Chyby Pozvanie priatela do hry.

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by WesT_, Dec 3, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WesT_

    WesT_ User

    Ahoj chcem sa spytat preco sa mi neda pozvat priatelov cez odkaz.
    Uz som niekolko priatelov pozval kazdy to spravil dobre a nezapocitali sa mi do prijatich.
    tak sa chcem spytat kde je problem... Pretoze by som chcel nejaku tu odmenu za hracov.. ;-)
    diky
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Problém je že abys dostal odměnu musí daný hráč získat určitý lvl ve hře,pak by si odměnu měl dostat.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    To není chyba. Pozri hlavní stránku. Profil pilota. A Přátelé a Bonusy.

    Píše se tam:

    Bonus za pozvaného hráče, který dosáhl levelu 10:
    - 5 logdisků
    - 1 CPU maskování

    Za 5 hráčů v lvl. 10 je první odměna.

    Potom je odměna za 10 hráčů v lvl 11.

    A napokon odměna za 25 hráčů v lvl. 12.

    Tzn. že je to podmíněno tím, že musí dosáhnout určitý lvl. Jinak tu odměnu získat nelze.

    EDIT: *****PapikSVK***** tak tohle už opravdu nechápu, když to není podle toho, co se uvádí.
    - Pak připouštím, že v tom asi nějaká tá chyba, zrejmě bude.
     
    Last edited: Dec 4, 2016
  4. Je v tom chýba lebo kedysi som získal 5 a dalo mi tam "fajku" že získal som a žiadny bonus som nedostal a keď som získal 10 priateľov tiež mi to posledného 10 nezískalo a mal 12 lvl. A píše mi tam že prijato: 12 a Získané bonusy: 10
     
  5. BloCZek

    BloCZek User

    Ono to ještě funguje?
     
  6. Korben

    Korben User

    Chyba je najviac v tom, ak si hráč vytvorí účty sám, prípadne sa medzi pozvanými nachádzajú rovnaké IP adresy. Ďalej hráč musí hrať na rovnakom servery, ako hráč ktorý ho pozval. Ďalej, pozvaný hráč musí byť nováčik a nie že hral na inom servery.
    Tak že aj pozvete napr. spolužiaka a prihlasujete sa aj v škole, tak sa vyskytne rovnaká IP adresa a odmena už pripísaná nieje.
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mne robilo zas ten problem,ze ked som ich pozval a zacali hrat,tak ich dalo na iny server a ako dobre viete,musia byt na rovnakom ako vy,inak sa vam nezapocitaju :)
     
  8. WesT_

    WesT_ User

    korben ja som ho pozval nieje to moj ucet a hra tam kde ja...

    A pre ostatnych niesom dementny ze neviem ako co funguje malo by vam ho ukazat tam medzy pozvanimy ale neukazuje ho tam vobec.. a nieje to jeden pripad pozval som asi 5 hracov a nic... :) A viem ze musi dat lvl 10 na odmenu ... ale ma ho ukazat v listine
     
    -baghira2- likes this.
  9. Sorry ale nezaložil som si ich sám ale kamaráti a dodnes s nimi hrávam. :)
     
  10. Korben

    Korben User

    Ja som vypísal možnosti, prečo bónus nemusel byť pripísaný.;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.