9. iris

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***Lonewolfm666***, 5/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. omlouvám se ,že nedávám dotaz přesně podle vzoru ,ale testy připojení ani verze javy s mým problémem nemají nic společné. V 1:00 jsem dražil Iris který mi rupl a připravil si i vyšší nabídku kdyby mě někdo přehodil, omylem jsem na ni klikl těsně před koncem aukce . Iris jsem vydražil za 55 010 000 kreditů a nabídka 75 020 000 skočila do další hodiny a iris jsem opět vydražil ,9., samozřejmě ho nemám A 75 mega je pryč ,co se s tím dá dělat? ****Lonewolfm666****, cz2 děkuji
     
  2. kapacita

    kapacita User

    Irisů můžeš mít jen 8 .. 9-tý je apis a 10-tý je zeus,mám takové tušení že tvé kredity přišli v niveč
     
  3. Bambino

    Bambino User

    ano a ked ich maš všetky tak už sa dražit nedaju.možno si omylom vydražil niečo ine.skus to pozriet v denniku alebo v bilanciach.
     
  4. Korben

    Korben User

    ***Lonewolfm666*** Nuž o kredit si prišiel, vydražil si to, na čo si už nemal nárok. Treba si dávať pozor. Stále opakujeme aby hráči pred klikaním uvažovali.
     
  5. Ja mam 8 irisu a v aukci vidim stale iris a muzu ho drazit. Neni to tak, ze kdyz ho vydrazil, tak ze ho ma jakoby v zaloze? :D Je to divny, drive se uz iris v aukci nezobrazoval, kdyz jich mel hrac plny pocet, tak nevim, proc tam ted je. :)
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Já se klaním k imperátorovi..taky mi to příjde divné že ho vidím a dá se dražit...měla by být někde tabulka o uschování jako náhrady když rupne...i když mne to je jedno já za tu dobu co mám učet ještě nikdy žádný letoun neodešel..:D
     
  7. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, prečítaj si Jak správně přispívat na forum


    Imperátor[CZ1] Nie nieje to tak, žiadna záloha nieje a vidieť tam je aj keď máš všetky irisky, čo oceňujem. Aspoň viem po koľko sa dražia. :)
     
  8. Korbene, od toho je spise ta historie ;). Drive nebylo ani jedno, takze si to nevidel ani tak. To me prijde divny. :)
     
  9. Korben

    Korben User

  10. Však ano, ale teď to tam je už zbytečně. Je to sice takovej detail, ale i tak. :) Kredity se hráči nevrátí, kdyby iris nebyl vidět, je po problému.
     
  11. Korben

    Korben User

    Imperátor[CZ1] Myslím že by nebolo po probléme , hráč vsadil kredit ešte v čase dražby a to v posledných sekundách, lenže práve odozva mohla spôsobiť preskočenie do ďalšej hodiny dražby. Ak by to bolo tak že by dražbu nevidel, tak by sa ten kredit zase stratil v systéme ako sa to už mnoho krát stalo.
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Kdyby dražbu neviděl, jak píšeš, tak by ani toho iriska dražit nemohl....A tomuto by se pak předešlo..
    Nebo mi zase něco uniká? :D

    Edit:
    Kroben: Jak ty to děláš, že máš zase pravdu :D
    Tak to abych šla znovu číst..
     
    Naposledy upraveno: 5/8/14
  13. Korben

    Korben User

    Sentiero Áno niečo ti uniká.:D

    Hráč v prvom príspevku píše:
    ***Lonewolfm666*** Daj mi ešte tvoje ID
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  14. Kdyby mel 7 irisu, tak by ho samozrejme v aukci videl, ale jakmile by mel 8, uz ne. Ale jak pise Korben, tezko rici jestli by to pomohlo.
     
  15. SauronL

    SauronL User

    Nevím co se tu vlastně řeší , ať už hráč iris vydražil nebo ne tak na něho nemá nárok, protože 9 irisů nikdo mít nemůže. Hráč ztratil zbytečně kredity pokud to opravdu vydražil. A pokud to hodil na něco jiné tak to asi dostal a uvidí to v historii.

    Já mám všechny Irisy a a další Iris v aukci taky vidím. Ale nezkoušel jsem na něj nabízet , či ho dokonce vydražit :rolleyes:
     
  16. Korben

    Korben User

    SauronL Tu je úplne jasné čo sa tu rieši.
    Hráč presne vie kam to vložil a ja len chcem ID účtu aby som sa mohol pozrieť či sa s tým bude dať niečo urobiť, alebo nie. ;)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  17. Korbene ,nebyl jsem tu ID 66148953
     
  18. Keby sa na to bigpoint pozrie, tak mohli by to nejako vyriesit napr.: tou zalohou irisy, ktora sa spominala vyssie alebo jednoducho tym, ze ked ma hrac 8iris tak sa mu uz v drazbe neukaze a celkovo by bolo po probleme a islo by to ako za starej aukcie, kde hraci s 8irisami nevideli za kolko sa drazi (co ani vidiet nemusia) a ani nemohli drazit.... :)
     
  19. Korben

    Korben User

    **Ŧire_ŘΣX** Opakujem znova, tu sa jedná o iný problém , ako je vklad kreditu na 9 irisku.:rolleyes:

    ***Lonewolfm666*** Tak som na to pozeral a bohužiaľ si kredit budeš musieť nahrať.
    Na budúce si musíš dávať pozor a radšej zbytočne v posledných sekundách neprehadzovať. Ak by ťa niekto prehodil, tak kredit sa ti vráti, takto si zbytočne o kredit prišiel.
     
  20. ok
    ale dřív to nešlo a o kredit mi ani tak nešlo ,spíš o princip
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.