Oznámení 10% booster cti od polnoci

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, Feb 18, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. neviem, či to sem niekto z módov už písal (nikde to nevidím), ale od polnoci každý hráč dostane 10% booster cti na 24 hodín ako odškodnenie za včerajšie vypadnuté servery
    príjemné double brány všetkým
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    No to je veľmi slabá náplasť, vzhľadom ku celkovej domrvenej stabilite pri každej akcii, ktorú majú práve oni na svedomí.
    A prečo neotočia systém hodnôt a priorít? Prednosť by mali mať stávajúce chyby v hre a úplne domrvená stabilita darku.

    A až potom by mali postupne vracať akciu po akcii. Aby spaceball, crazy cuby a helix neboli domrvené.
    A až tak pristupovať k väčším eventom; ako tie, ktoré už veľmi dávno neboli: Infekcia, Útok zabijáckych P.E.T., Dominancia. Atď.

    Osobne si myslím, že 10% booster cti od polnoci; je nič moc. Ako pre psa mucha.
    Pretože, ak bude systém hodnôt a priorít nastavený ako dosiaľ; vždy to budú hráči vnímať ako v ich neprospech.
    Akcie ako spaceball, crazy cuby, helix a ďalšie; by mali byť až potom, keď opravia stávajúce chyby a celkový úpadok stability DO.
    Ak sa tak nestane, mnoho hráčov sa bude ešte viac rozčuľovať; čo ich pobúri, že postupne budú túto hru opúšťať.
    A ani ten 10 % booster cti, ich potom fakt nespasí.

    EDIT:
    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU presne tak. Bohužiaľ máš pravdu. Veľa sľubov, ale opráv a demanerov nikde. :D
    Nie sú nič viac, ako chodiaca sľubotechna.
    "Postavíme Vám most cez rieku. Ale my ani tú rieku nemáme. Aj tú Vám postavíme." :D

    Nemyslím, že tých 10% cti navyše niekoho spasia. Úplne stačí nasadiť bývalý dizajn, ktorý pridáva práve tých 10%.
    Úplná zbytočnosť. Čiže aj keby nič nedali, vôbec nič by sa nebolo stalo. Osobne na to kašlem.
     
    Last edited: Feb 18, 2017
  3. keď píšeš o tých akciách.....popravde mňa by konečne zaujímalo, kedy zapnú demanerov....pretože velké reči mali, že budú v januári, ako to dovtedy opravia a podobne.....zapli dokonca aj test server, hold dnes je 18.2. a demaneri nikde :D.....na marec je naplánovaná už iná akcia a tak isto aj na apríl....vyzerá to tak, že to skončí ako s tou opravou úloh na lode :D

    a to, že dali "len" 10% booster na česť, tak to by som ani moc neriešil, pretože nemuseli dať vôbec nič.....a mám pocit, že to je booster navyše, takže hráč môže mať svoj 20%+ týchto 10%.....a hráčov, ktorým ide o česť v tejto hre, tak tých to možno aj poteší
     
    Last edited: Feb 18, 2017
  4. Jessie

    Jessie User

    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.