30 dni zakaz na ucte uja peta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem C*H*U*L*I*G*Á*N, 13/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry vecer,

    rad by som sa opytal na dovod blokacie uctu ujapeta. Vcera na chate sa belgam vyjadril, ze mu dava 30 dnovy ban za vyskakovanie z klanu v case ked sa strielal hracmi, ktori maju s nim vojnu a uviedol ze je to porusenie pravidiel.
    Nevsimol som si ziadne upozornenie na tomto fore, alebo kdekolvek inde, ze uz to nie je v poriadku, a ze je to dokonca porusenie pravidiel.
    Dokonca sam belgam sa este na starom fore niekolko krat vyjadril ze je to v poriadku.
    Citujem jeden z mnohych jeho prispevkov k teme:

    "Bohuzel ani BP s tim nic neudela, nic proti pravidlum to neni.
    Ja nevidim co na tech warech stale mate, mam klan uz pekne dlouho a war jsme meli snad 2x , ale vzdy maximalne 1 den,nez se vse vyresilo."

    Naozaj som nenasiel nic, co by menilo dany status, a cim by BP zmenilo tento pocin z "v poriadku" na "proti VOP".

    Belgam vsetci hraci z komunity DO, s ktorymi som v kontakte, to chapu tak, ze sa tymto snazis umelo pomoct hracom klanu MEC.

    Dnes som si na fore precital, ze uz nejde o porusenie VOP za vyhadzovanie z klanu, ale za zdielanie uctu, nakolko sa podla teba ujo peto vyhadzoval z klanu sam, a z ineho uctu, ktory zdiela s niekym inym. Ano, tuto hru hra skoro cela rodina ujapeta, cize ak neviete zistit, kto ho vlastne vyhadzoval, tak je jednoduche zistit si kto bol v danej chvili prihlaseny a povedat, ze tam bol prihlaseny ujo peto a vyhodil sa sam. Problem je ale v tom ze kazdy v rodine to hra na svojom pocitaci a asi nikdy sa neprihlasovali z ineho, ako svojho PC, navyse v case vyhadzovania z klanu nehrali ucty vzdy sucasne, a ked hrali sucasne, tak druha lod si lietala po inej mape zbierala boxiky, alebo strielala NPC.
    Co je ale najpodstatnejsie, z klanu ho vyhadzovala uplne ina lod, prihlasena z uplne ineho statu, navyse boli vsetci na TS a miestami som na TS bol s nimi aj ja, takze viem o tom svoje a mozem ujapeta obhajovat.

    Na zaklade uvedeneho, ziskavam, tak ako ostatni, aj ja pocit, ze tento ban ma uplne ine pozadie, ktore suvisi s hracmi klanu MEC.

    Belgam ak tento zakaz uctu ujopeto coskoro neskonci, stratis u vacsiny hracov na CZ1 tazko ziskanu autoritu sefa administratorov tejto hry. Nikto ti viac nebude doverovat a vsetko co povies, bude mat pre nich nulovu hodnotu.

    Na znak protestu som si premenoval svojho PET10 na "zaUjaPeta".

    S pozdravom Peter
     
  2. Korben

    Korben User

    Protestuj si kde chceš , ale tu nie a nemienim tu vôbec riešiť niekoho ban na účet.

    Uzavreté, LOCK.

    Mimochodom , pre kolegu Belgama je nejaký klan MEC nezaujímavý. Kolega na dano servery nehrá a ani nikdy nehral.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.