Ztracene ukoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **1969**, 13/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. **1969**

    **1969** User

    Mel jsem rozdelane docela zdlouhave ukoly a nesjou.Vrati se nebo jsou ztraceny.
     
  2. Borat

    Borat User

    Napíš si na podporu hry prosím :)

    Dodaj tam presný názov úlohy + jej popis.
     
  3. Honzin

    Honzin User

    Chci se zeptat a to je podmínkou napsat na podporu hry, jinak nedostanu kompenzaci? Díky
     
  4. Warden

    Warden User

    Honzin: Piš a neváhej. :) Kromě názvu uveď, kolik asi jsi z úlohy měl uděláno. Odkaz na podporu najdeš po kliknutí na otazníček na úvodní stránce. Zvol si "Problém ve hře".
     
  5. coolmen

    coolmen User

    Honzin je to tak.Udelal jsem to presne jak pisou moderátoři a do dvou dnu vše vyřízeno.Musím pochválit podporu(Jakuba).Rada pro jeste rychlejší vyřízení:úkol kterej se vam ztratil znovu prijmete a napiste na podporu.Zatím ahoj.
     
  6. No znovu začínat UMK a UVK nebudu, napsal jsem na podporu a uvidíme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    MuadDib85[CZ]: Pokud jsi uvedl název úkoly a zhruba kolik jsi měl uděláno NPC, tak si myslím dopadneš dobře. ;) Jen nezapomeň, že ztracený úkol musí přimout!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Warden mal som 4 rozbehnute úlohy,ale počet už splnených npc si proste nepamätám.Môžu ma obvinit že klamem,alebo sa chcem obohatiť a po tom vôbec netúžim.Tak ako to potom zistia ?
     
  9. Borat

    Borat User

    *SATKO* úlohy ktoré zmizli máme len my. Takže hráč nevie akých úloh sa to dotklo a preto keď napíšeš na podporu hry vieme si to overiť či klameš alebo nie a verím, že klamať sa nikomu neoplatí :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *SATKO*

    *SATKO* User

    o.k. súhlasím,len hútam či by teda nestačil len názov úlohy
     
  11. Borat

    Borat User

    *SATKO* nestačí bohužiaľ. Stačia približne čísla keď tak ^^
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    dobre,ulohy som prijal znovu,ak sa v počtoch netrafim tak mi odpustite-nebol to úmysel dík za rady
     
  13. Borat

    Borat User

    *SATKO* nikto sa netrafi presne v počtoch :) Predsa nikto nečakal, že úlohy zmiznú takže šup s problémom na podporu a tam sa to dorieši :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    Poprosil som podporu o prešetrenie a zadal potrebne info o ulohach.Ak bude vlákno ešte otvorené,dám vedieť ako to dopadlo,dík všetkým
     
  15. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahoje,chcem podakovať celému týmu moderatorov a administratorov. p.Jakub prešetril môj problem a manualne uzavrel stratene ulohy,takže rano po prihlasení boli ulohy hotove a obdržal som za ne celú odmenu.Tak štedrú kompenzaciu som naozaj nečakal.
    Srdečná vdaka všetkým
     
  16. Borat

    Borat User

    *SATKO* no vidíš aspoň si mal ráno prekvapenie ;) Sme radi, že sme ti aspoň takto mohli pomôcť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. a proc se postraceli ukoly ja ani nevim jestli se mi neco stratilo pac jsem toho mel otevrene hodne ale uz nehraju tak casto tak ani nevim jestli mi neco stratilo .-)
     
  18. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: BP udělalo chybu a po jednom restartu se ztratili některé úkoly, které měl hráč přijaté. Jednalo se převážně o úkoly leveli 20 typu "Udělej 400 Uber Kristalonů a 400 Uber Kristalinů", "Sestřel 500 lodí Vengeance" atd. Pokud se to hráči stalo a přišel o nějaký rozpracovaný úkol, musel si napsat na podporu, kde uvedl název úkolu a asi přibližný počet NPC či lodí již v úkolu započítaných. Podpora po prověření pak jako omluvu BP za tuto chybu úkol manuálně dokončila s připsáním plné odměny za tento úkol. Pokud ale nevíš, které úkoly jsi měl přijaty, tak raději ani na podporu nepiš, aby z toho nebyl spíše průšvih. Rozhodně se nejednalo o denní úkoly, úkoly na sdílený server atd.
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  19. Jasne chapu a ani redeji tam psat nebudu myslim že ty lode vegetky jsem zrovna mel a asi jsem mel jen z tech 500 hotovejch asi 20 jeste se poradne kouknu. tak ty ukoly tam porad jsou akorat ta Bleskova valka me chybelo uz jen 5 ageisek ale svítí mi jen z tech dohromady 15cti jen 5 hotovejch
     
  20. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Pokud jsi si alespoň trochu jistý, klidně na podporu napiš. Je zase škoda, aby jsi přicházel o to, co jsi pracně získal. Jinak některé úkoly byly nahrazeny novými, aniž by člověk o to co již v úkolu udělal, přišel. Některé ještě neupravili, např. "Smysluplné šílenství".
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.