Trhlina

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by »┼REBEL┼«cz-21lvl, May 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zdravím,
    chci se zeptat jak je to s tou trhlinou.
    Na posledních 4milionech HP bosse vylétlo doslova tak 40 kristalonů a 20 těch prcků.
    Tohle tam nikdy nebylo, je to nějaká změna ? Přišli jsme zbytečně o munici a odměnu.
    Bylo tam 5 full hráčů a 3 normální.
    Stalo se to někomu?
     
    leosacek likes this.
  2. nám predvčerom, hneď ako ju pridali
     
    -baghira2- likes this.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    To sa dalo čakať od BP. Nič prekvapivé. Vôbec sa nezmenili, just v neprospech hráčov.

    Tzn. že aby z Gygerima vylétlo doslova tak 40 kristalonů a 20 těch prcků. To jistě není normální. :eek:
    Tohle již je totální praštenost.
     
    *Firefox1* likes this.
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Můj názor, Trhlina je dost nepovedená akce a po té úpravě ještě praštěnější jak byla. Místo natrvalo bych ji zrušil úplně, jen blázen by do ní lez...
     
    Fazer7λητк and -baghira2- like this.
  5. mne by to bolo jedno, ale je to momentálne jediná možnosť ako získať ten sakramenský olej, ale fakt neviem ako ho získajú slabší hráči
     
    -baghira2- likes this.
  6. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Nechapu co se vam vsem nepaci na tohle brane -Da ji jen slusne vylevelovanej hrac a ne solo, proto se do hry pritahne konecne vic novejch zacinajicich hracu. Treba na CZ2 na 3-7 bylo na porte cca 7 lodi (to ze na mape bylo 6x nepratelskych hracu s tim nema nic spolecneho) do 14 dni az si vsichni zazijou nove moznosti bude jich jeste vice. A az si UFEG udelaj nove lode a zacnou s nima litat bude po mapach bude dik lodim jako Cyborg jeste vice novejch hracu.Tohle je presne ten obsah hry co sem natahne konecne vice novych hracu a hra se stane opet zajmavou a vyhledavanou.
    Odmneny sou jiste a neodolatelne jen mrknete na treba slozeni balicku, sou presne takove jake hraci pozaduji a potrebuji.Tohle je ten spravny smer kterym se ma BP pro dobro hry vydat a drzet se ho.Treba top balicek jackop -tam je tolik odmnen odmnen ktere sou neprekonatelne svym vyznamem ze nezmam nikoho kdo po nem netouzi.
    Osobne jen doufam ze servry takovou zatez novych hracu ustojej .Pro hru je tohle nejprinosnejsi vec za opravdu dlouhou dobu. BP mate za tohle jednicku s bambilionem hvezdicek.
     
  7. na jednej strane hovoríš, že bránu spraví len slušne nalevelovaný hráč a na druhej hovoríš, že pritiahne nováčkov.... to si dosť protirečíš, nováčik do tej brány môže ísť tak za rok intenzívneho hrania, ak by chceli pritiahnuť nováčkov tak by ten olej dali do vajec, npc, alebo niečoho podobného, aby mal aj hráč so slabou loďou šancu sa k novej lodi dostať, toto čo urobili je totálny nezmysel a nových hráčov akurát odradí....
     
  8. Pokud nováčkové mají plnou skupku hráčů s aegis, nemají problém. Je fajn, že BP konečně vytváří věci, ke kterým je potřeba dobrá parta hráčů. Munice se vám z té brány vrátí, pokud jich člověk udělá více. Při slevách na brány se dá x4 nasbírat zadarmo, tak vážně nevím, co si tu pořád někdo stěžuje :-D
     
  9. Neviem kde tu vidíš sťažovanie, povedať svoj názor neznamená sťažovať si..... a práve to je ten problém zohnať dobrou partu, ja chodím na TS dvoch klanov a do tej brány nikto nechce ísť.....
     
    -baghira2- likes this.
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  11. Hodně lidí chtělo dostat hráče na mapy a ne do další brány!!!:rolleyes:
     
    -baghira2- and Rasputinn13 like this.
  12. Na ge1 je díky téhle akci dostatek hráčů na x7 mapách, a to nepočítám kolotočáře :-D
     
  13. Borat

    Borat User

    Hráč sa bohužiaľ už viac neozval.

    Lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.