50% booster

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ††°ρsycнατσg°††, 19/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    v neděli 16.4. byla akce na 50% booster cti, večer po 20 hodině jsem zakoupil při akci HELIX 400k U (základ 75k). Dnes koukám a 50% booster nikde, čemuž nějak nerozumím. Nějaké vysvětlení?
    GE1
    ID 80933276
     
  2. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    ††°ρsycнατσg°††,
    jediný, co Ti mohu poradit, aby jsi napsal na podporu hry, tvůj problém tam prověří a následně dodatečně BOOSTER připíší, vůbec si netroufám říci, jak k danému problému došlo, ale určitě se to vyřeší ;-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Vraj to budú riešiť cez skript lebo to nefungovalo správne. Bude to pravdepodobne až zajtra kvôli dnešnej migrácií údajov na iné servery kedy nemôžu do toho spusiť ďalší skript
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jj už přišla odpověď ze supportu, neřeším moc kdy to bude, spíš jestli byla nějaká chyba nebo jsem si popletl dny, kdy byl booster. Za mě vše :)
     
  5. Borat

    Borat User

    Nie nie nepoplietol si si dni :)

    Tak dufam, že ho budeš mať čoskoro späť :)

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.