Zpetná vazba 3D Engine

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sadild4, 10/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Frispal!!! udělal jsi vše co se píše ve 3D mód - FAQ? Kolega ti sem výše vložil postup. Osobně už nevím co ti tak ještě poradit, nejsme technická podpora, ani k tobe do PC nevidíme a nevíme jak máš, případně nemáš co ponastavované. Pokud nic co jsi zkusil nepomáhá, tak bych doporučil pozvat si někoho kdo PC rozumí a kdo ti to nastaví přímo u tebe.
     
  2. Frispal!!!

    Frispal!!! User

    Už to ide na 3d bola to jednoducha ciba ktoru som si vsimol mal som povibratu graficku kartu :D
     
  3. U mna sa prejavuju vsetky vyssie popisane problemy, avsak vsetko mam nastavene podla vasich rad. Aj napriek tomu 3D nefunguje. Zaujimave je, ze pred 3 hodinami som hral v 3D mode, potom som musel ist nieco robit, tak som sa odhlasil a po prihlaseni mi to slape uz len v 2D verzii...
    Nic som v PC nemenil, nic neprenastavoval, v 3D mode hram od momentu ako to prislo. Nikdy neboli ziadne problemy a teraz hup!
    Mam win 10
    AMD Quad-Core Processor FX-8800P with Turbo CORE Technology up to 3,40 GHz
    AMD Radeon R8 M365DX with 2 GB Dedicated VRAM
    8 GB DDR3 L Memory
    Prehliadač - Maxthon, posledna verzia (detto ale robi aj v Edge)
    Flash - Adobe flash player, posledna verzia
    Net pripojenie vyborne
    FAQ 3D modu (https://board-cs.darkorbit.com//threads/3d-mod-faq.99421/) prestudovane
    ---------------
    Po niekoľkonásobnom vynutí a zapnutí DO to zrazu naskočilo. Považujte moju otázku za bezpredmetnú, resp. ak sú nejake rady čo robiť, ak ani jedna technická odpoveď nefunguje, dajte ich do pľacu.
    Dík aj za druhých.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/16
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Skúšal si iný prehliadač alebo pozri či máš grafickú kartu updatnutú. Skúšal si pozrieť na google? Pár krat som to dohľadával a napr. na podpore Mozilly to riešili
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.