Helix + darček

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Ħũŗĕį, Apr 13, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý deň keď si chcem zakúpiť uridium s poukážkou 15% čo sme dnes dostali ako darček napísalo mi to: Aktuálne beží špeciálna akcia, preto pri nákupe nemôžeš použiť poukážku! Skús to prosím neskôr ešte raz. Co to má znamenat ved nato je ten helix nie ?
     
    -baghira2- likes this.
  2. Jessie

    Jessie User

    Poukážky sa nedajú použiť počas takýchto akcií bohužiaľ.
     
    -baghira2- likes this.
  3. aj mne to napísalo.....zasa zbytočná poukážka na zľavu....
     
    -baghira2- likes this.
  4. Jessie

    Jessie User

    Osobne si myslím, že to presne takto plánovali HELIX a poukážku ale zabudli na to, že v hre je restriction na poukážky počas akcií takže to nevyšlo no.

    Nemusíte to každý prísť teraz prosím písať ako nanič je BP a pod... hádam je viac než očividné, že plánovali to dobre ale zabudli na maličkosť no.
     
    -baghira2- likes this.
  5. maš pravdu, celkom sa teraz snažia.....hra ide pekne, až na ten olej je to v poho
     
    -baghira2- likes this.
  6. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Mne to nevadi aspoň som ušetril € a nic som si nekupil ani nekupim mozem si radsej nieco trochu uzitocne kupit
     
    -baghira2- likes this.
  7. Jessie

    Jessie User

    No mám info, že to bol plán ktorý bohužiaľ nevyšiel a nikto nemyslel na tento problém, po pravde ja som ani netušil, že existuje takýto block počas tíchto akcií. Vraj ešte sa pokúsia to opraviť pre USA servery, ktoré ešte len čaká HELIX a tam kde už HELIX bol tak skúsia niečo vymyslieť asi. Ale netušim ako to dopadne.
     
    -baghira2- likes this.
  8. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ďakujem za info a bolo by najlepšie keby sa helix zopakoval a zlava vy sa dala uplatniť :D
     
    -baghira2- likes this.
  9. Já už nakoupil a sleva nikde omg zas. o_O
     
  10. Borat

    Borat User

    Lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.