60% na lf3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gordon3k, 7/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gordon3k

    Gordon3k User

    Dobrý den,

    před chvíly jsem šel do obchodu a vyskočila na mě tabulka ve které bylo napsáno : 60% LF3 a další věci tam byly, ale žádný zpětný odkaz na nabídku. Co to znamená ? Děkuji.
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Nemáš v emaili od BP nejaký zlavový bonus ?
     
  3. Gordon3k

    Gordon3k User

    Nemám tam nic.
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Vieš čo,počkajme na vyjadrenie moderátora,ja nemám nič také možno vedia povedať viac
    P:S.myslel som mail kde máš zaregistrovanú lod
     
  5. Gordon3k

    Gordon3k User

    Nic, prostě prázdno.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Tabuľka vyskočila a zľava v obchode napr. na LF3 je?

    Môže ísť kľudne o nejakú akciu na nákup pre určitých hráčov, napr. čo nemajú LF3 a podobne. Hlavné je, či len niečo "vyskočilo" alebo tá zľava naozaj aj v obchode je.
     
  7. Gordon3k

    Gordon3k User

    V obchodě sleva není, tak jsem si koupil za 9.500 /premium/ jednu LF3.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    V tom prípade si si istý čo píšeš, že si videl / vyskočilo ti? Ak to vyskočí znovu sprav prosím screen.
     
  9. Gordon3k

    Gordon3k User

    No už to dlouho nevyskočilo, takže můžete lock.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Na žiadosť autora uzamykám.

    LOCK
     
  11. jisap123

    jisap123 User

    Kubino asi si zapomněl dát na to LOCK :D
    Jinak před chvlkou se mi stalo totéž. Napíšu kdyžtak (jestli to nebude teda locklé) jestli se to bude nějak opakovat.
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Už jsem tu někdy psala, jak se mi líbí zamknutý témata, který jsou nezamknutý? :D

    Jinak, když je to ještě otevřený, takové akce na určité předměty se přece vyskytují běžně v herním okně tak by to mohlo být stejný i na hl. stránce
     
  13. jisap123

    jisap123 User

    Teď nějak nevím jak to mysliš. Tady jde o to, že se to objeví pouze když otevřeš obchod.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Buď som na to zle klikol alebo to zblblo každopádne som len človek :)

    Keď už je to otvorené prosím ak vám to vyskočí spravte screen.
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  15. jisap123

    jisap123 User

    Tak už to nic neukazuje .
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ono novacikovia dnes maju viacero takychto ponuk a zliav, raz som si zalozil novy ucet a skakalo mi tam vselico, su to jednorazove ponuky, ktore obmedzuje lvl a objavuju sa hlavne v prvych dnoch po registracii.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. jisap123

    jisap123 User

    Ale já mám účet celkem dlouho, no to je jedno ;)
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 Ono to moze byt aj ponuka, ktoru ovplyvnuje vybava hraca. Ak ma niekto full lf4, tak jemu sa nic take asi nezobrazi, skor niekomu kto ma len zaklad, t.j. irisky,lf3 a pod.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. jisap123

    jisap123 User

    No mám 18 lf3 ... dost to zase není, ale není to zase tak málo na tu nabídku :D
     
  20. Gordon3k

    Gordon3k User

    [​IMG]
    [​IMG]

    Když kliknu na obrázek přesměruje mě to na uridium. Tento balíček se jmenuje dost srandiček a jeho zakoupením dostaneš 8x LF3 a 4x Iris
     
    Sentiero a jisap123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.