Alfa, Beta, Gamma

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Ħũŗĕį, Apr 5, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý deň rád by som sa spýtal na jednu vec ohľadom týchto brán. Viem že sa stavajú spolu ale ak náhodou postavím Gammu a nestlačím "Príprava skoku" budú mi časti padať len do zvyšných 2 brán ?? Neviem ako to funguje ešte nikdy som to neskúšal no až teraz som sa rozhodol že pôjdem dostavať Kronosku

    Vopred ďakujem :D
     
    -baghira2- likes this.
  2. Borat

    Borat User

  3. Korben

    Korben User

    Ja len trocha doplním. Ak si bránu nedáš na mapu, tak ti budú do hotovej brány padať duplicitné dieliky, čo ti bude navyšovať multiplikátor. Môj názor je, že je lepšie bránu hodiť na mapu, aspoň sa ti bude stavať ďalšia brána. :)
     
    -baghira2- likes this.
  4. Borat

    Borat User

    Hráč sa viac neozval takže to považujem za zodpovedané.

    Lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.