Bug při vstupu do mapy "???"

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by trpaslik72, Jan 12, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Vaše ID a Server168082168 - Česko 2
    Popis chyby/buguDostal jsem se na mapu ??? a hned po sekundě mě to vrátilo na mapu EDITED: 3-2 v 18:00 přibližně. Přidám screen že jsem tam skutečně byl http://prntscr.com/hzjzzb .
    Kroky k vyvolaniuNeznám vyvolání bugu, prostě mě to odportlo.
    Riešenie (Voliteľné)Řešení bych žádal o vrácení na mapu "???". A opravení záhadné chyby.
    Děkuji za přečtení - Trojka[KYS]
     
    Last edited: Jan 12, 2018
  2. Korben

    Korben User

    Screen ukazuje len to, že si na mape 3-2 a vypisuje ti chybu skoku - error 42. To poukazuje len na chybu v spojení so serverom.
     
    -baghira2- likes this.
  3. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Děkuji opravil jsem to na 3-2.
    ---------------------------------------
    Ale já tam skutečně byl :D. Ta chyba 42 se objeví vždy když se tam dostaneš. Myslím
     
    Last edited by moderator: Jan 12, 2018
  4. Sentiero

    Sentiero User

    trpaslik72 Jak jsi na tu mapu skákal? K tomu portu na 3-1 jsi letěl?
     
    -baghira2- likes this.
  5. trpaslik72

    trpaslik72 User

    z 3-2 na 3-1 s CPU
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    trpaslik72 Spíš mě zajímá, jestli po použití CPU jsi k portu letěl, nebo ses tam ocitl rovnou?
     
    -baghira2- likes this.
  7. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Ocitnul jsem se na mapě ??? a potom hned mě to zpět portlo na 3-2 :(
    --------------------------------------------
    Jaké bude řešení Administrátore?
     
    Last edited by moderator: Jan 12, 2018
  8. Nepíš príspevky pod seba použivaj tlačitko upraviť (EDIT).
     
  9. trpaslik72 nemaš skakať s CPU a použivať pri tom JUMP , tvoja chyba nemaš si to ulachčovať :)
     
    -baghira2- likes this.
  10. Korben

    Korben User

    Na bežnom hernom účte som tam bol 3x a ani raz sa error neobjavil. To že je v FAQ napísané, že sa jedná o chybu, tak to je len ako že a nie že ide naozaj o chybu.
    Neviem čo by som riešil, to čo je na tvojom obrázku, nenasvedčuje že by si bol na tej mape a aj ak by si tam bol, musel by si skúšať skákať ďalej. Hodiť by sme ťa tam nemohli.
    Bohužiaľ.
     
    -baghira2- likes this.
  11. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Já ale neskákal s Jumpem alespoň myslím. A nebudu pod sebou psát příspěvky, promiň.

    Hele ale měl by se objevit ten ERROR42 prý.
     
  12. Korben

    Korben User

    4x po sebe?
     
    -baghira2- likes this.
  13. trpaslik72

    trpaslik72 User

  14. Warden

    Warden User

    trpaslik72: Bohužel tě na mapu nikdo dát nemůže. Ber to tak, že došlo k dvojité chybě. Nikde není napsáno, že máš zaručeno, že se na mapu ??? dostaneš. Tak, jak již napsal Korben, nezbude ti, než skákat znovu.

    Dále není co řešit.

    LOCK
     
    -baghira2- likes this.
  15. Korben

    Korben User

    Tak už mi to je jasné, kombinujete skokové CPU a Jump, preto ten error. :D Pekné, využívať chybu v hre, a ešte sa sťažovať, keď ťa to vykopne. :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.