Problém s chatem

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by DJjamko, Apr 13, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DJjamko

    DJjamko User

    Dobrý den, mám problém s chatem. Při propojení ho hry se mi nenačte a zůstává šedý jako bych se ani nepřipojil, nepomohl mi reset hry ani relog. O chat banu jsem informovaný nebyl. Rád bych požádal o pomoc s vyřešením. Díky
     
  2. Jessie

    Jessie User

    Dnes si asi 4 ktorého riešim. Daj mi prosím ťa screen chatu aj ID musím to dnes nahlásiť asi.
     
    -baghira2- likes this.
  3. DJjamko

    DJjamko User

    ID 162523820 a screen níže[​IMG]
     
  4. Takový problém má více hráčů jak z mého klanu tak i já samotný. Psal sem už i na podporu jestli nemám ban a nic mi nezjistili, akorát poradili, že mám promazat cache,cookies a aktualizovat flashplayer, ale nic z toho nepomohlo. Nejspíše se jedná o nějaký globální problém.
     
  5. Jessie

    Jessie User

    Ct_3oJIomKA bude tomu asi tak, kedže neni to prvý hráč čo sa ku mne dostal s týmto problémom.
     
    -baghira2- likes this.
  6. Jessie

    Jessie User

    Každý kto má rovnaký problém ako vyššie nech napíše na podporu


    + odvolať sa na mňa, mne potom predajú vaše údaje aby som to dopísal do hlásenia
     
    -baghira2- likes this.
  7. Když sem už na podporu psal někdy kolem 15:00, mám jim tam napsat znova?
     
  8. Jessie

    Jessie User

    -baghira2- likes this.
  9. ok, tu dávám to moje id: 165229865
     
  10. Jessie

    Jessie User

    Ct_3oJIomKA jop napíš prosím ťa s údajmi čo som poprosil vyššie
     
    -baghira2- likes this.
  11. Ok, napíšu tam
     
  12. IQdigital

    IQdigital User

    [​IMG]168328462, cz3


    taky mi chat nejde, stejny problém, na jinem učte jde v pohode.

    tento je menši a dele jsem s nim nehral tak měsíc
     
  13. Borat

    Borat User

  14. 90559616 moje id taky nejde chat nevim od kdy tyden jsem nehral
     
  15. Borat

    Borat User

    Ľudia toto je fórum a nie podpora hry.
     
  16. maisu1970

    maisu1970 User

    To znám napíšeš svoje ID IP a pořád stejná odpoved ,,Vaše ip není v banlistu,,.
     
  17. Kdyby sis přečetl, co napsal Jessie výše, tak bys zjistil, že na tu podporu máš napsat ID,IP, čas kdy to vzniklo a odkázat se na Jessieho a oni to pošlou. Podpora funguje skvěle, nevím proč s ní máte všichni takový problém.
     
  18. DAXER*97

    DAXER*97 User

    Fakt už nevím , podpora napsala "Dobrý den,daná IP adresa nie je v našom systéme zablokovan" ani nenapíšou co teda mám dělat nebo tak, u mě to chyba nebude, když to má více hráčů.
     
  19. Borat

    Borat User

    Ľudia. Kolegovia z podpory overujú či náhodou nemáte IP ban preto mate takú odpoveď a ak nieje IP ban tak vaše ID sa zapíše do hlásenia a kolega potom celé hlásenie odosle.
    Bohužiaľ teraz to nemáme ako riešiť a je mi fakt ľúto, že nemôžete využívať chat.
     
  20. rumajda

    rumajda User

    nazdarek taky mam stejnej problem z chatem :-D ID 162939389
     
Thread Status:
Not open for further replies.