Oznámení Žádost o prověření nového hráče.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem psojd, 21/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. psojd

    psojd User

    Server: (CZ-2)
    Žádost zadána uživatelským ID:85747148
    Aktuální nick hráče ve hře: vrbaleo
    Adresa URL\Profile:http://cz2.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=Ay9ZH&profileCheck=Kcsmi&lang=cs
    Žádost zadána na podnětu zvláštnosti výbavy.
    Není divné že hráč který hraje 95 Hodin od Data registrace: 17-07-2014 má letoun APIS který není rozhodně levný na to aby ho měl jaký si začátečník s lvl 11 který hraje od data založení:17-07-2014.
    Z tohoto důvodu Žádám o důkladné prošetření účtu tohoto hráče a také na taktiky ***.
    Fotografie:
    http://prntscr.com/58o84n
    http://prntscr.com/58o8r9
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
    pipsopisk12 tohle ocenil(a).
  2. Eda-)

    Eda-) User

    psojd nenapadlo tě že ho mohl dostat celý z pirátské bedny?.
     
  3. Gelda

    Gelda User

    Osobo pokud mi proplatíš všechny finanční výlohy ukážu ti citadelu s 10ti letounama, full upgrade, full LF3, 50 SB a to s 0 odehranými hodinami :)

    ( Korbene myslím to s nadsázkou, nesnažím se z hráče podvodně vyloudit finance. Jen aby nedošlo k nějakým sporům zbytečným :) )
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
  4. Zafod

    Zafod User

    psojd já asi zažádám o tvé důkladné prověření...

    Jako to myslíš, že nemohl nakoupit klíče nebo slevák a koupit letoun rovnou? Případně jak píše Korben, měl prostě štěstí?
     
  5. psojd

    psojd User

    Hele tak já něco řeknu.Tuto hru hraji už od roku 2008 a za tu dobu jsem opravdu po pravdě neviděl zrovna moc hráčů kteří by měly až takovéhle štěstí jako začátečník..
    Každopádně je to myslím dost podezřelé a myslím si že by nebylo od škody si takové hráče dost dobře proklepnout.
    A obzvlášť když moc dobře vím že si mohl pustit bota aby mu trochu nasbíral boxu nebo postřílel npc.Neříkejte mi laskavě prosím vás nikdo že botování už není možné moc dobře vím že je a že opravdu stále velice hodně hráčů už i jen na tomto sereru tzv. boting taktiky využívá.
    A od hodně jsme i slyšel jak si tím hodně nečestně i vydělají.
    Opravdu dobré bylo fakt to že jendou BP posilal od DO Jak zakročil a skoncoval s boty..,to jsem měl po pravdě co dělat pro to abych nespadl ze židle..Nechci nikoho tim urazit jen jsme řekl jaké jsem měl z toho upřímné pocity.. :/
    Stejně tak nebudu se vipisovat žádné záznamy ze serveru o připojovaní boterů přes určité 3 programy..Protože to nemusí vědět každý čí ty programy byly licencované..
    A je jen otázkou času než se vrát v plné síle i když už některé z nich se začínají znovu objevovat.
    Nevim na kolik procent jsme si ochotni kodokoly tu připustit z nás že samochvála někdy nemusí být z cela upřímná.
    Co si o tom myslíte ostatní?
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
  6. Gelda

    Gelda User

    Psojde od roku 2008 jsis jistě mohl všimnout že na hl. stránce je takové kouzelné tlačítko...

    [​IMG]


    A tam si můžeš ve spolupráci s tvým bankovním účtem nebo jiným zdrojem financí zajistit Uridium na dvě apisky :) A neboj, je to legal :)
     
  7. Eda-)

    Eda-) User

    psojd ty si kapku protiřečíš nejdřív si stěžuješ že má nalítáno 95 hodin a následně ho obviníš z botování ty si vážně tragéd nezávidíš mu jenom že on to štěstí měl a ty ne? nemožné získat ten letoun za tak krátkou dobu není takže se ve výsledku není o čem bavit
     
  8. psojd

    psojd User

    Ne nezávidím mu.Nemám důvod akorát to zcela obvyklé není a když jsem já byl full tak mě dokonce i kontrolovaly protože si někteří hráči stěžovaly..Protože jim přišlo že použivam podpurky..Ale nepoužival jsem.Ale vím jak fungují a jakou dokáží způsobit škodu ve hře.A nevím jako jestli ti přijde že někdo kdo má lvl 11 má apise.
    No nevim toto tu ještě tak běžné ale opravdu nebylo.
    No ono by jsi se možná divil kolik si hráči vydělaj jen sbíráním boxů za den.
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
  9. Belgam

    Belgam Guest

    psojd ja si dukladne proklepnu,ale tebe a Tva pripojeni na ruzne ucty.

