Speciální suroviny

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by -FIGHTER-(eic)1, Jun 11, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chtěl by se zeptat z jakého důvodu není v ochodě plasmid, když všechny ostatní tam jsou. Nemám tak možnost ho dokoupit a postavit gola champion. :(
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -FIGHTER-(eic)1 nikde přeci není napsané že suroviny mohou být vždy v obchodě všechny.
     
  3. A bude tam plasmid ještě někdy, ten se totiž nejhůř získává? :( A ten gola zmizí za 30 dní...
     
    Last edited: Jun 11, 2016
    ttm102 likes this.
  4. Do 30 dni to dáš ;) stačí robiť brány typu a,b,c a lambda ak nechceš po mape strieľať npc.
     
    ttm102 likes this.
  5. Jo ale dělal jsem teďka ukol třeba na 10 bossdevolarium a nepadl mi ani jeden, tak mě to nebaví sbírat takhle po 2 plasmidech za den.
     
    ttm102 likes this.
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  7. hummel

    hummel User

    môžeš ho predsa kúpiť celý za 150k uri :)
     
  8. To sice jo, ale za 150 000u. mi zase nestojí.
     
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    v obchodě nemusí být všechny, já třeba někdy našel jenom šrot, plasmid a mocosum, prismatium ne
    a championa bych si nekupoval a ani ho nestavěl protože to zabere hodně času
    než nasbíráš potřebné suroviny
     
  10. Nó mne treba už len 198 plasmidu tak sa o to pokúsim a keď tak dokúpim. Aj keď neviem na čo mi je :D tak ale chcu ho
    A koľko stál v obchode plasmid? Nie som si istý či to bolo 275 alebo 375 (podľa info. s fóra)
    Edit: dneska som mal veľké šťastie 9 plasmidu za 80 sib. a 13 boss sib. :D
     
    Last edited: Jun 11, 2016
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Podla mna je docela zbytocne sa trapit so zberom surovin, ovela rychlejsie je ho kupit za ucko a tych 150k nie je nic strasne.

    Pokial nema niekto vyslovene nasetrene suroviny z poslednej akcie, potom jeho montaz nema zmysel.
     
  12. Aká je šanca, že do konca tohto mesiaca budú ešte šutre v obchode? (plasmid) :D
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

Thread Status:
Not open for further replies.