4-5 GE4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mihalcea38[CAFE], 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím.
    Na serveri GE4 na mape 4-5 sa strašne pomaly spawnujú uber npc. Mám úlohu na uber sajmonov, no za 1 hodinu nájdem možno tak 2-3 z 30, niekedy nenájdem ani toho 1 za hodinu. A tak isto je to aj s lordakiami a streunermi. Dalo by sa s tým niečo spraviť z tej technickej stránky? Pretože toto je len mrhanie časom a potom ani nič nezarobím, keďže venujem celý čas len tejto úlohe. Každá jedna úloha mi ide rýchlo, len s týmito uber je problém. Viem, že je 4-5 spoločná mapa a býva tam tak cez 20 hráčov, preto by bolo lepšie zvýšiť spawnovanie npc, aby si každý niečo ulovil a nie tam lietal vkuse 2 hodiny a našiel 10% zo 100.
    Viem, že je to tak nastavené v systéme, ale mohlo by sa s tým začať niečo robiť.
    Ďakujem
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Nemôžeš mať všetko ľahké. Takto to je na všetkých serveroch.
     
  3. CrazyLove

    CrazyLove User

    Tak, keďže hrám na danom serveri, myslím že môžem reagovať vecne.

    Problém je hlavne pokiaľ je na mape veľa hráčov - v poobedňajších a večerných hodinách. Preto sa na uberky chodí najlepšie v doobedňajších hodinách, alebo v noci, kedy tam býva málo hráčov. Napríklad pred pár dňami sme tam boli o jedenástej v noci piati a 30 ubersaimonov sme mali hotových len za niečo okolo hoďky :)

    Moja rada: Keď chceš ísť na uberky poprelietaj mapu, či tam nestretneš veľa hráčov. Nadupaj si petku toľkými protokolmi na dosah koľkými môžeš a ešte pár navyše :D A buďte viacerí v skupke. Potom to pôjde ako po masle ;) (v rámci možností mapy 4-5 samozrejme :D)
     
  4. Ľahké? O tom veru silno pochybujem. Za 3 hodiny nájsť 5-6 uber sajmonov je podľa mňa veľmi málo.
    CrazyLove možno máš pravdu, že večer sa hľadajú ľahšie, ale nie je to o nič lepšie... Ja lietam po celej mape, vôbec nezastavujem aj tak toho moc nenájdem. NPC typu boss lordakia a boss streuner, tých tam je kopu, ale uber, ktoré by tam mali byť, sú tam v ''menšom počte''. A nie každý hráč má PET na veľkom lvl a vybavenú mechanizmami a protokolmi. :D
     
  5. Logan

    Logan User

    Mihalcea38[CAFE] nuz niekedy za daaavnych cias sme tesne pred puknutim NPC dane NPC nechali do nas par krat strelit a na minimape sa nam zobrazila na maly okamih mala bodka kde sa hned ukazalo dalsie NPC tohto typu.
    Robili sme to tak pri Boss krise na mape x-7, neviem ci to tak este funguje ale mozes skusit.

    V prvom poste pises ze mrhas casom a nic nezarobis, to podla mna nie je pravda, pretoze mozes strielat ( a zarabat) aj ine NPC a nie len poletovat a hladat to jedno ktore Ti prave treba.
     
  6. Slotr.

    Slotr. User

    Logan to už nefunguje to co tady pišeš a už pěkně dlouho
     
  7. Logan

    Logan User

    Slotr. tak pre Teba este raz
     
  8. Ja som to myslel konkrétne na plnenie úloh, nie na zarábanie. :D Pretože úlohy sa strašne pomaly potom robia a dlho to trvá.
    Možno v budúcnosti toto spawnovanie BP upraví, môžte to lock, Ďakujem.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Osobne som nikdy nemal problém nájsť NPC, asi je len mapa preplnená loďami, čo plnia práve úlohy na uber NPC.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.