Návrhy Vypnutelné pozadí na miminapě.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -xghost-, 27/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete, aby šlo pozadí vypnout cíleně jen v minimapě?

  1. ANO

    79.7%
  2. NE

    6.8%
  3. Je mi to jedno

    13.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Nevím, zda třeba k názvu něco dodávat. Rád bych létal s pozadím, ale to, že se pozadí objevuje zároveň i v minimapě, dost kazí přehlednost a možnost včas spatřit nepřátele - V případě map zbarvených do červena je to skoro až nemožné. Bylo by to jednoduché - řekněme v nastavení -> display (nebo v rozhraní) by bylo zaškrtávátko "zobrazit pozadí i v minimapě". Pozadí jsou velmi pěkně propravovaná (úrovně, čočkové efekty při protínání světla ze sluncí proti planetám) a přijde mi škoda, že většina hráčů musí létat s vyplým, aby měla černou minimapu, na které jsou zas dobře vidět červené tečky. Tohle není můj nápad - kdesi jsem to četl, ale v návrzích jsem nenašel.

    +pro hráče: Přehlednější minimapa a hezčí zážitek ze hry zároveň.
    -pro hráče: Vzhledem k tomu, že by to byla možnost, nikoli povinost, asi žádné.

    +/-pro klany: to samé.

    +pro BP: vizuálně příjemnější hra- větší obliba především u stávajících hráčů.
    -pro BP: jelikož minimapa už je v černém i obrázkovém provedení, bylo by to pouhé naprogamování onoho zaškrtávátka.
     
    bhagira22, -baghira2- a mikesbezbot tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    -xghost- Väčšina hráčov , lieta z vypnutým pozadím hlavne preto, aby im hra čo najmenej lagovala. :) Lietam tak už 5 rokov. Nechcem sa kochať, chcem ničiť. :D Ale inak mi to je v podstate jedno, či sa dá alebo nedá mapa vypnúť. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -xghost-

    -xghost- User

    No já na svém ntb zatím také cítím zaplé pozadí na výkonu, ale třeba při farmení, bych to uvítal. Přecijen bylo to první, co mě na hře ohromilo, když jsem začínal a na NHK to ještě pěkně vylepšili těma vícenásobnejma vrstvama. A taky vím, že můj ntb už není nic moc. Lidi co mají lepší stroje by to asi ocenili víc obzvlášť v kombinaci dobrý komp, špatný net (předpokládám teda, že se ta mapa jednou načte a pak už je nevím - třeba v RAMce, nejsem IT :) )
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. No, já se třeba ráda kochám pěknou grafikou, ačkoliv na vysoké taky nelítám :D No, alespoň na střední si to držím, protože jinak bych přicházela o další zážitek ze hry - pro mně je prostě grafické zpracování důležité :) Takže proč ne, proč nezařadit funkci vypnutí pozadí na minimapě? Bylo by to jen o jednom kouzelném tlačítku a myslím, že s programováním by nebyl až takový velký problém.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Osobně jsem hlasoval pro z důvodu, že viditelnost červených bodů na některých pozadích (hlavně na určitých částech) je minimální. Možnost si toto pozadí vypnout by byla docela příjemná.
     
  6. Korben

    Korben User

    Ak nemáš k návrhu čo dodať, tak stačí len hlasovať.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Možná se dočkáš. ;)

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -xghost-

    -xghost- User

    Perfektní. Přesně tak bych si to představoval. To je test server? Jinak video nevím jestli ti tady nechají :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] rozmyslal som ale radsej ti to video zmazem, aj ked nejde o podvrh nechceme aby sa tu tieto videa,odkazy a fotky od daneho hraca sirili lebo to tu bude same kde? co? ako? skor ako sa nieco prida do hry....

    -xghost- neviem ci je to test server ale viem presne odkoho to video je a niekedy sa divim preco mu to BP nezatrhne alebo ci to robia zamerne

    ale tak verim ze viacero hracov sa potesi tejto zmene, vratane mna :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Já myslím, že to dělají záměrně. Vždyť zabránit takovýmto únikům informací by vůbec nebylo těžké. Ale takhle to vyvolá zájem hráčů a i to "co, kde, jak a proč?", což chápu, že je pro vás občas nepříjemné, je zájem. A lepší reklamy pro stávající hráče, než napětí a očekávání, není :)
     
    Naposledy upraveno: 8/1/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. |Oromë|, nevím jak to je mezi nim a BP, ale v jednom videu je jasne videt, ze je to nejaky dalsi "test" server, na ktery on ma prihlasovaci udaje...

