Veľkonočná súťaž 2017 - HLASOVANIE

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Andromeda., 20/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Ktorý súťažný príspevok sa Vám páči najviac?

Anketa uzavřena 22/4/17.
  1. =Lump=

    3.4%
  2. SCORPION™ORIGINAL

    1.1%
  3. ЯΔΙΞ-MΛИ

    19.5%
  4. marcox4

    3.4%
  5. misko1812

    32.2%
  6. vzhůrudoboje

    10.3%
  7. Kohema

    2.3%
  8. Kral97

    18.4%
  9. bulimi1996

    1.1%
  10. *Firefox1*

    8.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Andromeda.

    Andromeda. User

    Ahoj Piloti!

    Všetkým, ktorí ste sa zúčastnili našej súťaže ďakujeme za krásne súťažné príspevky. Mnohé nás príjemne prekvapili či pobavili :D.

    S mojimi kolegami sme vybrali 10 najlepších z ktorých si Vy teraz v hlasovaní vyberiete 3 najlepších.
    V prípade, že po ukončení hlasovania nebude výsledok jednoznačný, a na prvých 3 miestach sa umiestnia viacerí súťažiaci (rovnaký počet hlasov), budeme opäť hlasovať nanovo. Hlasovať už budeme len za súťažné príspevky, ktoré sa umiestnili na prvých 3 miestach po prvom hlasovaní.
    Do hlasovania sa môžu zapojiť všetci hráči, ktorí sú na fóre registrovaný najneskôr 10. 4. 2017. Rovnako sa tak do hlasovania môžu zapojiť tvorcovia súťažných príspevkov aj moderátori. Hlasovať môže každý za 1 súťažný príspevok.

    Hlasovať môžete od tejto chvíle do soboty, 22. 4. 2017 do 11:00 hod.

    Hlasovať môžete za nasledujúce súťažné príspevky:

    =Lump=
    SCORPION™ORIGINAL
    ЯΔΙΞ-MΛИ
    marcox4
    misko1812
    vzhůrudoboje
    Kohema
    Kral97
    bulimi1996
    *Firefox1*
     
    Platan tohle ocenil(a).
  2. Salik88

    Salik88 User

    Ani nechci říct co si o soutěži myslím. Je to výsměch nám ostatním, kteří jsme se také zůčastnili. Myslím, že by měli hráči rozhodovat o všech příspěvcích uživatelů a ne jen o 10 vybraných. Příště už se raději něčeho podobného ani účastnit nebudu jelikož vidím o co tu jde, není mi 8 tak si to premko můžu koupit, že.
     
  3. Holt příště asi budu taky muset malovat ručně :)
     
  4. Borat

    Borat User

  5. Salik88

    Salik88 User

    Tady je názorný příklad nezaujatosti poroty. Hlavně, že můžeme použít cokoliv vás napadne a udělat obrázek na počítači. Tak jste ty sekce měli rozdělit a ne nám tu veřejně lhát.

    Jinak mě Borat nechtěj rozesmát hned v úvodu je uvedený obrázek jak by měl soutěžní obrázek vypadat a co obsahovat, takže podmínky jsem splnil. Ale pro moderátory nebyl dost dobrý na to, aby pro něj mohli hráči také hlasovat.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/17
  6. aspon viem ze nabuduce radsej uvarim prazenicu nakreslim k tomu daco s DO a mam to ako SCORPION™ORIGINAL ... vsak to je lepsie ano .. pome ideme hlasovat za vzburu obeda .. tusim mate objektivny nazor :D
     
  7. Salik , zas to neber tak vážně , je to hra a soutěž , bohužel pro moderátory je tenhle výběr tak trochu nevděčná práce , každej si dal se svým výtvorem práci (možná to nevypadá ale já 3 hodiny) a tak si myslí , že ten jeho je lepší než ty ostatní - i k některým příspěvkům bych měl nějaké výhrady ale co už... nedá se nic dělat , ruční práci ti samozřejmě každej ocení víc , než pár poskládaných obrázků na sebe
    svůj klidnej názor jsem vydal , a hlasoval , vybral jsem výtvor který mi na jednu stranu vadil ale na druhou stranu se mi líbil z důvodu že v jednoduchosti je síla...
     
  8. Pokud jsem se správně díval, tak moderátoři nevybrali jen obrázky malované ručně. Jako sorry, ale docela je chápu, radši bych taky zvolil obrázek dělaný ručně, který sice nedosahuje úrovně Picassa, než tvůj, kterej člověk udělá za 5 minut v malování...
     
