GE3 - Popularita

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Earthquake, Nov 8, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Zdravím, chcem sa opýtať, že aký priemer hráčov je na serveroch v tejto hre. Dosť ma to zaujíma, pretože občas si myslím, že server je mŕtvy a hrajú tu iba desiati ľudia. Jedna sa o server GE3. Teda aký je priemerný počet hráčov ráno, cez deň a v noci.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Earthquake přesné statistiky o aktivitě na serverech má leda BP, tady ti to těžko někdo přesně řekne.
     
  3. Earthquake

    Earthquake User

    Tak nič z toho, pretože sa mi zdá, že pár serverov už stráca hráčov a hráči sa presúvajú z XX na GE1 z xx na GA1...
     
  4. jakto že dříve to bylo možné vidět a ted je to už interní?
     
  5. protoze dnes uz tu neni nikdo, kdo by to z kodu vytahl (pokud to vubec jeste jde) :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Lebo : 1.2.15 Uživatel nemá nárok na zachování her a/nebo služeb ve verzi, která byla aktuální v moment uzavření smlouvy. Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo pozastavit provozování hry a/nebo služeb kdykoliv bez udání důvodů.
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Korben-myslím že se neptá na vytíženost i když to je do věci....nuž na starém foru byl návod tuším zdrojový kod,zmačkla se klávesa nějaká,do tabulky se napsalo user a ukázalo to číslo aktuálně přihlášených hráču..přesně to ale nevím.
     
  8. Korben

    Korben User

  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Drift1 to se zdrojovým kódem už dávno nefunguje. :)
     
  10. Drift1

    Drift1 User

    Korben-tak to jo..zle sem koukal...=Marvin=-to nevím vím že to tam bylo ale vesměs je to jedno stejně šlo o info naprd...psalo to online třeba 850 hráču ale na mapě jich bylo tak 50 :D
     
  11. Earthquake

    Earthquake User

    Ale som si na 100% istý, že vždy tie serveri ako sú xxx-1 sú najviac hratelné spomedzi hráčov.
     
  12. Earthquake


    Tak driv si lidi stezovali na pretizeni serveru a pozadovali porad dalsi (BP jim vyhovelo), zlomilo se to snad nekdy kolem spusteni CZ2 - ta uz urcite potrebna nebyla, pak naopak zacal narek ze je malo hracu a at se serevry zase spoji (coz nejde, urcite ne za provozu - a vypnout celou hru treba na mesic je nesmysl).
    Tedy hracum nezbyva nic jine nez se vratit na starsi servery, kde nejaka komunita jeste zbyla - ted uz mensi a novejsi servery neznamenaji ani snadno dosazitelnou vysokou hodnost, takze na co tam zustavat... snad jen kvuli lidem, ale kdyz ti odejdou, co tam pak sam :)
     
  13. to si nemyslím :) hru decimuje GM, pvp jsou plný těchto šmejdu co kazí hru,sice je mužeš střílet,ale co je ti to platný,když po čase za ně není odměna,BP by se měl konečně s GM vypořádat a co už že třeba na na určitých servrech zustane pár hráču,pořád lepší než hrát s nepoctivými :) osobně když to vidím,divím se,že BP DO už dávno neuzavřel a nezrušil,hra už táhne jen takový šmejdy a zbohatlíky
     
  14. Uz jsem se lekla ze z decimace hry obvinujes tym podpory... kdysi tu nekteri rikali adminum a modum GM (ze GameMaster)..
    Jinak ja jsem se nechala pritahnout zpet po dvoulete pauze, stejne jako ted zacinam potkavat stale vic a vic vracejicich se starych hracu, kteri skoncili driv nez ja.. a fakt teda ani smejdi ani zbohatlici nejsme. To bys me urazil.
     