    Za obvineni hrace obdrzis ban na herni ucet.
     
    psojd tohle ocenil(a).
  10. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Myslíš že by ten podpůrný prográmek byl schopný za 95hodin nahrát 1mega úček na apise ?
    EDIT: To mi přijde velice nepravděpodobné
     
  11. psojd

    psojd User

    Hele ja nemohu za to že nehraju na tomhle pc sám to přiznávám.A za to že na svím pc nehraju sám mi dát ban nemůžeš jinak by jsi musel dát ban všem.
    A ještě by jsi si musel dát i ban sám sobě na svůj vlastní když se to takhle vezme.
     
  12. Zafod

    Zafod User

    psojd sorry ale co to tu plácáš? Jak, by si měl dát ban sám sobě???

    Btw: na to jak se zde dušuješ, že nic nepoužíváš, jsi nějak moc dobře informován o obuvnickém systému. To samo o sobě považuji za dost divné...
     
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  13. psojd

    psojd User

    To sice ano a klidně si mě prošetřete ale někdo kdo není ovlivněný svou vlastní bývalou zaujatostí.
    A uvidíte že hraji čestně a že hraju dle pravidel a to vám řekne každý hráč který se mnou hrál.
    vím hodně věcí a také i věci které sem opravdu nemohu napsat protože bych mohl informovat ostatní hráče a tož nestojím.
    Hele uvidíš že žadny program ani pushing nepuživam či něco také.
     
  14. Zafod

    Zafod User

    Já neuvidím vůbec nic, jelikož nejsem moderátor. Neumíš číst?

    Btw: o jaké zaujatosti to mluvíš? Osobně nevím ani kterej ty seš... vím jen, že tu píšeš pod nickem psojd...
     
  15. psojd

    psojd User

    Jo to máš jedno ale rozhoděn by se to tu ani tobě nelíbily kdybych něco prozradil.
    Ale odpověď najdeš jistě v Lucembursko.
     
  16. Zafod

    Zafod User

    Absolutně nevím co o čem zde píšeš a co to meleš za nesmysly. Já jsem moderoval podle svého nejlepšího svědomí a nikdy jsem se ničeho nedopustil, tudíž jen do toho napiš svůj výmysl, prozraď to.

    Jsi směšný s tím co zde plácáš za bludy :D


    Edit:
    Btw: jak bych se do toho archivu asi tak dostal??? Ty fakt nečteš, že?
     
    LoTrCZE tohle ocenil(a).
  17. psojd

    psojd User

    Nemluvím vůbec knkrétně o tobě a nebudu tu nikoho zmiňovat.Jsou to bohuže věci které nevíš ani ty sám.Víš málo lidí o tom ví.
    Ale neřeš to to vco vim tak je to tak strašivé že kdybych ti to řekl tak by jsi možna nevěřil a nebo by jsi asi navštívil stránku hry naposledy dnes.A nechci tu nikoho strašit.Je lepší když o tom moc lidí neví.
    Níkoho tu neobviňuji a ni nic také jen sem pouze upozornil na rozhodně neobvyklý faktor.
     
  18. Belgam

    Belgam Guest

    Tak ja tu cekam co z tebe vypadne a ono jen bludy. Zatim jsi tu jen hrace obvinil a ted se snazis jeste i me nejakym zpusobem.
     
  19. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Počkej, taky znám jedno takový tajemství který moc lidí nezná. Tajemství života, ale kdybych ho tu napsal, tak by vás život už nebavil, tak ho tu rači psát pro vaše dobro nebudu. Je to totiž takhle lepší.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  20. Belgam

    Belgam Guest

    Hele nevim co mame nevyreseneho mezi sebou? Protoze se ani nezname.
    Jinak dany hrac,ktereho ty obvinujes, ma apis poctive. A tomu by jsi mel verit.Nez tomu co se ti nezda.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.