Zpetná vazba 80% sleva na vegy a bany

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Badmaniak, 26/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zrovna jsem koukal do TOPu a zjistil sjem, že někdo z TOP35 zmizel. Mohl sice přestoupit a kvůli česti se propadnout, ale mrkl jsme na foru a prýs e rozdávali bany...

    Moje otázka je, co byl ten balíček? Mě by zajímalo, jak se to vlastně dá zneužít, že si někdo vegu koupí se slevou??
    (Nevěděl jsem kde jinde se zeptat a jsem zvídavý hoch) :)
     
  2. Docela mě pobavilo, že na cz3 zmizel i první. Měl 20 000 hodin, no dalších 7 z top 10 to teprve čeká, doufám.
    A s tou vegou, nevím, jen oznam. Každopádně už to tam není, což je dobře. Tady ti koumáci zneužili i vánoční kalendář, nic jim není svaté.
    Napadlo mě, když si koupil a už si ji měl, dostal uridium, jako s bednama.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/16
    -baghira2-, Mamina71 a *-MAKRO-* tohle ocenili.
  3. Badmaniak co bylo s balíčkem nevím každopádně z top 35 cz1 nás opustil stanley...
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Stanley? No divím se, že ho chytili zrovna za tohle. :)

    Taky mě to napadlo že těch 10k uri, ale co vím, tak ten balíček stál celkem dost, to mi neříkej, že to bylo o tolik lepší než si koupit o helixu nebo MHH.

    Každopádně dobře že se to čistí. Jen je škoda, že banují zatím jen tyhle, co si nacvakali pár promerka nebo tady možná urka nebo čeho, a přitom ti co nejvíc bijí do očí a prakticky ničí hru a ranky jak svým aktivním makrováním, tak pomáháním k rankům a ukolům ostatním hráčům, kteří je tam po nocích loví.
    Takoví nás neopustí asi nikdy...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Počkať, toto oznámenie je už staršieho dáta, hráči čo tu spomínate vbec nemuseli byť zabanovaný za toto. Presný postup ako ten podvod fungoval nemôžem opísať, ale mohli ste si nahrabať peknú výbavu a učko tým, že ste nikdy viac menej nezaplatili za ten balíček .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. To už tu taky bylo, že si koumáci něco přes kartu objednali a pak platbu zrušili a pak jim to stejně došlo.
    Já teda nevím, ale nemůžou si v BP dovolit nějakého odborníka? Vždyť jim jde o peníze.
    Obecně se dá říct, že 99,9% hráčů jsou amatéři, ale na co všechno nepřijdou, rychle si to předají a prachy firmě letí z okna.
     
    -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Aha, až teď koukám že je to týden staré. :)
    No mě to tak svítilo jako nové oznámko, asi jsem si toho týden nevšiml. Takže to s tím asi nemá nic společného.

    Tak tohle mají ošéfované. Stopka na učtu když nedojdou prachy. Bohužel u konkurenční firmy i když pneíze nakonec došly, tak učet nerozmrazili. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak ide len o účty, ktoré jasne využivali tejto chyby, nie o účty kde sa to stalo napr. raz podľa mňa, určite majú metodiku podľa ktorej to robili a nebanovali to od ucha k uchu. :rolleyes:
     
    -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
  9. Včera jsem byl na cz1 55., dnes 53. Takže dva účty zmizely. Stanley dle sdělení na FB dostal stopku na 30 dní za projevy rasizmu. A něco tam psal i Delta s Unlim, že dostali za něco stopku na nějakou dobu. Tuším za nějaké urážky nebo tak něco, nevím přesně. Takže tak.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Moze ist o rozne porusenia, pushing, botovanie, hrube urazky, vyuzivanie bugu. Banuje sa stale v malom mnozstve, no hraci si to vsimnu az pri top uctoch...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Ja nechápem čo máte s tým TOP rebríčkom.. v tejto hre je dôležité mať DMG, mozok a štíty.. a nie mať zapísané niekde na úvodke meno :D Pre hráčov ktorých zaujíma iba hra sa prihlásia a kliknú na "Start".. načo sa zdržovať čítaním tabulky keď s toho nič nieje?

    PS: som 508 kapitán a určite by som pozametal po jednom 100 hráčov predomnou minimálne :D
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• Zmaz si ten gif z podpisu, hru hraju aj deti a toto tu nechcem vidiet aj ked ide len o srandu.

    Tabulky boli fajn a pre niekoho znameaju jednoducho uspech, teraz su naprd lebo su tam same nepoctive ucty, to je uz ale ina vec....

    Kazdopadne pre celu tuto temu, preco nejaky ucet dostal ban tu riesit nebudeme, to je jeho a nasa vec. To, ze Bp neriesi boty uz vieme vsetci dlho a zase to tu nema zmysel riesit lebo to nema ziadny efekt. My sa snazime pomoct aspon v ramci moznosti...
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Súhlas. Akcia banana nebola od začiatku septembra. A od utorka tu máme november.
    Je to skľučujúce, že sa to za poslednú dobu prakticky nerieši. :confused::(
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- No vlastne jedna bola pred 3 dnami, len som kvoli praci zabudol aktualizovat ofik sekciu.

    A ak hras cz, tak vies, ze mapy su obcas pod dozorom a botovat sa tam moc nevyplaca. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Našel jsem tohle otevřené téma, tak se zeptám. Dnešní akce banana se našich serverů netýkala? #19 I tak málo potěší :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Škoda. A tak veľmi som sa tešil na akce banana, na cz serveroch. :(
     
  17. Borat

    Borat User

    Dosť pekne stará téma a z akciou banana vôbec nesúvisí.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.