Veľkonočné vajíčka, úspechy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ▀▄~σκyπσ~▄▀, 12/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes som si prezeral Úspechy a našiel som tam kolónku "Veľkonočné vajíčka" ktoré som si cez akciu nevšimol a sú tam 4 ocenenia:

    Vesmírny pyrotechnik
    Kto hľadá, ten nájde.

    Pingni ma!
    Kto hľadá, ten nájde.

    Čo to má znamenať?
    Kto hľadá, ten nájde.

    Tour de portál
    Kto hľadá, ten nájde.

    Ku všetkým je napísané to isté "Kto hľadá, ten nájde" a malo by tam byť napísané čo treba spraviť pre to aby som úspech získal čo nieje ( a cez akciu som zbieral Veľkonočné vajíčka vždy keď boli a žiadny úspech som nedostal).
    Preto sa chcem spýtať či je to tam napísané preto že už je po akcii, alebo to tam je takto napísané už od začiatku akcie a či sa vôbec tieto ocenenia dajú získať.
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  2. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    možno je to tak naschvál kto hlada ten najde :D
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ▀▄~σκyπσ~▄▀pri velikonocni akci tyto uspechy nebyly, objevily se az pozdeji po skonceni akce. Nicmene splnit se daji, jen musis prijit na to jak. Treba nazev prvniho uspechu napovida ze splneni bude nejspis souviset s ohnostroji.
     
  4. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    =Marvin= tak prečo sa to volá velkonocne vajicka ? kto to tam pisal :eek:
     
  5. SauronL

    SauronL User

    skus odpálit pár ohnostroju v bráně, možná to pomůže
     
  6. A do kedy sa budú dať tieto úspechy splniť? je na to vyhradený čas alebo to môžem splniť kedy chcem?
     
  7. jeetee

    jeetee User

    No spíš mám dojem, že programátoři z BP úspěchy "velikonoční vajíčka" (v překladu Easter Eggs) myslí nějaké skryté vtípky ve hře. Určitě je znáte z ostatních počítačových her nebo programů :).

    Například po splnění uspěchu "Co to má ksakru zanamet" střílíte duhu :-D

    [​IMG]
     
  8. A akú muníciu musím použiť aby som strieľal "dúhu"?
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Nazov Easter Eggs sa pouziva v hrach pri zvlastnych prekvapeniach a tajomstvach, nema to s velkou nocou nic spolocne.

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Na dosiahnutie uspechu nepotrebujes ziadnu municiu, vsetky uspechy sa daju splnit za par sekund, len treba zapojit trosku kreativitu. ;)

    Ja osobne poznam navod na vsetky, zatial nepoviem, trosku sa potrapte. :D
     
  10. Na anglickom fóre píšu niečo o akcii Space Palague v spojení s úspechmi a misiami. Znamená to že sa jedná o akciu Space Plague ktorá bola premenovaná na Parasite Tide?
     
  11. 123812

    123812 User

    |Oromë| no to jsi hodnej :D a kdy nám to prozradíš ? :p
     
  12. Ahoj,

    chtěl bych poprosit admina, zda by nám to mohl prozradit, či alespoň dát nějáké vodítko, ke každému z nich.

    Děkuji :)
     
  13. JIR-com

    JIR-com User

    123812 asi až mu to BP dovolí :)
     
  14. baty77

    baty77 User

    Tak já vám dám jednu malou radu. Zkuste najet na obrázek medaile, aby se vám zvětšil ;)
     
  15. 123812

    123812 User

    Dík no zkusím :D

    Nepomohlo furt nevím co s tím :D
     
  16. Kristo

    Kristo User

    No nechápu tvojí radu, nějak to nefunguje ;-)
     
  17. baty77

    baty77 User

    OK, pro zabedněnější, když si zvětšíte tu medaili, možná z ní pochopíte, o čemže ten achievement vlastně je.
     
  18. 123812

    123812 User

    Já si to zvětšil ale nevím o čem to je, třeba ta duha :D
     
  19. ja mám už 2 :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/4/15
  20. Citat zmazaný.
    A poradíš? :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.