Chyby Řízení mé lodičky

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by -♀_ZÁHADNÁ▓KLOBÁSA_♀-, Aug 18, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mám tu pár problémů s lodí jdeme na to od začátku

    1. Jak se do své lodi dostanu? Nemám klíče nevím jestli ve hře jsou nebo jestli mi je někdo neukradl nebo jestli mi nemohly spadnout do volného vesmíru.. :(

    2. chviličku jsem hrál u kamaráda a netuším jak se zapíná blinkr je to totiž velice nebezpečné a někdo by se mohl vybourat a zranit.. :(

    3. Také ruční brzdu a řadící páku jsem nenašel a jaké je moje sklo tedy doufám že neprůstřelné už jsem totiž srazil pár lidí a nechci tam zemřít.. :(

    To je zatím vše já děkuji a doufám že mi poradíte.
     
  2. velice zajimavé mám stejné problémy :D

    já nenašel ani svojí loď :/
     
    Last edited by moderator: Aug 18, 2016
  3. Protože jsi mě naštval a já jí snědla ale moc mi nesedla a rychle to ze mě vyšlo ven.. -_-
     
  4. tebou prolítla?
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    -♀_ZÁHADNÁ▓KLOBÁSA_♀-

    1. Nepotřebuješ klíče. Jen vždycky když se přihlásíš na účet, tak před tím, než klikneš na tlačítko "start" musíš říct dvakrát, zřetelně a nahlas tuto větu: "Blb vlk pln žbrnd zdrhl hrd z mlh Brd skrz vrch Smrk v čtvrť srn Krč." No občas se stane, že i pak to nefunguje. V tom případě to musíš říct zpaměti.

    2. Ve vesmíru to funguje trochu jinak. Vždy když chceš někam odbočit tak se musíš s lodí třikrát otočit. Samozřejmě v tom směru, kam chceš letět.

    3. Každých 5 sekund musíš vypustit ohňostroj. Je to právě kvůli tomu aby ses s nikým nesrazil. Pokud ohňostroj nemáš, tak musíš s lodí za letu hýbat střídavě doleva a doprava, aby si tě ostatní všimli. Tohle je vesmír, tady jsou jiná pravidla.

    Snad ti to pomůže. Pokud uvidíš, že je u tebe hodně hráčů - dívají se na tebe, tak si z toho nic nedělej, to je právě známka toho, že lítáš správně :)
     
  6. Moc ti děkuji řídím už skvěle kamarádi čumí jak to umím
     
  7. Jessie

    Jessie User

    Očividne si autor témy došiel zavtipkovať, no aj do zlej sekcie kedže toto nemá moc nič spoločné s technickými záležitosťami :p

    Verím, že ti Sentiero poradil, pretože ani ja by som to nesformuloval lepšie :)

    Zle zaradená téma, Vyriešená
    LOCK
     
Thread Status:
Not open for further replies.