5-3 hmla

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SK-*3mp3r0r*-MMO, 18/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. môžem jednu otázku? ako to že hmla už neuberá 200 shd/sec. ? Ako z akého dôvodu BP odstraňoval ten dmg, čo dáva hmla... teraz to človek ani nemôže vypnúť, lebo sa odlogautuje za 20 sec a ten pet nič nenazbiera.. Ja nechcem byť furt ofenzívny voči tvorcovi hry, ale prečo musia neustále znevýhodňovať neplatičov?.. Snažil som sa nájsť nejaké + v hre... ale ako táto hmla ma dorazila... to už človek naozaj za tým musí sedieť 10 hodín denne, aby si postavil bránu? alebo poslať 100€ do hry, aby si postavil bránu? Prosím aby sa tejto téme nedalo hneď lock, ale aby sa k tomu vyjadrili nespokojný hráči.
     
  2. Korben

    Korben User

    SK-*3mp3r0r*-MMO Ak by si čítal oficiálne oznamy , tak by si to vedel.
    Potom toto je hra pre živých hráčov a ak nie si pri PC, tak nemáš v hre čo robiť.

    Tak že ty sa cítiš v nevýhode ? A necítiš že tu niečo smrdí. Tak ty si chceš zbierať paladko , bez toho aby si bol pri PC ?
    To potom platiaci hráč nieje v nevýhode ? Uvedomuješ si že práve preto že niekto si v hre platí výhody, táto hra jestvuje ? Ty si myslíš že zamestnanci BP žijú z lásky k práci ?
    Uvedomuješ si vôbec čo tu píšeš ?

    Teba dorazila hmla ? Založ si firmu , príjmi zamestnancov a ži bez zisku a potom napíš aké nespravodlivé je BP voči neplatičom.

    Toto je síce len hra, ale funguje len vďaka reálnym investíciám.o_O

    Uzavreté, LOCK.
     
    HΞℓℓ•Câηηση tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.