  9. Salik88 , teď už se vůbec nemusíš rozčilovat , i kdyby dali všechny do hlasování , bylo by ti to prd platný :D Misko1812 dostal multibooster - zřejmě skupinovej , zadal link a kamarádi mu nasekali během 3 hodin dalších 20 hlasů. tak teď už je mi jasný , že pokud budou soutěže na hlasování , bude nejlepší se tomu vyhnout než marně doufat , snížit se a prosit lidi o hlasy není můj styl :)
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ja sa vám po pravde naozaj chalani čudujem, že ešte potrebujete závidieť tím čo boli vybraný... Nemôže každý vyhrať a boli vybrané tie najlepšie práce... Niektorí hráči si tam naozaj podľa výtvoru dali na práci záležať a čo je na tom, že to urobili ručne? Venovali tomu určite dosť veľa času, mohli ste aj každý jeden z vás celú dobu zlepšovať svoj výtvor a posledný deň sním prispieť ako hneď prvý deň sem capnuť prvý nápad... ten niekedy nie je úplne najlepší a ak chcete niekedy niečo dobré urobiť je potrebné si premysleiť čo robíte, ako, a potom to zlepšovať... a povedať pravdu? Tí čo sa sťažujú, že digitálne obrázky neboli vybrané tak vy ste to mali aspoň to 50% ľahšie pretože v programe viete dané zmeny vrátiť späť a zlepšovať to... čo na papiery nejde len tak... Asi tak ku týmto príspevkom vyššie.

    Gratulujem vybraným príspevkom
     
    Antré a Minerva tohle ocenili.
  11. Jessie , nevím , zda to byla reakce na můj post , já si nestěžuju na výběr - tak nějak ho respektuji a chápu - pokud jsi četla příspěvek 7 , tam to je napsaný dost jasně. Tady jde spíš o princip toho hlasování , holt někdo si najde/naverbuje lidi a hlasování je rozhodnuto - bohužel nevím zda by to nějak šlo ale příště pouze soutěžící a admini/moderátoři do hlasování...
     
  12. Za mě osobně to měli všichni hezké. Na PC je to o dost lehčí, jelikož tam je plno ulehčení, jak už třeba ve výběru tvarů, tak i možnost něco smazat, popřípadě vrátit zpět. Při kreslení na papír je potřeba tužka, guma a správně promyšlený nápad, který se pak dá výborně nakreslit na papír. Krásný obrázek se sám neudělá a psaním tady na forku o tom, že v hlasování nejste zrovna ty, taky nijak nepomůže. Teď aspoň víte, že to co ste vyrobili nestačilo a víte, že pro další soutěž je třeba se zlepšit. Na papír ten obrázek zabere nejméně hodinku, na pc to máte do 30 min hotové. Za mě osobně bych chtěl popřát všem 10 hráčům, co byli vybráni a hned i taky následujicímu vítězi 1. místo, taktéž i 2. a 3. místu. Štěstí vítězům, čest poraženým.

    Můj obrázek sice nebyl nejlepší, ale aspoň sem se snažil něco tak trošičku nakreslit, snad se to aspoň někomu líbilo. Už se nemůžu dočkat, co bude za další forum soutěž. :)
     
    Minerva a Borat tohle ocenili.
  13. porosivas proc ja oti soutezi nevim as tet jsem oni zistil :/
     
  14. Salik88

    Salik88 User

    No už ve školce jsme se učili malovat přes kopírák tak mi řekněte co je těžší, ať mi nějaký z těch co malovali obrázek ručně ukáže jak by to zvládli na počítači. Taky jsem musel hledat a přemýšlet a nakonec to dát dohromady, aby to mělo hlavu a patu. Vy tady bohužel vůbec neposuzujete obrázek ve výsledku, ale nardžujete tady dětem ok já to beru, ale další vypsané soutěže už se tak jako tak neúčastním. Protože to jak jste uvedli, že účastníci můžou použít cokoliv ani trochu neplatí, mělo tam být jasně uvedeno bereme jen ručně kreslené obrázkay a ne nám veřejně lhát. Asi se budete divit ale taky jsem tomu dal víc jak 3 hodiny, místo hraní. Příště na to z vysoka a to doslova.
     
  15. Borat

    Borat User

    Prepáč, ale neverím, že tvojmu obrázku si dal 3 hodiny. Možno najdlhšie si hľadal obrázky bez pozadia.

    Ďalej sú vybrané aj práce na PC a ver tomu, že nikto z teamu nemal ľahké vybrať tých správnych 10 obrázkov. Aj ja by som bol rád keby tam boli všetky, ale každý kto sa do súťaže zapojil automatický súhlasil s pravidlami súťaže, ale ako vidím nie každý ich čítal a porozumel im.

    A koniec koncov aspoň vidno, že si si namýšľal, že tvoj obrázok bude asi najlepší, ale bohužiaľ našli sa aj lepšie práce :)
     
  16. Korben

    Korben User

    Salik88 nič v zlom, ale tvoj obrázok by som taktiež nezaradil do výhernej zostavy. Okrem toho, že si tam zakomponoval lode a vesmír, tak je tam len výrez obrázku z pohľadnice, tak že bez urážky, ale nič moc.
     
