5000 uri- 4 kluče ??? chyba ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -kindas-, 8/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -kindas-

    -kindas- User

    Čau ,
    dnes ráno som si bol prevetrať účet na ktorom som mal z denných log-bonusov cca 5000 urídia že otvorím pár zel. debien. tak som otváral a otvoril som 4 ?
    1klúč=1500uri že , takže 3=4500 tak ako som mohol otvoriť 4(=6000) ?
    začal som na 2-4 a 1 bedňa munícia z druhej mám LF-4 tak ešte jedna tiež muni . potom letím na 4-2 že si pozbieram uri na 4 kľúč ako pozerám tak ho už mám , ako to ?? automatický nákup kľúčov v nastaveniach mám aktivovaný
    keby niečo id:61524970
    edit: CZ2
     
    Naposledy upraveno: 8/9/14
  2. -kindas-, nenapsal jsi server, ale všiml jsem si například na cz3, že měla včera EIC 10% bonus na kostičky (místo 100U dává 110U). Pokud na tvém serveru tvoje firma vyhrála nějakou hru, může tam být sleva.
     
  3. Korben

    Korben User

    -kindas- pozri sa do bilancie. Koľko krát tam máš strhnuté uridium za kľúče ? Ja vidím 3x.
     
  4. -kindas-

    -kindas- User

    Korben áno kúpil som 3x ale otvoril som 4 ;)
    ps : hláška ktorá vyskakuje pri automatickom nákupe kľúčov my vyskočila len pri prvých troch, a 4. som otvoril bez akejkoľvek investície v uridiu ?
     
    Naposledy upraveno: 8/9/14
  5. Drift1

    Drift1 User

    To máš v pohodě..já jsem do restartu nemohl sebrat ani jednu bedýnku..mám klíče z bran a psalo mi to že nemám klíč potřebný k otevření kořisti...aspoň že ten restart funguje.:D
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    -kindas-: Jeden klíč jsi mohl získat splněním denního úkolu.
     
  7. -kindas-

    -kindas- User

    TRIXT myšlienka pekná ale určite som ho nemal z denných úloh, keď my už pri prvom vyskakovala hláška ktorá upozorňuje na kúpu kľúča(autonákup)
    inak ak sa stým ešte nikto nestretol a admin(moderátor) uzná za vhodné
    nemám daľej čo riešiť
     
  8. Korben

    Korben User

    -kindas- Nenašiel som nikde použitie viac kľúčov , ako len 3. :) Možno chyba, možno omyl. Ťažko povedať. Ak by sa ti to opakovalo, tak by to bolo dobré potom nahlásiť.

    Myslím že aj pre mňa je táto téma zodpovedaná.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.