12.Zímní Úkol - Splněn ale nepřipočítán

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem duogamers, 17/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. duogamers

    duogamers User

    Dobrý den, včera jsem si všiml toho, že jsem archivement 31 úkolů splnil a už obtížného speciálního úkolu. Co je tedy mým problémem?

    Nemám připsaný a tedy i splěný úkol 12: http://prntscr.com/2buyd1
    Prosím pomocte mi :( Poctivě plním každý den všechny úkoly abych dosáhl splnění všech úkolů a teď tohle :(

    ID: 97899418

    Čekám na odpověď a snaď i na nějakou radu, jak bych měl postupovat. A první se zeptáte, jetsli jsem se nemohl zmýlit, nebo jestli jsem si to nevymyslel. Tohle fakt ne. Toto je prostě bug který se mi fakt nelíbí :(
     
    Naposledy upraveno: 17/12/13
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Problem je ,ale uplne nekde jinde a to v uloze ze dne 13.12. .kdy jsi jednu ulohu nedodelal,ale ukoncil.
     
  3. duogamers

    duogamers User

    Hmm a co mám teď dělat? Moc o ten archievement stojím :) Nešlo by to nějak vrátit? (Jinak ani si nevzpomínám, že bych ho ukončoval, ale díky za upozornění)
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Bohuzel neni jak ti vratit ulohu. je tomu tak,sam jsi si ji zrusil.

    Prosim predesle prispevky se necituji.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Post zmazaný, netreba to písať všade. Rieš to prosím v achievementoch alebo v téme
    Diskuze Zimní akce 2013 (1.2).
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    duogamers Odpověd si dostal.vyřešeno,uzamčeno
    LOCK !!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.