Diskusia: Vianočná súťaž 2016 Fóra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    V prvom rade sa jedná o súťaž na fóre, ktorú organizujú a pripravujú moderátori. Po druhé, moderátor je súčasťou hry a aj fóra a tak je normálne, že otázky môžu byť všeobecné.
    Po tretie, hráč ktorý navštevuje fórum a má aspoň nejaké IQ, tak vie kde a čo má na fóre hladať. To že sem niekto nechodí, nieje problém moderátorov.

    Fórum je cz/sk komunity, súťaž je pre fórum a o znalosti hry a fóra. Moderátori sa tú starajú o informácie k hre, to že to kopec hráčov ignoruje, nieje chyby moderátorov. Ak niekoho moderátor pošle na fórum, tak ešte dostane držkovú. Tak že hráč ktorý sem nechodí , by ani vyhrať nemal.
    Čím záludnejšia otázka, tým je to lepšie. :p

    Jessie, Tu sa nedá príspevok upravovať , príspevok môže spojiť len moderátor. Diskusia by mala byť v sekciiČasté dotazy (akce), prípadne Diskuzní koutek , inak príspevok nikto neupraví. ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/16
  2. pecko

    pecko User

    nechápem snahu tých oneskorených hráčov, o čo im ide?
     
  3. Myslím že tebe sem se neptal na tvůj názor.Bavil jsem se s moderátorem. Takže prosím příště si to odpusť..Nejsem zvědavý na někoho kdo se snaží udělat dobrý dojem
     
  4. promiň ale žádné takové tlačítko tu nemám;)
     
  5. Borat

    Borat User

    Tak jeho názor si zober k srdcu. Tento človek vie dosť veľa a trúfam si povedať, že viac ako ja a jeho príspevok je dosť pravdivý.
     
  6. Sláte nevidím důvod si ho brát k srdci :D a jestli ví víc jako ty tak nechápu proč nedělá moderátora místo tebe ;)
     
  7. ★Pajdzino★•cz• je to bývalý / poslední GA (vzhledem k tomu, že teď už funkci nahradila GTL). To, že odešel z týmu, ale neznamená, že tu na to zanevřel. Přečti si Jak správně přispívat na forum. Předchozí příspěvky se necitují.

    Přijdeš sem a hned na každého začneš vykřikovat. Už jen z tvých příspěvků je zřejmé, že jsi sem přišel pouze kvůli soutěži. Ale smyslem té soutěže je umět hledat na fóru a samozřejmě tu být co nejčastěji, abys odpověděl na otázku jako první. Ne mít znalosti ohledně DO (i když u většiny otázek hodně pomůžou).
     
  8. Tak mi teda řekni jak mám tobě odpovědět ;)
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ★Pajdzino★•cz• každý vie na ktorý príspevok reaguješ, prípadne stačí spomenuť meno ako to robievam ja.

    čo sa vlastne snažíš tuna prosím pekne dokázať? Myslím, že ťa spoluhráči dostatočne zbombardovali vysvetlením, prečo si môžeme dať otázky aké chceme. Ak sa ti súťaž nepáči tak ju nemusíš hrať predsa. Už by si mohol nechať tejto hádky inak ti to začnem rovno mazať, nemusíme v každej téme sa hádať. Len tak mimochodom MAKRO je bývalý Game Admin.

    Máš ešte nejaké sťažnosti alebo pripomienky ku súťaži?

    *-MAKRO-* vďaka to som ani nevedel, neskúšal som to zo strany hráča.



    Téma presunutá do Diskuzní koutek aby hráči mohli editovať svoje príspevky.
     
