50% booster na cest

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HYDROGENIUM_FIGHT, 12/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim dnes je nedela a samozrejme ako vzdy zase nieco nejde na darkorbite, kupil som uri resp 50% booster na cest a co sa stalo no proste mi ho nedalo, cize laskavo cakam kedy dojde uz to je tak polhodinu a nic.
     
  2. miki.no1

    miki.no1 User

    Pripajam sa , mam rovnaky problem

    ID : 51911058
     
  3. das

    das User

    taky mám stejní problém a to jsem jsi koupil 3x urcko za 46 kc a nic.

    ID : 100869260
     
  4. mna bigpoint donutil kupit level up boostre cize pohodicka...
     
  5. das

    das User

    ano donut prosím tě
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Problém zřejmě nastal na více serverech a u více lidí, hlášení chyby pro vývojáře už bylo otevřeno. V tuto chvíli bohužel opravu s největší pravděpodobností dnes čekat nemůžeme a informaci o opravě, zpětném připsání boosterů a případné kompenzaci dostaneme během příštího týdne prostřednictvím oficiálního oznámení. Samozřejmě jako vždy je možnost v případě problému s herním účtem obrátit se na podporu hry.
     
  7. Ten isty problem, uridium prislo, booster nikde. Dufam ze ich pripisu pocas tyzdna ked nebude double GG akcia...

    Server CZ1 [​IMG]87072137

    Neviem ci ma zmysel pisat na podporu s tymto problemom.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Předpokládám, že podpora je zahlcena tikety, tak pro jistotu to hodím jenom sem.
    Na helix zakoupeno uridium a nepřipsán 50% booster na čest za nákup uridia při akci : den cti.
    [​IMG]62978493 ge-2
     
    prolhaný-člověk tohle ocenil(a).
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taktéž:nepřipsán 50% booster na čest za nákup uridia při akci : den cti.
    DatumID transakceZbožíPlatební metodaČástka12. 1. 20201486276755
    5.000 Uridia
    paysafecard46 CZK
    [​IMG] 79868022 GE2
     
  10. pepouch

    pepouch User

    Jejda,já sem koupil přes SMS a taky nic,a ani jsem si toho nevšiml.
    Jenže jsem takovej trouba,že to nechám plavat.Už mě nebaví pořád někde
    brečet.
    Unaven životem.
     
  11. Nejake nove info? Presiel uz tyzden a stale nic (jedine oznamenie ze vedia o tom a pracuju na skripte ktory to dodatocne pripise).
     
  12. coolmen

    coolmen User

    Nové info není.Vývojáři totiž řeší jiné problémy.Řeší jak nejvíce pomoct botařům a proto nemají čas na takové zbytečnosti.Oni platí více než ty takže toto budou řešit až jako poslední věci.Je to tak je to už bohužel legální takže máš prozatím smůlu.
     
  13. Koho tým myslíš tú podporu hry? Ved podpora ste vy a nikto iný nieje. No ešte ticketari ktorý majú prichystané preddefinovane odpovede. Takže neviem na koho iného a na akú podporu sa majú hraci obrátiť. Vy tu normálne tlacite nezmysli hráčom do hlavy o podpore hry ako rodicia deťom že darčeky nosí Ježiško a vy stým nemôžte robiť absolútne nič lebo len čakáte co vám na to odpovie priamo BP a žiaľ vašou úlohou je hráčov držať v kľude
     
    Naposledy upraveno: 19/1/20
  14. coolmen

    coolmen User

  15. no asi tak ako vravite ved dneska to je katastrofa najhorsia nedela toto pre mna uz ledva mi to ide vsetci botuju hades a ABG.. bodaj by sa tam pozasekavali... a ten server nestiha portuje minutu a npc zaostavaju cele je to dosekane klasika nema zmysel hrat. A ten boster to ani nekomentujem to uz ani nedostaneme.
     
  16.  
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    Děkuji všem za trpělivost a dodání informací o účtech. Dnes BP vydal nové oficiální oznámení ohledně tohoto problému, dostupné k přečtení zde: Problémy s boosterom 12.januára. Téma necháme ještě dnes otevřené nakolik připsání ještě neproběhlo, každopádně kdyby někdo mohl potvrdit zda po 12:00 booster obdržel ve správném množství jak bylo od BP avizováno, byl bych vděčný. Díky.
     
  18. Pozrel som a momentalne mi zobrazuje 50% booster na 6 dni (a zrejme aj nejakych par hodin k tomu). Cize pripisanie prebehlo v poriadku, teda aspon u mna. Server povodna CZ1.
     
  19. jj už to vrátili--mám tam 11 dní :) 5 co jsem měl a 6 dali :)

    GE 1
     
  20. Arya

    Arya User

    Vyřešeno, téma tedy uzamykám a přeji šťastnou cestu vesmírem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.