Chyby 4 ukoly paty se neda zapnout

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem C^ss^ndr^, 26/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. C^ss^ndr^

    C^ss^ndr^ User

    Ahoj dodela jsem ukol na Anihilatory a nemohu zapnout uber protegit(nebo jiny ) a pritom mam jen interceptory (1) sabotery (2) cubikon (3) a (4)ty je protegit prote 5ty nemohu zapnout denni ani specialni mise jsem nemela zaply .. jedine co mam je tydeni a tyhle 3 mise by se nato nemeli vztahovat co ja si pamatuji .. .nejaky ubgrade ptala jsem se devila a ten kdyz ma treba tydeni ukol a mise akce a dalsi tak ma treba dohromady 8 ukolu ale me to proste nejde mohla bych se zeptat proc diky
     
  2. Warden

    Warden User

    C^ss^ndr^: Vypni si týdenní misi, ta ti blokuje 5. úkol. Přijmi ten pátý úkol a pak teprve přijmi týdenní misi.

    Jinak prosím další dotazy ohledně úkolů pokládej prosím do vlákna Diskusia: Nový systém úloh (NYX). Děkuji. Ani sekce chat není určena k diskuzi o hře. Vlákno jsem přesunul do sekce obecných dotazů ke hře.

    Duplicitní téma.

    LOCK
     
    Naposledy upraveno: 27/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.