  10. Jessie zbombardovali? Nepřipadá mi to tak..Spíš to vypadá že si každý chce u vás jen udělat očko. Když někdo nelítá a sedí jen tady tak se nedivím.Jinak já se stále ještě nehádám..Kdyby ano tak to vypadá jinak ;)
     
  11. svi1

    svi1 User

    ★Pajdzino★•cz• tak snad si najdeš cestu i na další témata na tomto fóru a začne Tě to tady bavit. Vítej na fóru. Kdokoli další je vítaný. Pokud máš zkušenosti s hrou, bylo by fajn sem tam poradit hráčům, kteří přijdou pro radu.
    Pěknou hru a fórum přeji.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. svi1 Ahoj díky moc. budu se snažit :) jenže práce mě celkem omezuje v dostupnosti na fótum
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  13. svi1

    svi1 User

    ★Pajdzino★•cz• mám rodinu, práci, koníčky ... asi jako všichni tady. Za chvilku poznáš. Nejde o to tady sedět pořád (to by mi ho žena už fakt ufikla :)), ale zapojit se :)
     
    ★Pajdzino★•cz• tohle ocenil(a).
  14. svi1 já taky a co? když trávíš denně v práci 11 hodin tak máš chuť si aspoň chvilku zahrát.jenže hra laguje tak začínám koukat na fórum.Rád pomůžu když se někdo zeptá..Mám v klanu hodně nových hráčů. Na fóru jsem nový takže je to pro mě novinka. A včerejší otázka mě celkem rozbila..Opravdu dělaná pro lidi co stále sedí tady. A né pro nováčky na fórku
     
  15. svi1

    svi1 User

    ★Pajdzino★•cz• a zrovna tahle otázka například donutila některé hráče, aby se po tomhle fóru rozhlédli. Což je fajn. Naláká to sem lidi, bude tady více kvalitnějších odpovědí (snad) pokud dojdou i zkušení hráči. Tohle není jen o moderátorech a adminech. Tohle je o tom, pomoci dalším, vyjádřit se k problémům, říct svůj názor (i když Tě za to budou chvilku kamenovat :)) Pošli i Tvé nováčky sem, mrknou se na bibli, zjistí informace o hře atd.
    Myslím, že lidi budou jen rádi, když pomůžeš. Jen to chce občas pevné nervy, ale s tím už neporadím. Mě taky sem tam bouchnou kamna :)
    Jsem rád, že máš chuť pomáhat.
    Tak hodně štěstí na fóru i v této hře :)
     
  16. svi1 Jenže většina hráčů bouchne na fóru právě kvůli tomu že hra nejede jak má..Mě kamna nebouchnou..Toho stačí dost v práci ;) A jestli tady to moderátorům tak připadá není můj problém.Jsem opravdu v klidu..Jenže pokud chcou přilákat více lidí tak by hned neměli třeba v té soutěži dávat otázky ohledně moderátorů..Hází stále reklamu na chatu jenže co z toho když je nikdo nezná...Neřeknu třeba později ale hned pátého? trošku moc..Každý tu opravdu nesedí celý den takže nemá čas projet fórum za jeden den..Taky se tu s tím ještě seznamuji.;)
     
  17. svi1

    svi1 User

  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ★Pajdzino★•cz• Ale čomu nerozumieš na tom, že súťaž hráme na fóre, kde chceme prilákať viac hráčov. Pred touto otázkou bolo niekoľko ďalších ohľadom hier na ktoré si mohol reagovať. Mnoho hráčov vie, že moderátori majú svoju tému kde si o nich môžeš prečítať. Pozri sa o aké odmeny ide, nemôžeme stále hádzať otázky "K čomu slúži PLD8 raketa". Bohužiaľ zatiaľ si jediný, ktorý má s tým taký veľký problém, že padla otázka ohľadom moderátora. Musíš sa posunúť ďalej a odpovedať na ďalšie otázky. Toľko hráčov to zase nehraje takže máš dosť veľkú šancu, že nečo získaš ak pár krat odpovieš.

    Jednoducho povedané, už by som nechal tému, táto otázka sem nepatrí, myslím si, že veľmi málo ľudí to berie rovnako. Už to prosím nerozoberaj, taktiež dosť ťažko sa číta ten tučný text, tak sa mu skús vyhnúť prosím.
     
    -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  19. BloCZek

    BloCZek User

    Odpověď na dnešní otázku je 125 000 uridia
    ID: 5447540

    Vlákno je zamknuté a uživatel tam nemá napsané ID
     
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    [​IMG]79868022
    100 000 U

    Taktéž vlákno uzamknuté, nelze přispívat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.