problem v montaři

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by buubaak, May 4, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. buubaak

    buubaak User

    Ahoj,

    cz3,
    [​IMG]100223961

    buubaak

    mam problém v montaži, dostal jsem plan do montaže design letounu G-X ke golovi X, mam tam surky na 6 letounu ale nejde mi to ani jeden, a sviti zeleně.
     
  2. Borat

    Borat User

    Ahoj buubaak,

    Skúšal si vypnúť hru aspoň na 15 minút a použiť CCleaner? Možno by to mohlo pomôcť.
     
  3. buubaak

    buubaak User

    2 x jsem to vyčistil,restart, nepomaha.

    ostatní věci jdou v pohode
     
  4. Borat

    Borat User

    Tak prosím napíš si na podporu hry a podrobne im popis tvoj problém. Určite to nejako s tebou vyriešia :)
     
  5. buubaak

    buubaak User

    ok, dik.
     
Thread Status:
Not open for further replies.