Zpetná vazba Absolútne nehrateľné

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Lendokamat, Nov 24, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lendokamat

    Lendokamat User

    Táto hra nebola takáto zlá pred rokmi keď som ju dosť hrával. Teraz mám založený nový účet a nemôžem hrať 10 minút bez toho aby ma niekto nezabil... to si hráči vážne musia za každú cenu zvyšovať ego tým že zabíjajú nováčika s 1 stíhačkou a najnižšou hodnosťou? Nie je to iba škoda drahej munície?
    Pamätám si, že pred rokmi nechávali nováčikov tak a dalo sa to v pohode hrať.
    No neviem... dám tomu ešte šancu, možno to je iba moja smola.
     
    **rozárka** and -baghira2- like this.
  2. Korben

    Korben User

    Zaujímavé, ja si zas pamätám, že ako nováčik som mal problém dostať sa na X-2 mapu, lebo už na X-1 som pukal ako malina. ;) Toto je strielačka a vo vo vo tom to je. ;)
     
    *SATKO* and -baghira2- like this.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Treba hrať opatrne.

    Na x1 mape si v úplnom bezpečí.
    Na x2 mape máš teplomer, ktorý stúpa počtom nepriateľských hráčov.
    Na x3 a x4 mape, pokým sa držíš okraju minimapy a vyhýbaš sa portom; máš väčšiu šancu, než si Ťa enemy všimnú.

    Malá rada. Vždy úzkostlivo sleduj minimapu.
    Žltá bodka ktorá sa pohybuje rýchlosťou interceptora, je vždy nepriateľský hráč.
    - Vždy máš možnosť zmeniť mapu, nikdy nechoď na tú istú mapu 2x.

    P.S.: Podľa možnosti si obstaraj rýchlejší druh lode a s ním hraj. Aj s vengeance Revenge sa dajú robiť zázraky.
    Ak nemôžeš pukať mordony a saimony na x3 mape, skoč na x4 mapu, aj tam ich nájdeš.
    - Vždy sa drž okraju minimapy, v prípade napadnutia vliezť do radiačky. Portom sa tiež vyhni, podľa situácie.
     
    Last edited: Nov 24, 2018
  4. Korben

    Korben User

    -baghira2-, žltá bodka? Určite? Inak písať nováčikovi o rýchlosti NPC je trocha mimo. Každý hráč sa musí naučiť rozoznávať približný pohyb hráčov a NPC na minimape.
     
    **rozárka** and -baghira2- like this.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Korben "Každý hráč sa musí naučiť rozoznávať približnýpohyb hráčov a NPC na minimape."
    - To je pravda, len som mu to chcel zjednodušiť a upresniť.

    Oprava, žltá bodka áno. Ale na minimape.
    Z minimapy sa dá toho, veľa vysledovať.


    Korben máš pravdu, mal som byť presnejší.

    Trhaný pohyb interceptora, väčšinou predstavuje klasický pohyb hráča na mape.
    Vlastná firma je modrá bodka. Nepriateľské firmy sú žlté bodky.
    - Za predpokladu, že sa bavíme o samotnom obraze minimapy.

    P.S.: Pretože presne takto, som myslel. Z toho aj začínajúci, môže byť múdrejší.
    - No offense.

    EDIT: Pre lepšiu orientáciu na fóre.
    Herní bible - A-Z abecední rejstřík, NPC- zoznam všetkých votrelcov v hre
     
    Last edited: Nov 24, 2018
  6. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    No neviem. Ja mam na minimape nepriateľa označeného červenou bodkou.
     
    **rozárka** likes this.
  7. Korben

    Korben User

    -baghira2-, A červená bodka je čo? Preštuduj si bibliu.

    8) Barevné označení okolních hráčů a vetřelců
    Tečky označují okolní hráče a vetřelce. Barvy udávají diplomatický status.
    - Nepřátelské jednotky ( hráči jiné firmy a NPC ) se zobrazují červeně.
    - Spoluhráči ( hráči ze stejné firmy ) se zobrazují modře.
    - Členové klanu, ve kterém jsi se zobrazují zeleně.
    - Členové skupiny ( akční letky ) se zobrazují žlutě.
     

  8. Menší úprava Korben
    Klany s kterými jsou války jsou označené také červeně na minimapě i na mapě pokud hráč má premium nebo CPU diplomacie
    Firemní klany co mají diplomacie (spojenectví) s například VRU a MMO klany jsou označené na mapě a minimapě zelené pokud má hráč premko a CPU diplomacie.
    Firemní klany co mají diplomacie (NAP - PON) s například VRU a MMO klany jsou označené na mapě a minimapě zelené pokud má hráč premko a CPU diplomacie.

    A to je asi tak vše co bych dodal :) pokud se nepletu.
     
    -baghira2- likes this.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Korben za to nemohu, za to mohu Ty dioptrie které mám v brýlích.
    Proto vidím jenom modré a žluté tečky. Omlouvám se.

    P.S.: Nečetl sem vše, co stojí v Biblii. No offense. Dík za opravení.
     
  10. jakto , že niekedy píšeš slovensky a česky?
     
  11. ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ

    taky tě opravím --PON jsou žlutá--ne zelená
     
    -baghira2- likes this.
  12. protože , ten komu odepisoval je slovak??:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  13. Arya

    Arya User

    Lendokamat, pokud u hry vytrváš a získáš lepší vybavení, budeš lovit a plnit úkoly. A věř tomu, že se ti do nich bude hodit každá loď, kterou potkáš. ;) Zatni zuby, překonej nástrahy vesmíru, nenech se rozhodit kdejakým sestřelem a uvidíš, že se ti bude hrát jedna radost.

    A hlavně se bav :) Držím palce!

    Z důvodu neaktivity téma uzamknuto.
     
    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.