1-5 chyba v návodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pidlo, 11/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pidlo

    pidlo User

  2. Crystal

    Crystal User

    nie nie je... je to spravne, de si prosimta zobral 16?

    domovska x-8 a piratske mapy su normalne od 12 lvl
     
  3. pidlo

    pidlo User

    no na 5-2 je port na 4-5 a tam mi to psalo přístup možný až od lvl 16.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    V názve hovoríš o 1-5 mape, v otázke o pirátskych a x-8 a tuna zase o 4-5. Tak sa teda rozhodni akú mapu riešiš prosím ťa. Na porte to skús znova možno došlo len k nejakej chybe, v biblii je to správne.
     
  5. pidlo

    pidlo User

    pardon blbý název téma má tam být 5-1 .z 4-5 je portovací brána na 5-1 dole a na tý bráně mi to dokonce i páíse kliknu na to a ukazuje se mi pristup až od levelu 16. tak jak se tam tedy dostat?
     
  6. Crystal

    Crystal User

    aha a ten hrac s 15 lvl tu na paladiu kusok odomna sa sem ako dostal?

    teleportom?

    niesu od lvl 16..asi len zobrazovacia chyba, proste musis mat lvl 12
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Doporučujem spraviť údržbu PC pri vypnutom prehliadači. Inak ma tak napadá otázka či máš naozaj príslušný lvl resp. či náhodou neklikáš na zlý port (mapa cudzej firmy) a podobne.

    Napíš aká si ty firma, level a presne ktorým portom chceš prejsť.
     
  8. pidlo

    pidlo User

    na portu písou 5-1 jsem level 12 ale nepustí mě to tam. ukazuje 16. firma mmo na mapě 4-5 dole v prostředku.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Lenže firma MMO má na mape 4-5 port k pirátskym mapám hneď vedľa toho z 1-5, t.j. vľavo. Dole v strede sú VRU porty a hore sú EIC porty.
     
  10. pidlo

    pidlo User

    já tam byl zaveden no stane se no. chybyčky se stávaj. díky no už to mám no.
     
    Naposledy upraveno: 11/3/14
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Veď v poriadku, hlavné je, že sa to vyriešilo :)

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.