Veselé Vianoce 2015

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Pᗣᗧ•••Nαrcis••, Dec 21, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Taktiež sa pripájam a prajem všetkým hráčom moderátorom atď. veľa štastia a príjemné prežitie vianočných sviatkov medzi svojímy blízkimy :) ja si idem uživať vianoce do brán :D
     
  2. Pekné Vianoce aj Tebe ale medzi prestávkami v bránach si otvor aj slovenčinu ;)
     
    *SATKO* and Λрø_ıѕ_Psycђø like this.
  3. Tak já se taky přidám. Všem přeji krásné Vánoce a hlavně si to užijte s blizkýma a nehádejte s nikým se nehádejte. :rolleyes:
     
  4. Pripájam sa taktiež, prajem všetkým Vám a vaším blízkym krásne prežité vianočné sviatky plné pokoja a lásky :)

    Hehe, keďže sú Vianoce sviatkami pokoja, mohli by sa na jeden deň zrušiť všetky klanové vojny :p
     
  5. Kuchařík

    Kuchařík User

    Děkuji, i tobě Veselé Vánoce plné klidu pohody a bohatého Ježíška :D :)
    Tohle platí všem hráčům, moderátorům, administrátorům prostě všem :)
     
  6. Kristo

    Kristo User

    VÁNOCE S PLNOU PARÁDOU

    Ať Vánoce přijdou s plnou parádou
    a jsou pro vás luxusní náhradou
    za všechno, co se vám letos nepodařilo,
    v novém roce aby to mnohem lepší bylo

    přeje: •VŁK77•UDD
     
    Last edited: Dec 22, 2015
    Kuchařík likes this.
  7. 123812

    123812 User

    HOU HOU HOU:)))

    Saně se mi rozpadly,
    dárečky mi rozkradli,
    andílci se někde tulí,
    čerti zase trávu hulí.
    Je to všechno na potvoru,
    asi půjdu na podporu.
    Šťastné a veselé!
    Váš Ježíšek:)

    Přeje : -=[ »TOM« ]=-​
     
    *Firefox1* likes this.
  8. Taky všem přeji krásné vánoce... a at si tech vánočních akci spolu na darku ještě aspon 20 užijeme :D A co do přistího roku?
    Fewer programs, more work ( samozřejmě to neplatí pro všechny - pro ti poctivé) :)
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  10. PR3DY

    PR3DY User

    Veselý vánoce, plný pupíky, spokojeného ježíška a hlavně pohodu lidi :)
     
  11. Ráda se přidávám s přáním klidných vánočních svátků. Vypněte hlavy, odpružte nervy, jen si užívejte doma pohodu a klid s rodinami a všemi, na kterých vám záleží. A hlavně nezapomeňte, že právě na vašich bližních záleží nejvíce, vůbec ne na tom, co pod stromečkem najdete. Já jsem třeba každý rok ráda za obyčejné fusekle, po zbytek roku mi je totiž žere pračka :D
     
    Little_Tali likes this.
  12. Gahan

    Gahan Guest

    Všem vám přeji krásné svátky .
    Mnoho dárků pod stromečkem a hlavně pohody .

    A pozor na pravidla at si můžete o vánoce hrát :p .
     
    Kuchařík and Imperátor[CZ1] like this.
  13. Hráčům spoustu sestřelů a minimum puknutí, moderátorům pevné nervy a všem tolerantní partnery a rodiče přeje ☜[Dark_Rider:]☞.

    P.S.
    A zkoušelas je hledat u sousedů? :D
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Stastne a vesele vanoce

    [​IMG]
     
    peza50, Earthquake and Kuchařík like this.
  15. Všem pěkné Vánoce, narození Ježíše Krista. Dokud nám to příchozí nezakážou. Ale Češi a Slováci jsou dostatečně chytří, aby jich tolik nepřijali ;).
    Štědrý den mám za sebou, se slivovicí se to dá i docela dobře přežít :D.
     
    Last edited: Dec 24, 2015
    Little_Tali and Kuchařík like this.
  16. PaiMei

    PaiMei User

    Přidám se a všem přeji hezké prožití vánočních svátků a do Nového roku hlavně zdraví.

    Děkuji i moderátorům za jejich celoroční péči a jim přeji hlavně pevné nervy.

    Pai Mei
     
  17. svi1

    svi1 User

    Pohodové svátky vám všem v kruhu lidí, kteří jsou vám drazí. Šťastný smích potomků, vřelý pohled rodičů, upřímné pohledy všech co vás mají rádi a klid a spokojenost přeje svi1.
    Dacani, na chvilku to vypněte a mazejte se věnovat rodinám :) Já jdu taky :)
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Prajem vsetkym hracom bohate vianoce, plne brucha jedla a rozpravkovy kolotoc v TV.

    Hlavne si ale uzite pokojne vianoce a nehadajte sa medzi sebou. :)
     
  19. Veselé Vánoce všem hráčům,adminům i moderátorům v této hře :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.