5-3/záhadný DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BulldockCz, 10/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BulldockCz

    BulldockCz User

    Čauves,hraji už DO hodně dlouho,ale tohle zničeho nic začalo právě dnes.. Jsem na 5-3 a sbírám pld a najednou mi něco záhadně ubralo asi 40000HP a petovi 10000... každou minutu se to opakovalo a já musel neustále otravně opravovat peta... nikdo kolem mě nebyl,nejde o žádnou minu ani kami... prostě nějaká vnitřní chyba,žádám o vysvětlení,popř. opravení dané chyby..
     
  2. Korben

    Korben User

    To si lietal , alebo stál na mieste ? Inak žiadať môžeš čo chceš, toto je fórum , tu nikto chyby neopravuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. BulldockCz

    BulldockCz User

    lítal jsem:),chápu,ale můžete to přeposlat dál :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Nemáme čo preposlať. Ak máme niečo poslať , tak musíme presne vedieť čo a kde sa deje. Tak že nám sem napíš server, čas, súradnice na ktorých sa to stáva, aký používaš prehliadač, verziu flash playeru a tvoj ping test.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. BulldockCz

    BulldockCz User

    server cz2,čas dnes od 15:00 .děje se to v prostoru,kde se dá sbírat paládko (mlha),prohlížeč : mozila firefox , flash verze : 16,0,0,235 ...ping test : [​IMG]
     
  6. Foяmi

    Foяmi User

    BulldockCz není jediný, komu se takováhle anomálie přihodila. Přibližně před měsícem jsem měl v časovém rozmezí asi 30ti minut stejný problém. Dlouho jsem již na 5-3 nesbíral, tak jsem znovu tento problém nezaznamenal.
     
  7. V TOMTO tématu mel hrac podobny problem, ale strilel pri tom npc. Tezko rict, ale asi je to stejna chyba ze?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. postman

    postman User

    Už asi vím, co způsobuje záhadné DMG. Jsou to asi miny, které tam leží, ale nejdou přitom vidět.
    Někdy mi to miny zobrazuje, jindy ne.
    Asi v důsledku nastávajících úprav hru trochu rozladili.
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak som bol testovať a jediné DMG čo som dostal bolo od NPC od hráčov . Je jedno či som stal, lietal, alebo zbieral paládium. Nikde žiadne záhadne DMG nebolo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. postman

    postman User

    No já mám právě opačnou zkušenost, zrovna jsem sbíral na serveru GE1 palladium, během půl hodiny jsem myslím 3x schytal za letu od neviditelného zdroje poškození. Naposledy ze mě vyletělo tuším 40k, poškození štítu i do lodi, jindy zas 75k. Ale když jsem položil pár min, od každého druhu, tak tentokrát všechny zobrazilo. Tak nevím.
     
  11. Korben

    Korben User

    Nebudem lietať a testovať na každom servery , ale ked som to testoval na CZ2 , tak som tam lietal dosť dlho a nič sa nedialo.To môže spôsobiť lag v sieti a niekto ti streli a ani si to nevšimneš a len ti vyletí DMG , alebo ako píšeš, tak ti nezobrazí mínu. Môže to byť hoci čo a my nemáme čo nahlásiť pokiaľ nezistíme že sa jedná naozaj o chybu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. BulldockCz

    BulldockCz User

    dnes nic,ale včera to bylo celý den...Nikdo kolem mě nelítal a bralo mi to úplně stejný DMG a petovi vždy 10000 ,pak 8000 atd... tak jsem ho musel otravně opravovat :/ . a jak jsem se ptal ostatních hráčů,tak se jim to taky prý někdy stává...
     
  13. Đadik_SvK

    Đadik_SvK User

    Korben mne to tiež robilo.. tiez som dostaval za 40000 dmg.. ping som mal uplne v pohode a fps som mal 60.. nebola pri mne ani jedna mina kedze som bol v strede paladka... takze ma nemohlo nic zasiahnut..
     
  14. Korben

    Korben User

    Mínu tam mohol ktokoľvek položiť, to že si v strede, neznamená že tam mína nemôže byť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Zdravim , ja som mala inu skusenost asi 2krat sa stalo na 5-3 na GE7ze pri zbierani palladka zacal pomne palit interceptor a nedalo sa ho nakliknut proste stale zamnou lietal a palil.. ostatny spoluhraci sa ho tiez snazili nakliknut a nic tiez im to neslo,ani odhlasit sa nedalo a ked som sa natvrdo vypla tak po prihlaseni tam bol znova a znova palil.. Vyriesil to az jeden cerveny spoluhrac ktory ma poslal na branu :D
     
  16. Đadik_SvK

    Đadik_SvK User

    korben asi by som videl keby tam niekto dava minu... v hmle v masku byt nemoze.. takze mi tam minu nikto dat nemohol.. a ani pri mne niekto neletel... takze ako nwm co to bolo..a este k tomu mi tam furt hadzalo nejake biele zablesky.. nieco ako kedysi ked si pukol cubikona a on tak fajne vybuchol...
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    Đadik_SvK neviem presne ale celkovo je to zvlastne, ale uz sa mi neraz stalo ze som polozil minu a nebola vidiet, proste tam akoby nebola a nevideli sme ju ale ked tam letel hrac, mina vybuchla ale vidiet nebola..a nestalo sa mi to len raz

    a ak ide o toho interceptora, tak zhodou okolnosti mne to nedavno spravilo tiez, bol to tusim hooligan, strielal ma ale nakliknut sa nedal
    tak isto aj v minulosti sa to dialo, raz som narazil na mordona, tiez sa nedal nakliknut a cely den lietal po 2-3
    a tusim som raz stretol aj takeho straunera na 2-2

    taketo npc pravdepodobne mozu obcas vzniknut ako chyba a zmiznu po pravidelnom restarte
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.

    Ja som tam včera dlho lietal a nič také sa nedialo. Ja nemôžem napísať že hráčom tam niečo dáva DMG a hádže záblesky. Ako sa hovorí , " bez vetra sa ani lístok nepohne".
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Ano aj mordona som takeho stretla co sa nedal nakliknut.. A co sa tyka neviditelnych min tak sa mi to stalo zrovna vcera na 4-1 predomnou nic nikde naokolo nic a zrazu ma nieco odmaskovalo.. Tak som asi naletela na EMP minu co nebola vidno.. Stava sa vselico :)
     
  20. Đadik_SvK

    Đadik_SvK User

    |Oromë| lenze ja som chytil ten dmg niekolko krat posebe a žiaden hrac pri mne neletel... takze nwm co to mohlo byt..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.