vraceni uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Slotr, 25/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slotr

    Slotr User

    zdavím chtěl bych vratit uridium za kamikaze kterou jsem si kouzpil za jinych podminek a ted jak ste to doslova zkazily tu kami tak je na nic a za takovych podminek ji nechci
     
  2. mijub34

    mijub34 User

    Toto bohužiaľ nebude možné :))
     
  3. Slotr

    Slotr User

    ale kamikazi jsem si koupil za jinych podminek a pokud vim je to obchod a u obchodu jsou podminky nechci něco to co nefunguje jak něco jako porucha v zaruce
     
  4. mijub34

    mijub34 User

    Nie, v tomto to takto nieje :)
     
  5. miki.no1

    miki.no1 User

    Mas pravdu ze u obchodu su podmienky , ale ak si si precital VOP ktore si pri zakladani acc odfajkoval ze s nimi suhlasis je tam aj klauzula o tom , ze BP moze menit hru podla seba a aj v pripade ze by ju zrusila tak nemas narok na vratenie investicii .
     
  6. Slotr

    Slotr User

    jo ale já se branči obchod dost aktivně pohybuju a znam obchodni podminky prodeje
     
  7. No tak je znáš, ale co s tím? Při zakládání účtu jsi si určitě přečetl VOP a souhlasil s nimi, takže, jak už psal miki.no1, nemáš nárok na nic i kdyby tu hru zrušili.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Slotr

    Slotr User

    jaky je to odstavec ve vop ?
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

  10. Korben

    Korben User

    Slotr Vložím ti sem len jednú vetu z VOP, viac ani netreba, no VOP si kľudne prečítaj celé.

    1.2.13 Hry a služby jsou průběžně aktualizovány, upravovány, rozšiřovány a obměňovány. Uživateli je tedy uděleno právo využívat pouze tu verzi hry či služby, která je v danou chvíli aktuální.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.