    -xghost-, nejspis nejaky test server, ale neni pristupny pro obycejne hrace asi.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] ano , ale celkovo ako som povedal tento hrac vynasa von dost vela informacii a bude lepsie ked ich tu nebudete davat kym ich nepotvrdi BP, on ich bere z zdrojoveho kodu....

    -xghost- samozrejme ze kazdeho hraca to zaujima ale keby sa to tu zacalo vsetko zverejnovat tak mame kazdy tyzden kopec tem na veci co este neboli pridane,a pokial to nieje oficialne tak vam k nim ajtak nic nepovieme
    nejde ani tak o zaujem, ale ked sa tu zacne davat toto, pribudnu dalsie a dalsie veci a nakoniec sa tu budu davat aj uplne vymyslene veci z inych zdrojov

    pozri ked si to chcete pozriet pozrite si to ale sem to nedavajte, toto tema ci video mi moc nevadi..to nic nieje ale su tam aj dalsie veci ktore by sa tu rozhodne nemali este davat
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. |Oromë|, priste sem tedy zadna videa davat nebudu. Nechame se prekvapit, ale pokud to BP do hry prida, myslim ze to bude v blizke budoucnosti. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] ak ide o toto jednoduche tlacitko na vypnutie tak to je jasne ze to BP prida, ja som o nom pocul tiez

    ako som napisal toto mi az tak nevadilo, len som chcel upozornit aby sa sem nedavali dalsie veci od toho hraca
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -xghost-

    -xghost- User

    Sry za zvědavost, není to Okapi? Toho znám z aj fóra a právě tam v "DO unofficial revealed" dost často dával info, co tahal ze zdrojového kódu - to jsem přesně myslel tím, že to asi bude schválně - přeci by nebyl problém kód uzavřít. Ale vlastně se mi to i líbí - nadšenci mohou hledat více informací než jsou standardně k dispozici a takové lehké odhalení moc neuškodí - jinak by ten kód nenechali přístupný. Aspoň je se na co těšit. Jednou jsem si to zkusil zobrazit a jako neprogramátor bych z toho zjistil prd. Ikdyž chápu že být to ve velkém, tak vám to přidělává práci.

    Každopádně na zaškrtávátko a lítání s pozasdím se velmi těším. Doufám, že to komp utáhne :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    -xghost- je a mozno sa mu to coskoro zatrhne, a aj preto je lepsie ked to tu nebudeme riesit

    a ak ide o vykon, ja osobne by som si nechal len stredne nastavenie pozadia, nikdy sa mi nepacilo pozadie pri vysokej kvalite, ktore je podla mna az moc zahltene
    v minulosti bolo len 1 ciste pozadie a vsetkym to vyhovovalo :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. |Oromë|, jasny, asi vim co myslis, tuhle vec nejspise pridaj a nezmeni tolik hru, takze jsme to sem dal. Samozrejme treba nove designy letounu, to uz je neco jineho a nedal bych sem s tim video. To ani nevim, jak k nim prisel... :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] ziadne dizajny na stihy nebudu :)
    keby si to precital poriadne zistil by si ze sam pisal ze zelene dizajny su podvrh ktory on vytvoril

    Nepravdiva videa o dronech

    vidis? takyto to ma efekt a hned tu mame uplne klamnu informaciu, preto to tu nechceme riesit, lebo by tu toho bolo plno
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. |Oromë| a ja napsal, ze to mu verim? Jen jsem to uvedl jako priklad. Ja jsem tomu neveril a je jasne, kdyz uz je to cca rok stare video, ze to do hry nepridaji.

    Nechtel jsem sirit klamnou informaci, siri ji on a ja verim jen tem, ktere jsou "realne".
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] ale tu nejde o to ci tomu veris alebo nie,staci ked to spomenies
    zo skusenosti viem ze hraci casto zaregistruju len 1 ci 2 slova ked niekde nieco zbadaju ale uz nezistuje ci je to pravda preto to tu nechceme

    no a myslim ze uz toho mozme nechat lebo sme uz dost OT :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.