    Antré a Borat tohle ocenili.
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Salik88 je to len súťaž. Veď nejde o život! ;)
    Nikto nie je zvedavý na Tvoje nemiestne poznámky.

    Iste budeš namietať, čo len ja o tom vôbec môžem vedieť.
    Väčšina predsa rozhodla. Čo tak sa zmieriť s výsledkami hlasovania?
    Veľmi dobre vieš, že to už neodstane. Koľkokrát ešte napíšeš, že to nebolo kóšer?
    Jediné čoho si docielil, je len to, že v tomto vlákne si jediný kto tu vyrýva.

    Kedysi som vedel veľmi dobre ručne kresliť v 10 rokoch na výtvarnej.
    Takže nikomu tu nenahováraj, že to Tvoje dielo je niečo extra.
    Korben má rozhodne v tom pravdu a môj súhlas.
     
    Minerva a Borat tohle ocenili.
  18. Salik88

    Salik88 User

    Jak říkám už je mi to zcela jedno, jelikož to neposuzujete spravedlivě. Však jste sami dali předlohu jak by měl obrázek vypadat a teď slyším jen výmluvy to a to jsi udělal špatně, proto říkám, že příště už se raději podobné frašky účatsnit nebudu, toť z mé strany vše.
     
  19. Borat

    Borat User

    Zadanie súťaže:
    Vytvorte Veľkonočný pozdrav s motívom hry DO. Je na Vašej fantázií, či vytvoríte video, kresbu na papier, kresbu v nejakom PC programe... Čokoľvek je povolené... Jedinou podmienkou pozdravu je aby obsahoval motív Veľkej noci spolu s hrou DO.
     
  20. Korben

    Korben User

    Salik88, Ak sa nezúčastníš, tak urobíš len dobre, o jedného kecala menej. Jednoducho tvoj obrázok preskočí aj škôlkar.
    podobné obrázky som robil, keď som sa začínal hrať s grafikou, tak že viem, že tvoj obrázok, je brnkačka.

    Teraz prejdem ku krátkemu hodnoteniu všetkých príspevkov v súťaži.
    Berte to ako nezávislé hodnotenie príspevkov. Nikoho tým nechcem uraziť, je to len môj nezaujatý názor.

