100 U za shlédnutí reklamy . . .

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 2/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. po prvním přihlášení dne se ukázalo okénko reklamy, za jejíž shlédnutí se dostalo 100 Urka -
    - jen skromný dotaz : je to zrušeno ?
    (už pár dní to nějako "nefunguje" ;) )
     
  2. Altlantis

    Altlantis User

    Vypni si ADDBlock a uvidíš to další den. Nebo si kontroluj stav uridia..Ale taky sem to delší dobu neviděl..
     
  3. Borat

    Borat User

    Altlantis a čo ak žiadna reklama akurát nieje v dispozícii? To isté aj v skylabe je. Pokiaľ nieje k dispozícii reklama tak bohužiaľ.
     
  4. Altlantis

    Altlantis User

    Borat já psal jen jednu z možností.Nepsal sem to jako hotovou odpověď :)
     
  5. Borat

    Borat User

    Viem ja som ako nenaražal na nič len som položil otázku a aj odpovedal na ňu :) A ADDBlocl môže byť tiež jedná z možnosti. Taktiež myslím, že pri tej reklame je "Viac krát už nezobrazovať" a mohlo sa stať, že omylom na to klikol.
     
  6. ADDBLOCK vypnutý či zapnutý = výsledek je stejný - NIC o_O
    ptala jsem se proto, jestli nemá někdo ponětí, jestli např. neskončila nějaká smlouva s BP o pouštění reklamy
    či tak něco . . . :)
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    To ti určite nik z nás nepovie :) nepracujeme v BP. Pravdepodobne jednoducho neni k dispozícií, a po pravde skôr zostrelíš Krysu ako pozrieš video a ešte máš aj viac uridia, BZ, česť a pod hehe :rolleyes:
     
  8. Drift1

    Drift1 User

    Kvuli 100 uridiové poukázce se na to ani neohlédnu..sundám kristalona a mám vyděláno ještě o pár procent navíc..a reklama jen otravuje..ano provozovatel za to má fufníky ale se neposkládám kvuli jejich zálibě.
     
  9. :) mě nejde o tu stovku, jen jsem byla zvědavá = blbne mi nautik nebo je změna ?? ;):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.