ABR a nejak nestiham z dat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sagto, 3/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sagto

    sagto User

    Zdravim a pozdravuji,

    Nejak nestiham z noveho materialu a to ABR. Uz jsem si zvykl ze z Lambdy pada 3-4. Pokazde. Nevim proc to tak je, ale dobra. Dokonce jsem nasel i ruzne garantovane data ze 4 a pritom i mene. Ale Ok. Bohuzel prave ted jsem dostal 0. Je to chyba ci ne? Je to tedy garantovane ci ne? Jak to tedy je? A jestli to je chyba, tak dostanu nahradu ABR? :) Navic me desi, ze kazdy jazyk to definuje trosku jinak a pak se vyznej v tom chaosu :-D


    03.11.2019 - 05:25[​IMG]Byly sebrány zelené klíče ke kořisti (10).
    [​IMG]
    03.11.2019 - 05:25[​IMG]Galaktická brána Lambda dokončena.
    [​IMG]
    03.11.2019 - 05:25[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (10.000)
    [​IMG]
    03.11.2019 - 05:25[​IMG]Obdržen předmět: Krystal rozvratu (15)
    [​IMG]
    03.11.2019 - 05:25[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (10.000)
    [​IMG]
    03.11.2019 - 05:25[​IMG]Obdržen předmět: Design letounu Blaze Enigma
    [​IMG]
    03.11.2019 - 05:25[​IMG]Obdržel jsi 216000 cti
    [​IMG]
    03.11.2019 - 05:25[​IMG]Obdržel jsi 5500000 BZ
    [​IMG]
    03.11.2019 - 05:25[​IMG]Sesbírány logdisky: 6
    .
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Spíše bych se obával, že surovina ABR nepadá dnes z bran vůbec díky preciznosti BP, když se spustila akce dvojnásobné odměny z bran.
    P.S. proč mě to nepřekvapuje?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    V ofiku se sice píše toto :
    Zdroj Axiomový regulátor paprsků (ABR) bude možné získat:
    • Odměna za denní login
    • Brány a Karanténní zóna:
    To bude jistě drobná chybička v překladu.
     
  3. sagto

    sagto User

    Prave proto se na to ptam :-D protoze jsem si vsiml, ze ve francoustine je garantovano z lambdy 4 a ve spanelstine 3 (mozna naopak, uz ted presne nevim). Na GE2 pada 3-4. Ted 0. Prave proto jsem zmaten :-D spise bych se chtel dopidit jak to tedy je. :-D jedine co me potesilo bylo jen to ze jsem dostal 15 jednotek krystalu rozvratu. :-D Navic zonu jeste nelitam, protoze upgraduji postupne a mam hromadu veci na upgrade. A stabylni skupina lidi, kteri by ji litali zatim neni.
     
  4. No já taky zmaten, alfa a zeta hotové a ABR velká nula. Asi chybička se vloudila, jak už tu bývá zvykem:mad::D
     
  5. Mě zase dnes při klikání kappa padl nano plášť, ale klikal jsem na phoenixu, kde ho mám na 100% plný. Takže další chybka...
     
  6. zkrátka tam maj víc bugů než funkčních věcí
     
  7. Pitrs73

    Pitrs73 User

  8. Polas

    Polas User

    na phoenixu přibylo 100K bž tak proto
     
  9. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    dvojnasobne odmeny z bran nemaji vliv na ABR z bran.

    Jinak to, ze aktualne nepada vubec bude pravdepodobne chyba spojena s updatem. Hlasi to i hraci z jinych krajin. Osobne pochybuji, ze by to ted spravili, budeme muset vydrzet do zitrka a uvidime, co nam k tomu povi.
     
  10. Drift1

    Drift1 User

    Berme to i z té stránky že se hlavně zaměřily jistým způsobem na karanténu.Ano zájem o ní není velký stejně jako Hádes brána a po úpravě to není lepší ani s LOW bránou. Měli by to spíše upravit směrem přístupnosti. Karanténa se nedá dělat pouze o jednom hráči což je škoda. Tu možnost bych tam dal s tím že jeden solo hráč-2 životy na bránu-coldown karantény 20 hodin...To samé u ostatních..
     