    • Formes, Pekná a zaujímavá práca v maľovaní, dokázal by som si to predstaviť ako upútavku k danému sviatku. Palec hore.;)
    • Ct_3oJIomKA, Ručne kreslený obrázok, pekné spracovanie, no chcelo by to viac doplniť. Pekné, ale neukončené. :)
    • =Lump=, Podobné hodnotenie ako Ct_3oJIomKA, trocha viac popracovať a mohlo to byť veľmi pekné dielko.:)
    • Lemon_CZE, Pokus o vtip, no málo nápadité.;)
    • ☻[†]ρhλητδм☻, Ani zlé a ani dobré. Nápad bol, avšak taktiež by to chcelo dotiahnuť do konca. Možno by stačilo, ak by to kuriatko prenasledovali nejaké lode.;)
    • IsostaR**, Tak isto, nedotiahnuté, chýba tomu trocha viac fantázie.;)
    • -••ÐełteN••-, To isté, nápad je, no chýba tomu šmrnc. Hádam som správne pochopil, že lode striekajú vodu. Tak možno použiť nejaké prskance , voda sa rozptyľuje, prská, špliecha. ;)
    • -vokidas-, Detto, fádna pohľadnica, slabo prepracované.;)
    • Martinzo, Ako doposiaľ hodnotené obrázky robené formou orezania a prilepenia obrázkov. Ľavý dolný roh to iba viac pokazil.;)
    • SCORPION™ORIGINAL, Vajcia v prepravke strieľajú vo vesmíre a želajú veselú veľkú noc. :D Vtipné, vlastná tvorba čo sa oceňuje, no okrem vajec a priania mi tam chýba viac symbolov daného sviatku. Predstavil by som si pár vajec v maske banditu, ako unášajú pomaľované kraslice a naháňajú ich lode so šibákom/ pomlázkou. Ale hlavne ma zaujal dizajn lodičiek, ti sú naozaj parádne naskicované.
    • xD.shadowkiller.xD, Tu sme späť pri vkladaní a orezaní. Bohužiaľ slabo spracované, tak ako výtvory podobného štýlu.;)
    • ЯΔΙΞ-MΛИ, tento obrázok ma utvrdil v tom, že ak je dielo namaľované ručne, tak to má iný efekt, ako zložené v nejakom programe, plus pridaný korbáč tomu dodal atmosféru sviatku. Ak by toto bolo robené v PC, tak určite by som to hodnotil ako napr.
      Martinzo a podobné predchádzajúce diela, no takto má ručná práca niečo do seba.;)
    • Ja¢k~Şvk., Opäť PC no tentokrát my to pripomenulo skôr nemenovaný pánsky časopis. :D
    • Łïmïtlεşş, Tu mi to príde skôr ako sarkastický pokus o žart. Ponuka na akciu a samozrejme, nič nieje zadarmo. :D
    • Klingerek, Trocha viac doplniť pozadie a mohlo to byť zaujímavé dielko.;)
    • michaless4, PC, opäť slabé spracovanie.;)
    • Jaro, To isté. ;)
    • marcox4, Konečne aspoň veľmi pekná kvalita grafiky, krásne orezané, čisté spracovanie, možno by som pri vajíčkach išiel viac do klasickej ľudovej výzdoby, prípadne by som dal vajíčko, ktoré má vyrezané ornamenty, ale aj tak, dávam palec hore za spracovanie.
    • misko1812, Ručne nakreslené, veľmi pekná práca. Zajačí kozmonauti s prianím, ktorým určite omrzli uši vo vesmíre a v pozadí vychádzajúce vajce. Opäť palec hore.;)
    • vzhůrudoboje, Síce ručne robený obrázok, avšak mi to pripadá, ako by ručne namaľovaný obrázok z príspevku #10 ,ručná práca sa síce cení, ale ide aj o vlastný nápad. ;)
    • Salik88, Síce pekne orezané, ale je to pohľadnica v novinovom stánku. Tak že zaradené k ostatným príspevkom z PC ktoré som podobne ohodnotil.
    • =Streuner=., Niekto by mohol namietať, že je to tuctové, ako ostatné obrázky robené v PC, avšak vyplašený zajac a kraslica v spojení s textom, tomu dodáva vtipný kontext. Tak že aj keď to nieje prepracované, má to svoj nápad. :)
    • ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥, Pekne orezané, čisté, no napriek tomu chýba nápaditosť.;)
    • _$¤KRAKEN¤$_, Prvý dojem, vrátil som sa do čias Atari. :D Kúpač , zberač, dobre, ale prečo do toho anglicky text priania? Veď Slovenčina a Čeština, sú jazyky ktoré sú naše a krásne.;)
    • Raptor_VB, Pohľadnica z GB.;)
    • Optimus236-LOVEC, Slabo prepracovaný obrázok. Ak by si zrkadlil mužské postavy, aby pohľad smeroval na ženy, úplne by to zmenilo obrázok, takto ich zaujalo niečo úplne iné a kočena ide bokom. ;)
    • Kohema, Troška viac prepracovať pohľadnicu a lodičky by neboli ako kosačky na trávu. No vloženie phoenixa do vajíčok, je pekne urobené ako by to bolo origo nalepené a aj správne natočené. Pekné spracovanie, no EN jazyk a tie lode to tam trocha kazia, možno by stačila jedna, posadená v tráve.;)
    • Kral97, To je ako origo s fabriky, pekne nakreslené. Palec hore.;)
    • •»Śøŋºº«•, Opäť to radím ako priemer k PC obrázkom. Chýba mi tam viac fantázie, prípadne by viac pomohlo zaostrenie obrázku. Nápad s košíkom kraslíc je fajn, no kraslica v písmene O, má rušivý efekt a tak D zaniklo.;)
    • bulimi1996, Kombinácia ručného a PC grafiky. Maľovaný obrázok je pekne spracovaný a PC bol zbytočný. Za ručnú prácu, palec hore.
    • Tatko_Medved, Ručne maľované, čo sa cení, lebo spracovanie nieje fádne, avšak EN jazyk a chýba trocha viac symboliky daného sviatku.;)
    • *Firefox1*, svojím obrázkom ukázal, ako málo stačí, aby mal obrázok niečo do seba. Nemusí byt ani super grafika. Má to nápad aj vtip a spája DO a veľkú noc. Oceňujem aj gif obrázok. Palec hore.

    Tak že toto je môj bezvýznamný dojem z obrázkov. Ukázalo sa, že Pc grafika nieje všetko a práve ručné spracovanie malo svoj úspech. V PC treba viac zamakať, aby to malo ten správny cveng, no ak je nápad, stačí aj málo.

    Výber obrázkov od moderátorov nebol jednoduchý, no určite bol nezaujatý a tak ako aj tu rozhodnú hráči o víťazovi, tak aj o zaradení obrázkov rozhodoval počet bodov priradených od moderátorov k jednotlivým obrázkom.
    Tak že Salik88, tvoje narážky a obvinenia, sú urážajúce a bezpredmetné. Ak nedokážeš prekusnuť neúspech , tak sa nezapájaj do žiadnej súťaže.;)
     
    Minerva a Borat tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.