Chyby žiadna surovina s npc (občas)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *****PapikSVK*****, 25/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, neviem či je to chýba v hre alebo to je tak spravené. Killim boss saimonov kvôli šrotu a problém je taký, že niekedy keď puknem toho boss saimona tak s neho absolútne nič nepadne ani cargo ani šrot a ani zelená bedňa. Snáď nikto už ohľadom tohto nič nezakladal aspoň som si nevšimol. :) Server: Global Europa 3 Mapa kde sa mi to stálo: 1-4 1-3 3-4 2-3
     
  2. To samé co tu popisuješ se my stává taky tak nevím jestli to není nějaký bug
     
  3. To som si aj ja všimol práve pred chvíľkou. Strílal som ich na mape 2-4.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Můžeme to otestovat a případně pokud se chyba potvrdí posunout dále. Díky za upozornění.
     
  5. Marvin kde ďalej? Na podporu?
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *****PapikSVK***** ne, podpora hry nemá s chodem a vývojem hry nic společného. Problém se přepošle lidem kteří tohle na starost mají.

    Jinak by také nebylo od věci uvést pár dalších věcí, jak často se ti to orientačně stává, jestli jsi to zkoušel i u jiných NPC apod.
     
  7. PaiMei

    PaiMei User

    Jenom doplním, že se to stává i u jiných NPC. Sám jsem si toho všiml u boss a uber deva na 4-5.
    Server CZ3.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    *****PapikSVK*****: Tento problém se vztahuje k novým surovinám. Pokud dané NPC nastřelí hráčův PET a vypadne z tohoto NPC nová surovina, hráč surovinu nevidí. Jakoby nebyla jeho, ale PETa. Surovinu uvidí až tehdy, když je uvidí i ostatní hráči.

    Problému je možno se vyhnout tím, že PETa při střílení NPC nepoužíváš.
     
    Sandy_Rivers tohle ocenil(a).
  9. Tento problém je už co já pozoruji od začátku nové akce a stává se to u více druhů npc na různých mapách.
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Marvine? obdivuji opravdu tvou zaujatost naší českou komunitou? Ve hře je nahlášeno dle našich zástupců cca.139 dalších chyb ve hře a ty žádáš důkazy na další chybu ve hře? Nás zajímá jako komunitu hráčů cz1,jak se řeší loterie Hitac,jak se řeší nefunkčnost protokolů záchrany v petovi,jak se řeší nefunkčnost klanových stanic,jak se řeší tzv. Vaše of. oznámení ve FAQ na probíhající a zároveň neprobíhající akci,,,dále pak kde nebo kdy?firma BP uvede slibované sliby ve skutečnost, viz FAQ k montáži? ....že by jen pouhá chyba v překladu? opravdu? už jsem z toho všeho trochu rozhozen.
    btw. k tématu akce? dám si do peta do vyhledávače určitý typ npc? (jakýkoliv,z kterého může vypadnout potencionální surovina do montáže a to na jakékoliv mapě-ověřeno uživatelem)tak pokud toto npc začne střílet ten inteligentní výrobek jménem pet,tak z tohoto npc nevypadne nic,až po určité době se snad něco objeví na mapě( bedna,box nebo surovina ,ovšem to vidí i ostatní hráči na mapě bohužel...)
    Omlouvám se za ironii,ale myslím si,že si zasloužíme,jako hráči i nějakou úctu a nějakou trošku pokory z hlediska Vás(nebo aspoň nějaké informace?)
    Chápu,že to děláte,ve svém volném čase a údajně zadarmo,tak se prosím snažte,my to pak oceníme i třeba?
    Asi ne určitě všichni,ale já určitě.
    P.S. Orome? 500 šrotu za 3 hodiny na cz1? poradíš mi jak to děláte?
    (nechci body ani ban plsky plsky?)
     
  11. Chcel som sa vás opýtať kde je lepšie získať rýchlejšie plazmid x-3, x-4 alebo 4-5?
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ZOHAN je rozdil mezi dukazem a informaci. Ja chci informace, aby se chyba mohla nahlasit. Si myslis ze jen tak napiseme BP ze nekde nekomu kvuli necemu z nejakych NPC nepadaj nejaky sutry, a budeme cekat az to opravi? Kam myslis ze nas poslou?
    A tvoje ironie mne absolutne nezajima, prijd se bavit az se naucis ze tu nejsme od toho aby ses do nas mohl navazet za veci za ktere nemuzeme a neovlivnime. Myslim ze pro komunitu se snazime delat vic nez je nase povinnost. Na to ze to nikdo neoceni jsme zvykli, ale chytraci mi uz lezou krkem. Myslis ze bys to zvladl lip? Pojd mi ukazat ze to dokazes, s radosti ti pak svuj post prenecham.

    TRIXTovi dekuji za podnet, to je aspon informace k uzitku.
     
  13. [flav]

    [flav] User

    prepac Marvin ale co napisal Zohan je pravda nic sa nerobi vypnut tu prekliatu jamu aj tak je nanic vismechom je este k tomu ze sa da lacno kupit protokoli da peta ktory nefunguju to co je uz za vtip nejak to uz prestavam logicki chapat neviem ale hneva ma to.a viem aka bude odpoved
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    [flav] je toho viac čo as deje na orbite, treba byť trpezlivý, chyby sú nahlásene už nejaký čas, každý o nich vie, je len na BP kedy a ko ich bude riešiť.

    Protokoly a podobné zľavy byť môžu všetký ostatné fungujú ako majú akorát protokoly záchrany nefungujú v petovy. Nevidím nič zlé na tom, že je táto zľava, ja som ju osobne vužil a dokúpil potrebné veci do PETa

    Poprosím sťažnosti sem nepatria, všetci sme nespokojný s niečím, no holt treba ísť ďalej, nespamujme tuna fórum ostatným, ktorý niečo možno hľadajú. vďaka
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.