    !W!A!N!T!E!D! likes this.
  15. Drift1

    Drift1 User

    Je docela zajímavé to tu číst...předně tu nebudeme probírat programy na o je systém a myslím si že jich je o dost málo než jich bylo.Vidím tam i to že hráči nejsou už dnes schopný rozpoznat zda jde o hráče nebo nehráče a tak se vesele obviňuje.Mám tu zkušenost-létám si po mapě a sbírám dýně,přiletí hráč trošku silnější a buch sem na základně..pak po druhé,potřetí nakonec vezmu jinou loď a jde on.Co se ale nestane-používám program ale už ten hráč nevidí to že mám na sběr spearheada bez laseru jen s pohony protože nakliknout jiné hráče na boxíku a střlet do nich vede k okamžité bezduché válce klanu..CZ servery jsou rozmazlené..
    Abych uzavřel odpověd na tuhle tému-hráči nevidí kolik je online spoluhráču a je to k ničemu protože i když je psané tolik a tolik tak to na mapě nikdy nebude vidět.To že nevidí hráč nikoho a mapě je dané tím že se nepohyuje na všech mapách najednou a ostatní lodě taky kolují a nezustavají na jednom místě kromě pld:D..je tu i skupinová brána,brány samotné,hádes a akce jako tdm,sector control atd..tam taky hráč nevidí kolik je tam lodí.A nakonec je tu aktivita-jiná je ráno,jiná odpoledne a jiná večer..to patří i k víkendu,svátkum apod.a uplně nakonec jsou tu i tací co novým hráčum znechucují hru už od začátku.
    Edit:-k těm zbohatlíkum..osobně za celou dobu c hraji/3 roky plus.../jsem dal na D.O tak 5 tisíc..většina šla na premium,nějaký balíček sem tam a něco učka,kapsle...nelituju toho a když to vezmu zpětně tak vidím kolik jsem uridia dal za zbytečnosti.většina ale byla z bran,npc a ukolu...
     
    !W!A!N!T!E!D! and Little_Tali like this.
  16. -xghost-

    -xghost- User

    Počet hráčů online sice nemusí odpovídat tomu, co je na mapách - jak píšeš, jsou zalezlí na pld, v branách, apod. I tak by ale bylo velmi dobré, aby tohle číslo vrátili zpět na obrazovku, jako tomu bylo dříve. Člověk si může udělat alespoň hrubou představu - řekněme, že průměrně je třeba 60% hráčů někde zalezlých - to by se časem odsledovalo a odhadlo lépe. Navíc to od BP vůbec nepůsobí hezky, když v časech slávy tohle číslo vystavovali na očích a teď to prostě dají pryč a hotovo...
     
  17. otazkou je jestli maji zajem ukazovat,ze online hracu je na servrech par:(,to navacka moc nenatchne kdyz zjisti hned na zacatku,ze to moc lidi nehraje a to spohledu BP nemaji zapotrebi pocitam.
     
  18. no to nevim, jak bys prokazal, ze cislo nekde na strance je opravdu cislo hracu online a ne jen neco nahodne generovaneho? :D
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -xghost- časem se holt spousta mění a žádná sláva netrvá věčně. :) Podle mne byl i dříve ukazatel online hráčů zbytečný, člověk pokud chvíli hrál, měl stejně odsledované v kterou denní dobu je na serveru špička a kdy je tam naopak klidněji, na to ukazatel nepotřeboval.
    A kdyby ukazatel teď znovu po letech BP přidal zpět, co by ti to řeklo? Ještě méně než před lety, dneska máš na mapách mnohem více koutků kde se hráči zašívají. A podle aktivity na mapách, si asi uděláš hrubou představu, že hráčů už není tolik co bývalo. ;)
     
  20. -xghost-

    -xghost- User

    Mno, uznávám. Dnes by to asi moc neřeklo. Asi nostalgie.

    Ale stejně, to že zrušili i možnost vytáhnout to z kódu, zatímco jiné mnohem větší věci - např. chystané změny, vytáhnout jdou, na mě dělá dojem, že se to snaží tutlat, aby se nedostali do rozporu se svými velkoústými hlášky typu: "miliony hráčů online", "každý den tisíce nových hráčů", ...
     
Thread Status:
Not open for further replies.