  11. Tomas91

    Tomas91 User

    Zdvíhalo sa hp všetkých lodí o 100k,a tým sa zdvíhol aj maximum nano plášťa o 100k.
     
  12. Septarzx

    Septarzx User

    z brany alpha beta gamma zeta etc. dostavate ale je tam len pravdepodobnosť .. čo sa týka karanteny dostavate 20 zakaždym ja už mam na 12lvl upgrade protheusky všetky a stočenych okolo 500 bran

    Good luck .... have fun"
     
    Naposledy upraveno: 3/11/19
  13. Drift1

    Drift1 User

  14. Nano plášť mám 4000, v hangáru mi ukazuje max. 16000, tak doufám, že víc už neproklikám.
     
  15. Erty1971

    Erty1971 User

    Dnes jsem dodělal Kronos a Gamu a ABR 0 .
    Zase jim to maká :D
     
  16. Ahoj jak a kde zjistím kolik vlastně mám ABR
     
  17. Mal by som otázočku. Za minuli mesiac by som mal mať 500 ABR ako odmenu za denné prihlásenie. Mal som ich len 300. Kde je chyba? Vopred ďakujem za odpoveď

    Práve pozerám na YT video kde je zobrazený kalendár odmien za denné prihlásenie ,za október. Nejako mi to nesedí. V tom svojom som mal v 23. dni 5 red skull dizajnov na stíhačky. Bolo to len zlé zobrazenie alebo to mal aj niekto iný?
     
    Naposledy upraveno: 4/11/19
  18. Tomas_sssSSS neboj sa niesi jediny kto nedostal za oktober ABR ani ja som nedostal a nadaval som ako pohan ale čo už dufam že nám daju dáku kompezaciu :)
     
  19. Arya

    Arya User

    Łōŗđ†ßāβuκi熮, Ahoj, na herní mapě rozklikni ikonku montáže, vpravo nahoře rozklikni "upgrade" a klikni třeba na laser, tam se ti zobrazí jaké suroviny k upgradu potřebuješ a kolik. Mimo jiné tam uvidíš i kolik máš ABR. Případně přes vybavení. Na hlavní stránce přejdi do vybavení, rozklikni inventář a vyber položku "suroviny".

    Tomas_sssSSS, user2548765145,
    V úterý byla synchronizace a s ní byl denní kalendář aktualizován na listopad a další měsíce. To zapříčinilo, že byl z technických důvodů aktualizován i měsíc říjen. Po přihlášení se dostávali původní odměny, protože nové zobrazení bylo technickou záležitostí.
    Jestliže se někdo nepřihlásil všech 24 dní, dostal ABR. Takže vlastně na ty, kteří se nepřihlašovaly pravidelně se usmálo štěstí. Ovšem pochybuju, že je takových hráčů moc. ;)

    Pokud někdo nedostal ABR za 24. den, tak je to proto, že se přihlásil každý den a dostal tu odměnu, která byla původně zobrazena a nemůže dostat 2 bonusy za jeden den.

    Co se týče skull designů na letouny, tam je to podobné. Byl aktualizován kalendář, a pokud někdo vybral odměnu dříve, než došlo k aktualizaci, tak novou odměnu za ten den už nedostal.
    Přihlašovací bonus 23. října v dřívější verzi byl 30 oleje. 29. října se to kvůli synchronizaci změnilo na designy. Pokud někdo vybral 23. odměnu před synchronizací, dostal 30 oleje a ne designy.

    Nelze obdržet dva bonusy za jeden den.
     
  20. Jak to vypadá s tímto? Sdělilo nejvyšší velitelství z BP, kde se stala chyba? O víkendu jsem udělal pár bran, ale ze všech ABR = 0.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.