2. séria akciových misií

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 18/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Je potrebné pre zobrazenie akciových misií druhej série splniť celú prvú sériu? Som na poslednej úlohe v 1. sérii a ďalšiu tam zatiaľ nevidím, tak ma zaujíma či je to len chyba alebo najprv musím dokončiť rozrobenú misiu.
    Z F.A.Q. mi to tiež nie je jasné:
    "K odemknutí všech misí kromě první musíte nejprve dokončit předchozí misi série."
    Myslí sa to teda v rámci jednotlivých sérií (teda aby som mohol spustiť 2. misiu v 2. sérii, potrebujem dokončiť 1. misiu v 2. sérii atď.) alebo to platí celkovo?
     
  2. axilom70

    axilom70 User

    to by mě teké zajímalo :D
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Enriqe-XXX Tak ja na vete "K odemknutí všech misí kromě první musíte nejprve dokončit předchozí misi série." to chápem tak, ze az splnis vsetky misie, odomkne sa ti druha seria, dovtedy by si ju nemal vidiet.

    K druhej otazke.. ved si si rovno odpovedal. Postupne musis ist a dokoncovat misie aby si odomkol dalsie v serii.
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  4. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    :) Tak to beriem ako motiváciu na dozbieranie posledných 3ks plazmidu, pretože je to fakt nekonečné.
     
    tomcat8 tohle ocenil(a).
  5. taky mam plno misi a ani nejdou spustit neco jsem delal dvakrat mozna i trikrat nevim uz
     
  6. josef402

    josef402 User

    sim o radu 2xsem splnil úkol strach dle zadani dosel na souradnice ok sebral 50 boxu ok a pak cekal na 2 3 na cas15 mina, nezemrel,a nesplnil sem úkol .cim to
     
  7. Je to hlášená chyba
     
  8. josef402

    josef402 User

    dik
     
  9. maisu1970

    maisu1970 User

    Jaka je odmena za vsechny mise lehka tezka.
     
  10. trochu pozde ne maisu1970 :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. maisu1970

    maisu1970 User

    možná pozdě ale tady není kam spěchat a odpovědi nikde, nikdo nedovede odpovědět.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.