5-3/záhadný DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BulldockCz, 10/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Foяmi

    Foяmi User

    Ten DMG schytala moje PETka, která byla kus ode mě, nikdo u ní nebyl, mě to nic neubralo, takže žádná mina, jelikož PETka sama aktivovat minu nemůže. Mě se tohle stalo poprvé za dobu co lítám, tak že když to Korbene testuješ max pár minut/hodin, nedivím se, že se s tímto problémem nesetkáš osobně.
     
  2. Korben

    Korben User

    Foяmi Lietal som 3 hodiny na PLD a nikto nemôže odo mna chcieť aby som tam trávil celý život. Urob video, keď sa ti to tak stáva.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Já po tobě nic takového ani nechci, jen tím chci říct, že to byla zřejmě jen ztráta času to testovat, když se mi to přihodilo za (asi 3 roky), jen párkrát a to v jeden a ten samý den. Navíc se to určitě nepřihodilo každému, tak že šance, že se to přihodí tobě když jsi to testoval, je podle mě téměř nulová.
    Od té doby, co se mi to stalo, jsem žádné zvláštní DMG již nedostal, tak podle mě snad není žádná oprava ani nutná.
     
  4. Drina

    Drina User

    Caute,mám tu screen kde mi po portnutí na 4-5 z domovské mmo mapy ubírá hpcka a štíty a nikdo u mě není žádné npc nikde,jinak server ge6 a ID 72352254 čas 22:11 odkaz na screen: http://prntscr.com/5rbq1x
     
  5. Zdravim, me tohle dela nedostrelena barakuda. Uz se mi to stalo nekolikrat. Neni videt a po chvilich mi to ubira. Nekdy nepomohl ani logout. Vetsinou pomuze prihlaseni na jinou mapu a pak z5 na piraty.
     
  6. Dobry den,
    dna 11.1.2015 o 20:39 na servery G6 na mape 5-3, som urobil video, ktore popisuje to co sa tu hraci snazia krkolomne popisat.

    Link:


    K videu komentar:
    Prosim pozrite si to do konca neskor som prilozil v zazname podokno minimapa aj boostre.

    Toto sa nedeje len na mape 5-3 ale aj na inych mapach. Pokial je pet v danom mieste aj pet je zasiahnuty. Na pravom porte MMO mapy 5-2 to dokonca odpalilo hraca nasho klanu potom ako sa zjavil po zostreleni NPC na porte. Bol na citadele a hned ako skoncila bublina miesto dobijania mu to zobralo hp. Toto sa stalo viac krat a nie len jemu. Aj hracovi bez citadel. K tomuto zial video ani ziadne data niesu, myslim vsak ze taketo informacie su podstatne aj ked nie presne.

    Prajem pekny den.
     
  7. me se to takz deje na pld.... server cz2
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Myslím, že nenaletěla. Jen se jednalo o chybu ve zobrazení, ve skutečnosti jsi byla stále zamaskovaná. Něco podobného se mi stalo, předevčírem, když jsem vystřelil, vyskočila hláška o odhalení.
     
  9. Väčšinu takýchto zobrazovacích problémov, či už aj často spomínané sekanie hry by vyriešil jednoduchý klient pre darkorbit. Neviem prečo sa o takom niečom neuvažuje aj na túto hru keď bigpoint ma už skoro na každú svoju hru klienta.
     
    Naposledy upraveno: 12/1/15
  10. Drina

    Drina User

    Dočkáme se tady někdy odpovědi?!
     
  11. Korben

    Korben User

    A čo by si chcel počuť ?! Sa uvedom. Ty vieš kde je chyba ? Vieš ju vysvetliť ? Máme tu len tvrdenia , ktoré nie sú nič extra , jedno video, na ktorom to niekedy vypadá ako by salvu poslal spoluhráč.
    Ty si myslíš že to je len lusknutie prstami ?
    Odpovede sa dočkáš až budeme niečo vedieť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Drina

    Drina User

    Přišlo mi že to tu už ignorujete. A nic extra? to vam nestačí video kde jde jednoznačně vidět že toho hráče prostě něco hituje ,já tu pošlu odkaz se screenem kde mě taky něco hituje a furt je ti to málo?To se to musí stát tobě aby to byla chyba nebo co?
     
  13. Korben

    Korben User

    Nie nestačí mi to, takých obrázkov ti urobím koľko chceš a vo videu zas tam vadí ten druhý hráč. Keď máme poslať problém, tak musí k tomu byť čo najpodrobnejší opis problému a ak tam je video, tak tam to musí byť tiež jasne vidieť.
    To im tam mám napísať že proste niečo hituje ? Tak to tam nemusím písať vôbec, lebo oni vyletia na mapu , skúsia to, nič sa nestane, tak nemajú čo opravovať.
    Je rozdiel nahlásiť chybu ku ktorej vedie konkrétna príčina , ako nahlasovať ducha.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Drina

    Drina User

    Dobře, máš pravdu ale přece sme s ramzesem netočili to video a já nedělal ten screen jen tak aby ste měli co zkoumat :)
     
  15. Korben

    Korben User

    Ja ani netvrdím ,že ste to robili zbytočne. Takto je aspoň trocha vidieť o čo ide, ale chce to viac , ako to v tomto stave niekam posielať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. tak tohle se me stalo na 5-1 kdyz jsem palil barakudu a nechal jsem ji asi milimetr aby bouchla sama pak jsem si vsimnul cervene tecky jak ke me leti a tesne predemnou zmizne a bum pecka za 75k tak jsem si rikal ze asi nejakej tipek si semnou hraje ze spearhedkou. tak jsem zacal hledat kde je a po delsi dobe sem zahledl barakudu jak tesne predemnou zmizne a bum zas 75k rana tak jsem se odlogoval udelal cisteni a zas naskocil do hry ale barakuda me mela asi rada byla tam furt a furt delala kamikadzi za 75k tak jsem musel portem skocit na 5-2 a byl pokoj to je vse to je i tvuj problem si myslim co ti furt ubira hp a stit:mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. taky bych se přidal k tomu že to ubira zničeho nic na 5-3 hp.Jsem tam deně a deně se to děje jak při litani tak při stani a většinou u spodu mlhy.
     
  18. Korben

    Korben User

    Včera som tam lietal znova , a nič , žiadne DMG tam nelietalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. 5-3, GE6

    Nevidno žiadne NPC, ani na mape ani na minimape žiadna červená bodka. Ak je to aj neviditeľné NPC už s toho je to chyba keď že sa nedá zamerať ani zničiť, bez toho aby hráč utiekol preč napr. na port a tam spravil relog sa tohoto uberania BZ nezbaví.

     
  20. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mne sa nieco podobne stavalo,ked niekto strielal barakudu a ta sla posledny kamikadze utok,ale dany hrac sa odhlasil alebo to bola spearheadka a dala ultramaskovanie a tato barakuda buchla a potom sa nejak ´´vzkriesila´´ alebo co a sla po mne :) .Som pocul ten zvuk,ktory vyda pred tym,nez sa pri vas odpali,ale aj po jej odpaleni znovu ozila v neviditelnom mode a znovu sa odpalovala pri mne.Tak toto je dalsia anomalia na rovnakej mape s tym istym druhom NPC ako vidim :rolleyes: Ja som to riesil prave tym letom na port alebo som dal mask a EMP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.