Úspěšnost získávání nových speciálních surovin

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jisap123, 9/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123

    jisap123 User

    Zdravím vás, toto vlákno by mělo sloužit k získání přibližné pravděpodobnosti. de budou hráči psát, kolik vám tak cca vyšlo procent v získávání různých speciálních surovin. Pro zajímavost můžete napsat, jak dlouho to trvalo. Nejlepší bude asi tento formát:

    Šrot (název suroviny)
    Saimon (typ NPC, které huntíte)
    100 (Počet sestřelů)
    18 (Počet surovin)

    Rovnou jsem zde uvedl svou vlastní statistiku na šrot. Vyšlo mi, že jde o 18% úspěšnost, i průměrně po 20 mi vždy vyšlo něco okolo tohoto čísla, ovšem je zde asi stejný náhodný systém, jako u získání havoku.

    Toto vlákno má sloužit pro hráče, kteří o tom zatím nic moc neví, aby si tak mohli cca zpočítat, jakou práci jim ta danná věc zabere.

    Připomínám pár úžitečných odkazů:

    FAQ - Montážní funkce
    Diskuse - Montážní funkce

    P.S. Moderátoři - chvilku to tu prosím nechte, jestli se někdo opravdu neozve. Jinak není žádná pevná pravděpodobnost, takže údaje zde jsou jen orientační. Taky bych chtěl poprosti, abyste sem psali, pokud jste těch druhů střelili více (tím nemyslím: Zabil jsem 3, z toho mám jeden, takže 33%...). Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  2. Zostrelil som asi 50 saimonov das 10 bossov saimonov a padlo mi len 6 srotu :(
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  3. Drift1

    Drift1 User

    Přesnou statistiku je dobré uvést až po ustálení stability ve hře.Co se týká sestřelených npc jen kvuli,,šrotu,, se neoplatí..navíc třeba na 2-5 se dá s petem s kamikadzí dost suroviny nabrat..té základní.
     
  4. jisap123

    jisap123 User

    Tak já napsal pouze příklad, jak by to asi mělo vypadat. Šrot byl jen příklad (jelikož jsem jím začal a tak mě napadlo udělat si menší statistiku), samozřejmě že to platí i na jiné šutry. Jinak ať už lagy máš, nebo ne, tak to furt nemění nic na tom, jestli po sestřelu daného NPC surovinu dostaneš, nebo ne. Má to sloužit jako rize informativní a orientační.
     
  5. Jupiter33

    Jupiter33 User

    šrot
    saimon, mordon
    počet sestřelů: 50
    počet surovin: 13
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.