Kompenzácia reakce

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by •ŞĦΘCK▪, Nov 22, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krásný pěkný den,

    co říkate na ten kompenzační bonus v podobě přihlášení ?? názory by mě zajímali jestli jste spokojení atd...

    Nějaká diskuze ;);)..

    Za mě bobma škoda, že tam nedali lodgisky nebo laser :p:p.. Ale i tak bobma :D:D
     
    -baghira2- and krtko458458458 like this.
  2. 123812

    123812 User

    Odměna super, jediná věc co mě mrzí, že červené a modré bedny jsou jen pátek a sobota. Chtěl jsem získat nějaké krystaly rozvratu v neděli a asi mám smůlu :(
     
    -baghira2- and •ŞĦΘCK▪ like this.
  3. Honzin

    Honzin User

    Pre všetky servery okrem Globálnych Amerických serverov:

    - 7 dní booster cti HON-50

    - 7 dní booster bodov skúseností EP-50

    Pre globálne americké servery:

    - 14 dní booster cti HON-50

    - 14 dní booster bodov skúseností EP-50


    Nevíte proč je tam takový rozdíl v počtu dní na boostery?
     
    •ŞĦΘCK▪ likes this.
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jelikož tyto věci co nám jako kompenzují mám neustále na účtu, tak ta kompenzace je ucházející, jen mi opět vadí, že si nemohu určit, kdy přesně to využiji. Vrátili mi to, co mi díky jejich chybě vypršelo.
    Ale ti, co nikdy nic takového na účtu běžně nemají, tak to dostanou zadarmo? opět logika
    Kompenzace plošná podle čeho? Podle jakého klíče?
    Někdo to má nakoupeno a někdo ne a kompenzace je stejná?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Honzine? koukni třeba sem, jak dlouho a kolikrát ty servery spojovali, než je spojili?
    Novinky ohladne spájania serverov
     
    Last edited: Nov 22, 2018
    pepouch and •ŞĦΘCK▪ like this.
  5. Chci se zeptat

    Pre všetky servery okrem Globálnych Amerických serverov:

    - 2 týždne premium

    - 1 týždeň zľavy

    - 7 dní booster cti HON-50

    - 7 dní booster bodov skúseností EP-50

    - 10 000 Seprom

    - 20 000 munície Space Cup Group C

    - 20 hodín distribučný posilňovača DMG-B02

    - 20 hodín distribučný SHD-B02 booster

    - 20 hodín distribučný booster HP-B02

    Pre globálne americké servery:

    - 2 týždne premium

    - 1 týždeň zľavy

    - LF-4-HP Laser

    - 14 dní booster cti HON-50

    - 14 dní booster bodov skúseností EP-50

    - 10 000 Seprom

    - 20 000 munície Space Cup Group C

    - 50 Indoktrinový olej

    - 30 hodín distribučný booster DMG-B02

    - 30 hodín distribučný SHD-B02 booster

    - 30 hodín distribučný booster HP-B02

    Váš DarkOrbit tím.

    Takže otázka směřuje my co hrajeme na globálním serverech tuto odměnu nedostaneme?
    A pokud dostaneme tak dostaneme všechno nebo jen něco?
    Předem díky
     
    -baghira2- likes this.
  6. Korben

    Korben User

    Prvá odmena je pre globálne európske servery, druhá odmena je pre globálne americké servery. Rozdiel v kompenzácii je preto, lebo na amerických serveroch boli väčšie komplikácia a servery mali dlhšie nedostupné.
     
    -baghira2- and •ŞĦΘCK▪ like this.
  7. Karlosray

    Karlosray User

    logdisky by tam mohli přidat nemužete jim třeba napsat až je přidavaj do kalendaře
     
    -baghira2- likes this.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mě by zajímalo proč do kompenzace nezahrnuli červené a modré bedny?
    Alespoň po 5 kusů modrých a 5 kusů červených beden. Vzhledem k pátku a k sobotě.

    Jinak můj názor na kompenzaci je ten, že alespoň symbolických 10 000 Ur. a 10x LD mohli dát.
    - Tohle by je nezabilo. :rolleyes::rolleyes:
     
    •ŞĦΘCK▪ likes this.
  9. Dokážu si představit, že byste žebrali "nooo, mohli dát aspoň slevák... aspoň prémko... aspoň seprom... aspoň nějaký booster..." Prostě Češi budou furt lamentovat, furt lamentovat...

    Já si naopak myslím, že odměna je mega slušná v porovnání s tím, co se dávalo za odměnu v posledních měsících/letech. ;)

    EDIT: 20 000 munície Space Cup Group C -> MS vyhrála Francie ze skupiny C -> tato munice se rovná x4 v PVP a x6,5 v PVE. ;) A to je myslím hodně solidní (oproti UCB). :)
     
  10. Panebože tohle je dobrá kompenzace za to že nám hra nefungovala jak měla, buďte rádi že jste něco dostaly.
    Lepší něco než nic, já jsem rád za to premium můžu alespoň dělat Karantény z klanem.
    Sice jsem mohl dostat 50 oleje ještě ale nevadí no :(
    I tak je to pěkný bonus od BP, děkují.
     
