Diskusia: Vianočná súťaž 2016 Fóra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Andromeda.

    Andromeda. User

    Priestor pre Vaše otázky a dotazy k Vianočnej súťaži.
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Ak nastane situácia, že viacerí hráči budú mať rovnaký počet hráčov výhercom bude ten, kto prvý dosiahol daný počet bodov
    Nějak té větě nerozumím.
     
  3. Formes

    Formes User

    Takto by nejspíš měla věta vypadat.
    Ak nastane situácia, že viacerí hráči budú mať rovnaký počet bodov, výhercom bude ten, kto prvý dosiahol daný počet bodov.
     
  4. Borat

    Borat User

    Ďakujem za upozornenie. Chybičku som opravil.
     
  5. super, snad jen to bude v čase dostupném pro všechny... :D ne všichni mají v práci přístup k PC... snad se to bude přidávat v ohledu na ,,pracovní,, čas :D ale co... konečně nějáká forum soutěž za poslední roky.. dobrá práce :)
     
  6. kedy bude dnes otazka ?
     
  7. Preco nezverejnite ake su konecne odmeny a komu sa co prideli? Alebo mam hrat o 3 bodky co tam mate?
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    C*H*U*L*I*G*Á*N odmeny pre prvých 5 sú vybrané ale potrebujeme ich schváliť ešte u BP čo sa práve deje, určite to nebudú 3 bodky ani pár uridia. Nejake tie balíčky tam určite budú, len treba ešte počkať, zatiaľ akcia bude bežať
     
    Naposledy upraveno: 1/12/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Chalani prečítajte si stále pravidlá súťaže, pretože pár ľudí síce odpovie dobre ale nedá tam ID a pod, tým pádom nespĺňaju podmienky súťaže. Nie sú tam pre okrasu :rolleyes::mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mozem sa spytat na tu prvu otazku?Ja som odpovedal spravne a moja odpoved bola v poradi druha a nakoniec odmenu ziskal hrac podomnou,to mi pride trosku divne,nemyslite?Rad by som si precital vysvetlenie,dakujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    *pursuer* Prečítaj si moju správu vyššie a pravidlo . Jednoducho je to tam potrebné stále dopísať.

    • Akceptovať sa bude iba príspevok, ktorý bude obsahovať ID herného účtu hráča. Toto ID môže byť napísané v príspevku, alebo v podpise hráča.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ehm alebo v podpise hráča.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    *pursuer* nemal si ho tam keď si to tam napísal, kedže sa to pri prvých odpovediach kontrolovalo. Nedopísal si si ho tam náhodou len pred chvíľkou až po tom čo si odpovedal?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. *pursuer*

    *pursuer* User

    Jessie - ja nie,ale hrac nadomnou to tam istotne mal,lebo ako som odpovedal a vsimol si,ze ma predbehol,tak som si to tam siel dopisat,aby som to mal pri dalsich otazkach.Nuz mne je jedno,ked to tomu hracovi Formes nevadi,ze nedostane pravom odmenu bo bol prvy a mal aj ID v podpise.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Borat

    Borat User

    *pursuer* ešte pred 6 minútami si v podpise nič nemal ;) A Formes si tiež dopísal až keď bolo neskoro. Tú súťaž pozorne sledujeme.
     
  16. Andromeda.

    Andromeda. User

    *pursuer* ani Ty ani Formes v čase správnej odpovede (3 príspevok) ste nemal ID ani v príspevku ani v podpise. Kontrolovala som to a na to si dávam sakra veľký pozor.
    Dúfam, že odo mňa nikto nebude žiadať aby som sa teraz znížila k tomu a začala screenovať všetky odpovede ako tam začnú skákať.
     
  17. Formes

    Formes User

    No stejně se prý počítá poslední příspěvek hráče. Vložil jsem tam totiž ještě jeden příspěvek. Bylo by ale dobré, kdyby šel příspěvek alespoň odstranit.
     
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Sme v prvom dni, od teraz to tam majte, kontrolujte Fórum a správne odpovedajte, toto mi príšla až príliš ľahučká otázka :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. *pursuer*

    *pursuer* User

    Borat - a ja som tvrdil nieco ine?Trebalo by si najskor precitat,co pisem a potom sa vyjadrit.Moderator alebo uzivatel,kazdy by si mal premysliet pred tym ako cosi napise,co chce napisat a ci to nebude hlupost.Napisal som hned ,ze ja nie.
    Andromeda - ok,ja som to u toho hraca videl a vdaka nemu som si uvedomil,ze mi chybalo ID,preto som si ho tam dopisal,aby som pri dalsich sutaziach nemusel dokladat do kazdeho postu,ale ako povies.Nebudem sa hadat.Nejde o odmenu pre mna predsa.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. prečo mi neprišlo upozornenie e-mailom,ked som si to vyžiadala - sledovanie vlákna?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.