Trest za exploitování v bráně LoW

Discussion in 'Archív centrála' started by Belgam, Apr 23, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Ahoj piloti,

    Před několika týdny se tým DarkOrbit pokoušel vyřešit jeden starý a nepříjemný exploit, který už pěkně dlouho ležel v žaludku nám i spoustě hráčů. Změnili jsme způsob, jakým brána LoW fungovala, takže by už nemělo být možné, aby z ní někdo neúměrně profitoval. Zneužívání brány LoW narušovalo rovnováhu ve hře do takové míry, že všechny naše pokusy o zajištění férovosti pro všechny hráče byly zmařeny.

    Přesto však někteří hráči našli mezeru v systému a zneužívali ji ve svůj prospěch.

    Prošli jsme záznamy a zjistili, že exploit byl využíván poměrně vysokým počtem hráčů. Spousta z nich si s jeho pomocí přilepšila o menší množství uridia, ale našli se i tací, kteří jej využívali v tak extrémním měřítku, že to nemůžeme ignorovat.

    Z tohoto důvodu jsme se rozhodli udělit různě dlouhé zákazy v závislosti na množství uridia získaného prostřednictvím tohoto exploitu:

    Notoričtí exploiteři – 38 hráčů bude potrestáno permanentním zákazem.
    Recidivisté – 143 hráčů dostane zákaz na 30 dní.
    Hráči, kteří s pomocí exploitu získali pouze malé množství uridia, celkem je jich 181, budou zablokováni na 3 dny.

    Tímto bychom vám chtěli připomenout, že jakýkoliv herní prvek, který není dostupný běžným způsobem a vyžaduje po vás vykonávání neobvyklých činností, nebo jej lze využít k získání extrémních, za normálních okolností nedosažitelných výhod, lze považovat za exploit. A přestože můžeme v případě jednoho provinění přimhouřit oko, opakované exploitování povede k permanentnímu zákazu.

    Rádi bychom poděkovali všem hráčům, co nám tento exploit nahlásili, a moderátorům za to, že nás na něj upozornili. Neustále se snažíme zvyšovat férovost a vyváženost hry, takže jsme vděční za každou zpětnou vazbu a nápady, jak bychom tohoto cíle mohli dosáhnout.

    S pozdravem
    Váš DarkOrbit tým
     
Thread Status:
Not open for further replies.