    -baghira2- likes this.
  11. Juráás

    Juráás User

    Kompenzace celkem hezka, až na ty50% boostery. Díky spojení jsem přišel o +- 10 dní 50% na bz a nějaké dny 50% cti ( dny kdy probíhalo předem neohlášené spojení cz1 a dny kdy jsem nebyl schopen hrát kvůli lagům) Budiž ty +-3 dny vem čert ale proč to sakra zase dávají všem? Slevák a prémko ještě pochopím, to si kupuje téměř každý, ale ty boostery na čest a bz si každy nekupuje a zvlášť ne v takovém množství, takže tímto mě v mých očích akorát připravili a zaplacenou výhodu před hráči, kteří ji ochotni zaplatit nejsou.
     
  12. Nemá smysl to řešit jak jsem napsal buďme rádi že jsme něco dostaly taky jsme mohly dostat velký ....

    Ale BP by mohly něco udělat 24/7 hráči - dělám si růžové VK a těch spáčů kolik tam je že mě i kradou NPC a nedá se ani střílet.
     
    -baghira2- likes this.
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    MajklaDavid vysvětlím.

    Slevák, prémko, boostre, urko seženeš v paymentu za real peníze. Seprom Ti vyrábí skylab.
    Boostre (booster) se také dají dražit v aukci, nebo je sehnat v obchodě pod hlavní stránkou.
    - Logdisky také.

    Co je ale k nezaplacení: jsou červené, modré a pramantské bedny. Na Ti není akce každý den.
    - Také apokalyptické a obsidiánske.

    P.S.: Ale jak je vidět, touto kompenzaci BP zapchalo většině hráčů ousta. :rolleyes::rolleyes:
    BP dalo jenom to, co je vyjde levněji. Aniž by si toho hráči sebelepší všimli. ;)
     
    Last edited: Nov 23, 2018
  14. Pokud je potřeba červené a modré bedny tak to si každý dokáže nastřílet na uber mapě, nebo snad ne?
    Stejně navíc s těch beden padá doslova prd na ty desingy jen to zabírá místo v hangáru.
    To si radši postavím ABG a v neděli je budu dělat celý den mám skoro 500K uri tak snad to vyjde obtočit snad tak 3x - 4x

    EDIT: je škoda že tam není ten olej i pro nás :(
    Chybí mě 145 oleje abych měl Cyborg :(
    Nevím kde ten olej vezmu když z Karantény toho moc nepadá max tak 3 kusy
     
    Last edited: Nov 23, 2018
    -baghira2- likes this.
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Ty jsi dostal jako kompenzaci dražitelné boostery? Ale, ale?
    Dále píšeš o klíčích k bednám nebo o bednách, které jsou k nezaplacení?
    píšeš :
    Ale ony klíče k bednám jsou v obchodě za reálné peníze a jsou také v montáži, pokud probíhá akce na ně? Tak jaké nezaplacení?
    A jsou to ''ty '' bedny a ne ''Ti'' bedny.
    A chápu, že pro tebe jsou vzácné, ale aby jsi k nim měl zas až tak velkou úctu, to si ani ty bedny nezaslouží.
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Buď tak laskav a píš overené informace.
    Kde najdeš pramantské bedny v montáži teď, když vynecháme payment?
    Kolik hráčů je skutečně ochotno investovat za ně real peníze?
    - Úpřimně, spočítal by sem je na prstou obou ruk.

    P.S.: Proto sem zvýraznil žlutou: Na Ti není akce každý den.
    Nakolik je rok dlouhý, tak dlouho sem na ně čekal. A z tohto pohledu, je hodnotím za vzácne.

    Právě proto, alespoň by je měli zahrnout v kompenzaci, alespoň v 5 kusech. :rolleyes::rolleyes:
    A čas čekání na ně, je také k nezaplacení. :rolleyes::rolleyes:
     
    Last edited: Nov 23, 2018
  17. *-**-*-*

    *-**-*-* User

    Takže tady to máš napsané, hodně lidí kupuje ověř si informace, děkuji.
    23.11.2018 - 00:04[​IMG]10 fragmentů Promethea
    23.11.2018 - 00:05[​IMG]10 fragmentů Promethea
    Příště nepiš když nemáš žádný informace, děkuji Zvíře cz1. Zdar
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Bože!! baghiro??
    červené a modré? a zase jablka a hrušky a pramantské?
    Požádej podporu, ať mi vezmou mých 10.000 logdisků a věnují je tobě. Neboj, jsou to kóšer logdisky.
    A tvé ekonomické rozvahy o tom, kdo kolik kupuje beden jsou taktéž zavádějící?
    P.S. My hráči DO chceme jako kompenzaci tisíce, ne miliony nových designů......
    Mnohem díky.
     
    Last edited: Nov 23, 2018
    *-**-*-* likes this.
  19. Stručně,děkuji.
    Je to lepší jak drátem do oka. A komu se nelíbí ať si políbí tu část těla, kde záda přechází v nohy :D.
     
  20. Pro mě za mě, klidně ať jsou servery nedostupné častěji. Jako už neplatícímu hráči mi takové kompenzace vůbec nevadí :D
     
    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.