Úspechy - Rock ´n´Roll baby ! , ...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BlackFighter*DaDG, 1/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám problém s úspechmy , Laserová búrka - Odpáľ 12.500.000 laserových striel. a píše mi že som odpálil 1.142.439 ale ja už ten úspech mám dlhú dobu chcel som sa pozrieť kedy budem mať Pew Pew Lazer GunZ! a mám tam takýto bug :D
    [​IMG]
    Poradte prosím už som relogoval stránku a nič :)
     
  2. Sid

    Sid Guest

    Jedná se o zobrazovací chybu, která byla již hlášena k opravě, kdy však opravena bude netušíme to je plně v kompetenci odpovědných pracovníků BP.

    Zobrazení si nevšímej, ale úspěchy se ti počítají správně.
     
  3. ďakujem , tu je ten problém že by som rád vedel koľko mám vlastne nastrieľaných ale veď keď to opravia tak to opravia ;)
     
  4. Sid

    Sid Guest

    Zrovna v tomto konkrétním případě se jedná o achivement, který tak jako tak splníš, je to pouze otázkou času.

    Z tohoto důvodu je snad také naprosto jasné, jakou prioritu bude mít i oprava tohoto problému.

    Považuji za zodpovězeno a vysvětleno.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.