potřebuju radu

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by david.silhan.98, Jan 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zdravím, potřeboval bych poradit... Mám golika, full lf3, 3 iris zbytek flax, pet, štíty a pohony mixované za kredity a uridium.. no a na kontě mám právě 270 tisíc uridia.. jáká je nejlepší cesta se co nejvíc zlepšit/ posílit.
     
  2. Ahoj vydras si irisky a ubgraduj ich na 16 lvl tiez skus vydrazit stit SG3N-BO2 a tiez ich ubgraduj na 16 lvl LF3 sa ti neoplati ubgradovat ked mas LF4 tie mozes ubgradovat
     
    david.silhan.98 likes this.
  3. tím že upgraduju iris se změní co?
     
  4. Ano sila stitu a sila dmg sa zvysi to je dobre pri loveni alebo strelanie npc dlchsie vydrzis byt na mape ako teraz ked budes ful lf4 stiti irisky na 16 lvl a raketomet HST-2 no a toc brany zetu tam dostane kluce LGF a havok a potom rob Kappa tam dostanies Heculesa tak uz budes taki silny ako ostatny co su v top-ke
     
    david.silhan.98 likes this.
  5. jsem celkem zmatenej právě :D někdo říká ať nakoupím zelený klíče a počkám na zeus akci.. Někdo ať koupím aegis, tartarus nebo solace, spectrum, venom, dimisher a tyhle designy takže já už fakt nevím no :D
     
  6. Desingy si mozes vydrazit alebo najdes v bednach no mozes aj kluce kupovat a otvarat bedne ked su akcie tam ziskas casti apis a zeus alebo lf3 a lf4 a to sa nazbieras
     
    david.silhan.98 likes this.
  7. a jinak lf4 získám kde?
     
  8. Ked je den lf4 tak so zelenich bednach aj to by som otvaral na 4-1 4-2 alebo 4-3
     
  9. david.silhan.98, za uridium kupuj jenom formace letounů, ostatní se dá vydražit. Na upgrady máš ještě spoustu času. Bedny sbírej z denního výdělku.
    LF4 můžeš dostat z brány kappa, epsilon, hádes.
    Osobně ti radím pořadí iris, full LF3, B2 štíty, koupit formace kruh, vrtačka, motýl, pak sbírat bedny a budeš mít apis, zeus a LF4. Točit brány zeta- havoc a kappa LF4 a hercul. Přitom logdisky- studijní body- tlustý lasery, další formace a pak teprve upgrady.
    To co ti radí ***Janci***, klidně, pokud už dopředu víš, že chceš dát do hry 10- 20000Kč. jinak upgradovat až naposled.
     
    Last edited: Jan 11, 2017
Thread Status:
Not open for further replies.