Výstroj stíhačiek

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Rasputinn13, Jun 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ahojte prosím ešte o jednu radu....mám Irisky keď dám do oboch slotov lasery, ako sa prirátavajú levelové bonusy, tam sú písané percentá za štít a laser...tak neviem, hľadal som to tu, ale nenašiel....alebo prosím poraďte ako to riešite s vystrojou v stíhačkách Vy? Budem veľmi vďačný za radu....
     
  2. Tak prvé čo sa ich snaž upgradovat na lvl 16. Potom tam budeš máš 10/20 laser štít.
    Ja dávam do jednej konfy full laser a 2 štíty keď idem loviť na npc len čisto lasere a do druhej stále dávam keď mam gola 7 lasere ostatok štít, ale keď nemáš upgrady na 16 ani drony, štíty tak by som skôr išiel do tej klasiky full štít.
     
  3. celé som to prešiel, ale na svoju otázku ako je to pri dvoch laseroch s percentami som odpoveď nenašiel...
     
  4. Tak ešte raz. Tie percenta sa zvyšujú aj levelom stihaciek, ale myslím že aj upgradom. Maximum čo je je 10/20 pri použití havoc 20/20 pri použití hercules 10/35. Ak tam dáš do nich laser tak o niečo máš väčší dmg.
     
  5. takže oba lasery budu 10/10, ak by bol laser, štít tak by bolo 10/35 pri maxime....? pochopil som to správne?
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Rasputinn13: První číslo znamená procentuální nárůst velikosti štítu, pokud je vložen do letounu, druhé pak procentuální nárůst velikosti DMG laseru, pokud je vložen do letounu, takže ano, pocjopil jsi to správně (v případě, že máš maximální level letounu a hercules).

    P.S.: Další dotazy k letounům prosím směřuj sem: Diskuze: FAQ - letouny FLAX a IRIS
     
  7. 10/35 budeš mať ak budeš mať upgrade a ešte v stíhačke budeš mať vložueny stihackovy dizajn hercules.
    Toto je pri leveli stihaciek 6. Keď ich opravis myslím že sa to zníži o 2%.

    10% - dmg
    35% - viac štítu.
     
  8. ok rozumiem..vďaka
     
  9. Jessie

    Jessie User

    Hráčom ďakujem za pomoc a považujem za vyriešené. Ako pisal TRIXT nabudúce smeruj svoje otázky do témy o stíhačkach

    Považujem za vyriešné a prajem príjemnú hru
    LOCK
     
Thread Status:
Not open for further replies.