Diskusia: Akcia Líhnutí

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Jessie, Mar 20, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. piatok

    piatok User

    Ahojte, neviem prečo, všetkým zobrazuje tie nové úlohy na hráčov (surgeon, tartarus....) a mne ich nezobrazuje? žiadnu ulohu nemam zapnutu a po kontaktovaní podpory mi povedali že sa mam obrátiť na fórum :)
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Takze ohladne boxov z vajicka moje skusanie.Pet ich nevidí a ignoruje a tiež aj Mukozu t.z.skladove protokoly sú zbytocne.
    PP v lodi celý t.j. 5 bodov traktoví prúd 2 - 25 percent z boxu-5 srot 2-3 logdisky,takze zrejme funguje,Balicek dvojnas. odmien z boxov neviem posudit,pretoze som sa uz v tom akosi stratil,možno to niekto este doplní
     
    Last edited: Mar 25, 2017
    *Firefox1* and -baghira2- like this.
  3. josef402

    josef402 User

    mas pravdu pet mi nereaguje na box z vajíčka a i v brane nebral srot atd. jen prometid , endur to bral
     
  4. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Na srot mne reaguje mechanizmus na zber bonus boxu ,mechanizmus na zber surovin je něco jiného.
     
    -baghira2- likes this.
  5. balíček dvojnásobok na vajíčka funguje, ale pet nezbiera....
     
    -baghira2- likes this.
  6. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    a čo ten trojnásobok na boxy, chalani mi hovorili na ts , že tam je bug aj s tými bosterami na akciu za tie eurá v obchode?
    tak ako to je? hlásiť či nehlásiť?

    Upravené. Prestaň už rýpať. Už to je dosť trápne. -Borat
     
    Last edited by moderator: Mar 25, 2017
    *A*M*P*U*R*85.OS likes this.
  7. Jessie

    Jessie User

    piatok máš na to level? Nie som si istý aká tam je pre nich podmienka možno musíš mať niektoré úlohy už urobené než sa dostaneš na tieto? To si vieš tiez pozrieť v zozname všetkých úloh, len zmeň filter tlačítkom nad misiami.
     
    -baghira2- and HEROBRINE like this.
  8. Borat

    Borat User

    Sú nejaké bugy s boostrami a tie sú hlásené.
     
    -baghira2- likes this.
  9. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Bug s úlohou bol taky hlásený a všetci ban?
    Borat? zober loď a ideme bránu low? žiaden bug tam nieje - neboj sa, je to hlásené a len já som trápny, prepáč.
    P.S. možno sa vyliehne nejaký ban po akcii?
    však oni to opravia atd atd ....
     
    *A*M*P*U*R*85.OS likes this.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Borat pravda. Vyrývanie je vždy trápne.
    A OT tiež. Má sa diskutovať ku danej téme.

    Ohľadom eventu Liahnutie.
    Tie gygerthrally sa fakt, len veľmi vzácne zjavujú po zostrelení infikovaných vajíčok.
    Zhruba pri zostrele 45 až 60 vajíčok, percentuálne asi tak jeden až dva gygerthrally.
    Čo je dosť zarážajúce proti včerajšku.
     
  11. piatok

    piatok User

    Jessie , mám level 22, pred touto akciou som mal dokopy 10 úloh (len na lode) na npc mam všetky porobene, a takto to je aj teraz . Takže netuším kde mám tie nové úlohy .
     
  12. Zatím vše funguje, vejce na jednu ránu a gygerthrall se objevuje skoro pořád, Pet nesbírá ani růžové boxy ani suroviny do montáže. Jinak zatím fajn.:)
     
    -baghira2- likes this.
  13. takze teda funguje dvojnasobok na tie vajicka hej? bo rozmyslam seriozne nad kupou zdvojnasobovaca na boxy
     
  14. piatok- úlohy nejsou nové, jmenují se stejně, jen lodě tam jsou jinak.
     
    -baghira2- likes this.
  15. Ahojte, mam otazku, mozno trochuhlupu, ale neviem na to prist. Ako mozem ziskat tu surovinu na vyrobu novych lodi? Vola sa tusim nektar. Viem, ze musim plnit nejake ulohy, ale ziadne ulohy s nektarom v odmene som nenasiel :(
     
  16. olej ked tak a ne nekta tten sa da ziskat s boxov po vajickach ale strasne zriedkavo
     
    -baghira2- likes this.
  17. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    -baghira2- likes this.
  18. No tak to mi moc nepomoze. A je este iny sposob ako ten olej ziskat?
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Momentálně není. Což bych rád upozornil, že rozhodně nefunguje ve jak má, jak psal někdo výše. Má se dát olej i body získat za každý sestřel vajíčka, podle FAQ, což momentálně nefunguje.
    Stejně tak se bude moct dát koupit prý v Paymentu.

    Nestěžuju si, jen konstatuju, že se ještě bude hodně věcí zapínat. Montáž na lodě je dočasně vypnutá a s tím asi i získávání oleje...
     
    -baghira2- likes this.
  20. 123812

    123812 User

    "Mise

    Tato akce nabídne nové denní, týdenní a jednorázové mise, které jsou vhodné pro hráče všech úrovní. Mise jsou návazné, což znamená, že je musíš splnit v určitém pořadí. Dále jsou rozděleny do tři kategorií podle levelů, aby měl každý hráč možnost zvolit si svou cestu! "

    Žádnou týdenní jsem ještě neviděl.
    PS: ty 4 nebo 5 úkolů je vše ? To jsem teda čekal, že jich bude víc ...
     
Thread Status:
Not open for further replies.