1. formácia ?

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by .ĹoĹ., Apr 1, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    Zdravím , uvažujem nad kúpou mojej prvej formácie ale nemám dostatok skúseností na to aby som vedel uvážiť ktorá bude pre mňa najlepšia.
    Som lvl 15 a väčšinou lovím NPC.
    Uvažujem skôr nad jednou z tých ''agresívnych'' formácii teda tie čo zvyšujú dmg ale pokojne si nechám zmeniť názor.:D
    vopred dakujem za odpoved
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Záleží od toho, ktoré npc strieľaš častejšie.
    Buď tie na normálnych mapách, alebo tie čo sú v galaktických bránach.
    - Pretože na npc v galaktických bránach stačí motýľ & na npc z normálnych máp budeš potrebovať minimálne vŕtačku.

    Dúfam že Ti táto odpoveď, aspoň trochu pomohla.
     
    krtko458458458 and .ĹoĹ. like this.
  3. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    bola by hlúposť kúpiť motýla na normálne npc?
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    No to je pravda.

    Vŕtačka sa hodí rovnako dobre aj na npc z normálnych máp, tak aj na npc z galaktických brán.
    Na testovacom serveri som po prvý raz vyskúšal vŕtačku na Zetu, Kappu a Kuiper.
    - Ani raz som nemusel prepnúť, na úplne inú formáciu.
    Šlo to v pohode ako po masle a npc padali ako muchy. Vrele odporúčam. ;)
     
    Last edited: Apr 1, 2018
    krtko458458458 likes this.
  5. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    dobre ,dakujem pekne za odpoved
     
  6. Honzin

    Honzin User

    Já bych si koupil tři dvojty kolo vrtačku a diamant na to farmeni.
    Do bran motýl.
     
  7. Odporučam vrtačku a k tomu si vydražiť aegisku pomocou posielania rúd zo skylabu.
     
    -baghira2- likes this.
  8. Arya

    Arya User

    .ĹoĹ., Do bran se ti určitě bude hodit motýl. Ze začátku budeš asi dělat zety a tam ti dost pomůže. Při farmení vrtačka, nebo diamant. Motýla nedoporučuju, protože bez štítů budeš snadná kořist. Když budeš farmit s aegiskou nebo solace + formace vrtačka, půjde to jedna radost.
    Později stejně koupíš víc formací a budeš je střídat. A nakonec sám poznáš, jak je přepínat, abys je využil co nejlépe ;)

    Kdybys měl další dotazy tak zde: Diskuze: formace bezpilotních letounů

    Duplicitní téma, zamknuto.
     
    .ĹoĹ. and -baghira2- like this.
Thread Status:
Not open for further replies.