Chyby 2% navíc z boxů místo 10% slibovaných

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 4/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny,

    rád bych apeloval na moderátory aby toto přeposlali výš. Za současnou bitvu o vliv bylo slíbeno vítězné firmě 10% navíc za bonus boxy a prodej rudy. U prodeje rudy (zkoušel jsem přes peta) je vše v pořádku, avšak boxy dávají navíc okolo 2%. Moje petka za normálních okolností sebere až 548U z boxu na PvPce, očekával bych tedy že při přičtení 10% to bude nějakých 603U, avšak petka mi sbírá toto

    Obdržel(a) jsi 569 jedn. uridia.

    a ani u munice a kréda není nárůst závratně znatelný. Prosím proto o mody, aby to poslali na příslušná místa, ticket případně vypíšu.


    S pozdravem

    Zichmajstr
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Mě to při dvojnásobku bez profilu bralo 315 U, což je bonus pouze 5%.
     
  3. 555m555

    555m555 User

    bonus aspon na cz3 z boxů činí rovných 5procent,kde se psalo ze bude 10?
     
  4. 10% se píše ve FAQ o bitvě tady:

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/bitva-o-vliv-leden-2015.97606/

    "Každá firma získá odměny pro všechny své členy:
    · V závislosti na celkovém počtu nasbíraných bodů vlivu získá každá firma až 15% bonus ke cti a zkušenosti.
    · Vítězná firma navíc získá 10% bonus k zisku z prodané rudy a 10% navíc k obsahu bonusových boxů.
    ..."

    Jinak sory, přepočítal jsem se, dělá to asi 4-5% jak tu psal někdo nade mnou, ale 10% to rozhodně není!!!

    Rudu to dává v pohodě, 1.430K za promerko, ale boxy dávaj méně než by měly
     
    Naposledy upraveno: 4/2/15
  5. ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™] dostávám normálně 10% navíc,akorát si musíš zkontrolovat, jak to počítají a udělali to šikovně u BP. :)

    Výpočet uvedu při sběru lodí na pvp mapě s tím, že mám 20% na bonus boxy v PP.
    Čekal jsem toto: 100uri * 1,5 * 1,2 * 1,1 = 198uri
    Ale výpočet je jinak: 100uri * 1,5 * (1,2 + 1,1 0,1) = 195uri ( takže v reálu cca 8,3% navíc )
    Komentář: 1,5 za PVP, 1,2 za Profil, 1,1 0,1 bonus za vliv
     
    Naposledy upraveno: 6/2/15
  6. -DAEDALOS89- - u tak malého počtu, kdy procento nevydá ani za jednotku to není bohužel moc relevatní údaj.

    »†prchlik†« - Jo tak jedině tak jako. Já mám vše full, tak možná proto se mi to nezdá, protože těch 10% dali k základu mrchy. Ale k rudě to daj normálně, však to je jen krédo o_O:D:D:D:D:D
     
  7. -DAEDALOS89- asi nemáš profil pilota, protože pak to už není úplně tak 10%...:)

    A poznámka k bodům zkušenosti a cti. Zde to skutečně dává 15%

    Za VK je v základu 51.200, měl jsem booster na XP, plus formace netopýr plus 15% za vliv
    51.200 * 1,1 * 1,08 * 1,15 = 69.949 a to jsem i dostal.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/15
  8. No -DAEDALOS89- nevím, jestli to tak má být, protože ve FAQ je toto:
    No a já dostával na PVP mapě z BB 180uri, čekal jsem že 10% navíc bude znamenat 198uri, ale je to jen 195uri.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky? Skutočne je "zakopaný pes" len vo výpočte.
     
    Jíta_AKP tohle ocenil(a).
  10. 555m555

    555m555 User

    aha už chápu, základ 150uri max na pvp + 15,se zdvojnasobovačem mám 315,tudíž iluze že je to 5 procent,takže aji na cz3 je to tim padem v pořádku:D
     
  11. Drift1

    Drift1 User

    Tak šup kalkulačku naťukat číslo 3750 a otočit vzhuru nohama..výsledek zaručen :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. -DAEDALOS89- tohle jsem nepochopil.
    Můžeš mi to vyjasnit? Já ať počítám jak počítám tak mi to vychází 195uri a to dostávám i ve hře. Nebo mluvíš o nějakém jíném výpočtu než co jsem uvedl
    ps: vzorec jsem napsal chybně, správně je 100uri * 1,5 * (1,2 + 0,1)
     
    Naposledy upraveno: 6/2/15
  13. Kubino - Za mě asi dobré, ale jestli tu kluci ještě mají něco k řešení, tak ať je to ještě klidně otevřené, rád si přečtu, co si tu o různých věcech myslí.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    prchlik sa na niečo pýtal tak si počkáme na odpoveď i keď šlo len o nepochopenie, každý ráta s inými premennými :)
     
  15. 100uri * 1,5 * (1,2 + 1,1) = 100 x 1,5 x 2,3 = 345

    Vidíš chybu ve svém vzorci?
     
  16. aha to jsem přehlédl....omlouvám se, má to být
    100uri * 1,5 * (1,2 + 0,1) = 195

    měl jsem asi sněžnou slepotu :)
     
  17. Tak tedy asi vše vysvětlené, můžete lock a díky za odpovědi všem :)
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Na zadost autora uzavreno.
    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.