10ti procentni bonus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem angelexit, 26/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. angelexit

    angelexit User

    Rad bych se zeptal pri placeni kartou je pod nabidkou +10ti procentni bonus na nakup herni meny, nikdy jsem tento bonus nedostal, chci se zeptt co to vlastne znamena :)

    ps: koupim si cerveny a modry klice a jsou nikde :) vim pripisou se, ale dle me zkusenosti az po restartu :) budu je mit hold na priste
     
    Naposledy upraveno: 26/12/16
  2. Borat

    Borat User

    No pokiaľ kupuješ cez kreditku alebo psc tak dostaneš to dané uridium + 10% k tomu. U psc myslím, že je len 5%
     
  3. angelexit

    angelexit User

    problem je. ze jsem vzdycky dostal jen to co jsem si kopil :) tzn. 330k U mi pripsalo jen 330k U
     
  4. jaritko

    jaritko User

    Musíš tam nechať uložené údaje a pri nasledujúcej platbe bonus dostaneš.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ako pise spoluhrac, plati to len pre ulozene udaje a pri dalsej platbe.

    Kazdopadne bonus 10% cez kreditku funguje spravne.
     
  6. angelexit

    angelexit User

    V tom pripade se zkusim obratit na podporu, udaje ulozene mam a jeste nikdy mi nebyl pricten tento bonus
     
  7. S-core

    S-core User

    Kolikrat jsem kupoval cez kreditku a vzdy jsem k tomu dostal 10% funguje to tak jak ma. Je mozny , Ono kdyz to zaplatis tak tam je urcita mena, kterou si kupoval ten bonus se ti tam neukaze pri platbe. Az dokoncis platbu odejdes z tej stranky tak bonus se ti automaticky pripise a neni tezky se dopocitat :D Pokud kupujes prvne cez kreditku tak zadny bonus nedostanes, Az po dalsi platbe :)
     
  8. angelexit

    angelexit User

    Tak jsem si vzal kalkukacku a pocital :) bonus se mi pripocitava :) on uz je zapocitanej pri nakupu a to me zmatlo :) takze vsem dekuji za odpovedi a muzete LOCK :)
     
  9. Borat

    Borat User

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.